Zobrazit jako tabulku Zobrazit jako seznam Zobrazit jako seznam s maximem dat Řadit dle: Času Počet položek: [8] [10] [14] [20] [24]
Nalezeno: 436
Načítám data

Předchozí 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9

Nemocná Ledecká vynechala druhý obří slalom SP ve Slovinsku
Nemocná Ledecká vynechala druhý obří slalom SP ve Slovinsku Česká reprezentantka Ester Ledecká kvůli nemoci vynechala dnešní závod snowboardového Světového poháru v Rogle. V sobotu ve slovinském středisku vyhrála i čtvrtý obří slalom v tomto ročníku. I když dnes další triumf přidat nemohla, udržela si vedení v hodnocení obřího slalomu i paralelních disciplín celkově.
Sport.cz | 22.1.2018 00:10 |

Policie provedla razii na Světovém poháru biatlonistů
Policie provedla razii na Světovém poháru biatlonistů Italská policie během biatlonového Světového poháru v Anterselvě prohledala na základě výzvy státního zastupitelství v Bolzanu ubytování a vozidla reprezentace Kazachstánu. Oznámila to Mezinárodní biatlonová unie (IBU) s tím, že výsledky razie dosud nejsou známy.

Sáblíková před odjezdem na olympiádu dosáhla na stupně
Sáblíková před odjezdem na olympiádu dosáhla na stupně Při generálce skončila na stupních! Česká rychlobruslařka Martina Sáblíková v nedělním závodě Světového poháru na 3000 metrů v Erfurtu obsadila třetí místo. Pro pětinásobnou olympijskou medailistku šlo i s ohledem na vleklé trable se zády teprve o třetí medailové vystoupení v seriálu v probíhající sezóně.

Cyklokrosař Boroš dojel na SP v Nommay sedmý, nejlépe v kariéře
Cyklokrosař Boroš dojel na SP v Nommay sedmý, nejlépe v kariéře Cyklokrosař Michael Boroš vybojoval v předposledním závodu Světového poháru v Nommay sedmé místo a dosáhl nejlepšího výsledku v kariéře. Pro šesté vítězství v sezoně si dojel nizozemský suverén Mathieu van der Poel a poprvé v kariéře ovládl v předstihu celý seriál. Junior Tomáš Kopecký skončil třetí a má blízko k celkovému vítězství. Kateřina Nash dojela mezi ženami jedenáctá.

Třinec nasypal nováčkovi tři góly už v první třetině, Jihlavu nespasil ani střídající Kořenář
Třinec nasypal nováčkovi tři góly už v první třetině, Jihlavu nespasil ani střídající Kořenář Hokejisté Třeince zvítězili v nedělním utkání 42. kola extraligy nad Jihlavou 4:1. Oceláři rozhodli o výhře v první třetině, kterou vyhráli 3:0. Třinec si pojistil páté místo v tabulce, Jihlava je poslední.

Tygři spustili ve druhé třetině kanonádu a Zlín odjel s debaklem
Tygři spustili ve druhé třetině kanonádu a Zlín odjel s debaklem Hokejisté Liberce vyhráli v nedělním utkání 42. kola extraligy nad Zlínem vysoko 7:0. Severočeši rozhodli o vítězství pětigólovou smrští ve druhé třetině, dvěma trefami se blýskl Dominik Lakatoš. Gólman Roman Will udržel potřetí v sezóně nulu.

Mozík a Hanzl dali v KHL vítězné góly
Mozík a Hanzl dali v KHL vítězné góly Obránce Vojtěch Mozík zařídil svým osmým gólem v sezoně Kontinentální hokejové ligy výhru Podolsku na ledě favorizované Kazaně. Člen českého...

Norští letci obhájili zlato na MS, Tande má druhý titul
Norští letci obhájili zlato na MS, Tande má druhý titul Norští skokané na lyžích s vítězem individuálního závodu Danielem-Andrém Tandem obhájili v soutěži družstev titul mistrů světa v letech. Druzí skončili na mamutím můstku v Oberstdorfu Slovinci, třetí Poláci. České družstvo nestartovalo.