Zobrazit jako tabulku Zobrazit jako seznam Zobrazit jako seznam s maximem dat Řadit dle: Času Počet položek: [8] [10] [14] [20] [24]
Nalezeno: 45
Načítám data

Předchozí 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6

Nadal uhájil post světové jedničky a předčil McEnroea
Nadal uhájil post světové jedničky a předčil McEnroea Španělský tenista Rafael Nadal díky obhajobě titulu na Masters v Monte Carlu uhájil post světové jedničky a v délce kralování se dostal před Američana Johna McEnroea na šesté místo. Antukový fenomén z Mallorky dnes načal 171. týden v čele pořadí ATP.
Tyden.cz - tenis | 23.4.2018 11:10 |

Zdravotní problémy přetrvávají. Šafářová turnaj v Praze nestihne
Zdravotní problémy přetrvávají. Šafářová turnaj v Praze nestihne Tenistka Lucie Šafářová má stále zdravotní problémy a nezúčastní se ani turnaje WTA Tour v Praze, který předloni vyhrála. Divokou kartu do hlavní soutěže J&T Banka Prague Open dostala bývalá osmifinalistka Wimbledonu Tereza Smitková. Oznámila to ředitelka turnaje Petra Černošková

Kvitová: Asi jsme vážně dobré, do Prahy se těšíme
Kvitová: Asi jsme vážně dobré, do Prahy se těšíme Tenistka Petra Kvitová znovu ukázala, jakou cenu má pro český fedcupový tým. V Německu v semifinále na halové antuce ve Stuttgartu pěkně řádila a zajistila dva důležité body.

Asi jsme vážně dobré, do Prahy se těšíme, řekla Kvitová
Asi jsme vážně dobré, do Prahy se těšíme, řekla Kvitová Tenistka Petra Kvitová znovu ukázala, jakou cenu má pro český fedcupový tým. V Německu v semifinále předvedla na halové antuce ve Stuttgartu smršť a zajistila dva důležité body.
Tyden.cz - tenis | 23.4.2018 06:10 |

Češky se ve finále Fed Cupu utkají v Praze s USA
Češky se ve finále Fed Cupu utkají v Praze s USA Soupeřkami českých tenistek v listopadovém finále Fed Cupu v Praze budou úřadující šampionky Američanky. Rekordmanky soutěže vyhrály semifinále ve Francii, rozhodující třetí bod získala ve čtvrté dvouhře Madison Keysová.

Finále Fed Cupu bude v Praze. Tým má na výhru, hlásí Černošek
Finále Fed Cupu bude v Praze. Tým má na výhru, hlásí Černošek O jedenáctý titul ve Fed Cupu budou české tenistky usilovat v pražské O2 areně. V metropoli se finále, do kterého tým kapitána Petra Pály postoupil po výhře v Německu, uskuteční 10. a 11. listopadu.
Tyden.cz - tenis | 22.4.2018 17:10 |

Kvitová zničila Kerberovou, Češky si zahrají finále v Praze!
Kvitová zničila Kerberovou, Češky si zahrají finále v Praze! Dominantní Petra Kvitová zajistila českým tenistkám vítězný bod v duelu s Německem a postup do finále Fed Cupu. Angelique Kerberovou ve Stuttgartu porazila dvakrát 6:2 a vybojovala svoji jubilejní třicátou výhru v soutěži družstev.
Tyden.cz - tenis | 22.4.2018 14:10 |

Plíšková prohrála s Görgesovou, rozhodnout zkusí Kvitová
Plíšková prohrála s Görgesovou, rozhodnout zkusí Kvitová Karolína Plíšková nepřidala vítězný bod tenistek v semifinále Fed Cupu. Světová šestka prohrála na antuce ve Stuttgartu s výborně servírující Julií Görgesovou 4:6 a 2:6 a Češky vedou v Německu už jen 2:1 na zápasy. Rozhodnout zkusí Petra Kvitová, která se utká s Angelique Kerberovou.
Tyden.cz - tenis | 22.4.2018 13:10 |