Zobrazit jako tabulku Zobrazit jako seznam Zobrazit jako seznam s maximem dat Řadit dle: Času Počet položek: [8] [10] [14] [20] [24]
Nalezeno: 60
Načítám data

Předchozí 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8

Florbaloví junioři procestují majlant, vzdálenostně zdolali cestu na Havanu
Florbaloví junioři procestují majlant, vzdálenostně zdolali cestu na Havanu Florbalová sezona oficiálně skončila a kluby mají volno až do letní přípravy a přátelských turnajů. Tento čas by ale většina z nich měla začít shánět peníze na další ročník. Cestování se totiž hodně prodraží. Zvláště, pokud jste z Ostravy a hrajete nejvyšší juniorskou soutěž. Podle specializované florbalové stránky totiž můžete najezdit až 8500 kilometrů.
Tyden.cz - Sport | 24.4.2018 07:10 |

Zranění, nemoc a nízká váha. Krpálek má před ME problémy
Zranění, nemoc a nízká váha. Krpálek má před ME problémy Olympijský vítěz Lukáš Krpálek kvůli třítýdenní nemoci a sérii zranění neabsolvoval ideální přípravu před mistrovstvím Evropy, které začíná ve čtvrtek v Tel Avivu. Přesto se chce v Izraeli poprat o medaili. V nejtěžší váhové kategorii nad 100 kilogramů bude obhajovat bronz z loňského šampionátu ve Varšavě.
Tyden.cz - Sport | 24.4.2018 06:10 |

Freestylista Podmol byl v úvodu ME čtvrtý, Pilát skončil šestý
Freestylista Podmol byl v úvodu ME čtvrtý, Pilát skončil šestý Freestyle motokrosař Libor Podmol obsadil čtvrté místo v úvodním závodě mistrovství Evropy v Mnichově. Z vítězství se radoval domácí Luc Ackermann, jenž opět předvedl dvojité salto. Druhý byl Francouz Remi Bizouard, třetí skončil Španěl Maikel Melero. Druhý Čech na startu Petr Pilát byl šestý.
Tyden.cz - Sport | 22.4.2018 16:10 |

New Orleans opět porazilo Portland a slaví postup do čtvrtfinále
New Orleans opět porazilo Portland a slaví postup do čtvrtfinále Basketbalisté New Orleans jsou prvními čtvrtfinalisty play-off NBA, v osmifinále s Portlandem ani jednou neprohráli. Čtvrté vítězství v poměru 131:123 zaznamenali doma a Anthony Davis i Jrue Holiday se na něm podíleli čtyřicetibodovými výkony. Příštím soupeřem Pelicans bude lepší z dvojice Golden State - San Antonio.
Tyden.cz - Sport | 22.4.2018 11:10 |

Produktivita nebyla. Bohudík to přišlo teď, smál se střelec Tomašík
Produktivita nebyla. Bohudík to přišlo teď, smál se střelec Tomašík Pouze jedinou branku vstřelil v předešlých osmi zápasech letošního play-off útočník Milan Tomašík, ale v superfinále zařídil dvěma trefami včetně té rozhodující vítězství florbalistů Mladé Boleslavi nad Vítkovicemi 6:5 v prodloužení. Ambiciózní středočeský klub tak slavil v ostravské Ostravar Aréně svůj premiérový titul. Zajistila to Tomašíkova střela v čase 68:46 po ideální přihrávce Petra Novotného.
Tyden.cz - Sport | 22.4.2018 05:10 |

Florbalisté Boleslavi porazili Vítkovice a mají historicky první titul
Florbalisté Boleslavi porazili Vítkovice a mají historicky první titul Florbalisté Mladé Boleslavi získali poprvé titul v superlize. V superfinále v ostravské Ostravar Aréně před 8191 diváky zdolali Vítkovice 6:5 v prodloužení. V čase 68:46 rozhodl svou druhou trefou v utkání bývalý vítkovický útočník Milan Tomašík. Ostravanům nepomohl ani hattrick Martina Tokoše. Středočeši se kvalifikovali na lednový Pohár mistrů v Gävle.
Tyden.cz - Sport | 21.4.2018 22:10 |

Nové mistryně. Vítkovické florbalistky porazily Chodov a slaví titul
Nové mistryně. Vítkovické florbalistky porazily Chodov a slaví titul Vítkovické florbalistky slaví zisk čtvrtého titulu v extralize. V dnešním superfinále v Ostravě zdolaly pražský Chodov 3:2 v prodloužení. Vítěznou branku vstřelila v čase 62:11 Hana Koníčková. Ostravanky si zahrají v lednu 2019 Pohár mistryň ve švédském Gävle.
Tyden.cz - Sport | 21.4.2018 17:10 |

Životní výsledek! Perušič a Schweiner skončili na turnaji pátí
Životní výsledek! Perušič a Schweiner skončili na turnaji pátí Plážoví volejbalisté Ondřej Perušič s Davidem Schweinerem skončili na turnaji Světového okruhu v Sia-menu pátí, což je pro ně životní výsledek. Kristýna Hoidarová Kolocová a Michala Kvapilová obsadily ve čtyřhvězdičkové soutěži deváté místo.
Tyden.cz - Sport | 21.4.2018 10:10 |