Zobrazit jako tabulku Zobrazit jako seznam Zobrazit jako seznam s maximem dat Řadit dle: Času Počet položek: [8] [10] [14] [20] [24]
Nalezeno: 264
Načítám data

Předchozí 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9

Nakládal pomohl Jaroslavli gólem k výhře, Salák má první nulu
Nakládal pomohl Jaroslavli gólem k výhře, Salák má první nulu Český obránce Jakub Nakládal přispěl v KHL jedním gólem Jaroslavle k vítězství 6:5 v prodloužení na ledě Čerepovce. Dal už osmý gól v sezoně, když v úvodu druhé třetiny odstartoval vítězný obrat z 0:2 na 4:2.
iDNES.cz - Hokej | 19.1.2018 00:10| Komentáře |

VIDEO: Hokejista mířící do šatny po prohraném zápase udeřil diváka Vyhrocený závěr mělo ve středu na zimním stadionu v Šumperku utkání mezi tamními hokejisty a soupeřem z Poruby. Hosté přišli porážkou 2:5 o vedení v soutěži a výsledek neunesli, což vedlo k řadě strkanic. Napětí vygradovalo, když jeden z hráčů při odchodu do šaten udeřil diváka.

Sparta posiluje také realizační tým, trenérskou sestavu rozšíří Rulík
Sparta posiluje také realizační tým, trenérskou sestavu rozšíří Rulík Trenér Radim Rulík se stal novou posilou realizačního týmu hokejové Sparty. František Výborný a jeho asistenti Jaroslav Nedvěd s Martinem Janečkem u mužstva zůstávají. Rulík byl minulý týden uvolněn z pozice šéfa litvínovské střídačky.

Kanaďan Vey zářil, i tak je bez angažmá. Jeho klub chce ušetřit
Kanaďan Vey zářil, i tak je bez angažmá. Jeho klub chce ušetřit Linden Vey je třetím nejproduktivnějším hráčem Kontinentální hokejové ligy a figuruje i v kanadské nominaci na olympijské hry. Přesto přišel o angažmá v Astaně. Agent narychlo zařizuje pro šestadvacetiletého hráče působení ve Švýcarsku. V příští sezoně by se měl podle jeho slov Vey do KHL vrátit.

Tátu se synem dělí 27 let. Pláškovi spolu válí v přerovském útoku
Tátu se synem dělí 27 let. Pláškovi spolu válí v přerovském útoku I když Karel Plášek během dlouhé kariéry v extralize - v nejvyšší soutěži odehrál přes sedm set zápasů a dal 127 gólů - neměl moc času, na hokejový růst svého syna Karla si vždycky snažil prostor najít: „Chodím sem tam na jeho trénink, na všechny zápasy, když to jde.“ Ve 44 letech už nemusí za sedmnáctiletým klukem dojíždět.

Leden Kometě svědčí, lepší sérii ještě v extralize neměla
Leden Kometě svědčí, lepší sérii ještě v extralize neměla Vítkovickou nejdelší letošní sérii výher v extralize hokejisté Komety dohnali, radovali se už devětkrát v řadě. Další rekordmany Brňané prohánějí. Jejich vítězná jízda na začátku roku je dosud bez poskvrny, což letošní leden staví do pozice nejúspěšnějšího období ze základní části od návratu Komety do nejvyšší soutěže.

Tvrdá hra stojí soupeře síly, říká největší bojovník extraligy
Tvrdá hra stojí soupeře síly, říká největší bojovník extraligy Mezi hráči v červenobílých dresech vyniká neobvyklou pokrývkou hlavy. Pardubický hokejový útočník Patrik Poulíček si vítězstvím v prosincovém žebříčku Radegast indexu vysloužil zelenou helmu, která ostatním ukazuje, kdo že to je na ledě největším bojovníkem. „Beru to jako vyznamenání za tvrdou práci,“ je rád Poulíček.

Třinečtí dali o sobě v Evropě vědět, finále doma bylo tak blízko
Třinečtí dali o sobě v Evropě vědět, finále doma bylo tak blízko Je to historický úspěch klubu. Hokejoví Oceláři Třinec mají za sebou parádní tažení Ligou mistrů. Probili se mezi nejlepší čtyři týmy soutěže, kterou hrálo 32 mužstev ze 14 evropských zemí.