Zobrazit jako tabulku Zobrazit jako seznam Zobrazit jako seznam s maximem dat Řadit dle: Času Počet položek: [8] [10] [14] [20] [24]
Nalezeno: 42
Načítám data

Předchozí 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6

Odveta za Fed Cup. Kvitová ve Stuttgartu padla s Kerberovou
Odveta za Fed Cup. Kvitová ve Stuttgartu padla s Kerberovou Tenistka Petra Kvitová ve Stuttgartu nenavázala na víkendové výkony ze semifinále Fed Cupu a s Angelique Kerberovou tentokrát v 1. kole prohrála 3:6, 2:6. Německé bývalé světové jedničce dokonale vyšla odveta za nedělní duel, který na stejném kurtu ve dvou setech hladce získala Kvitová a rozhodla o postupu českého družstva do finále týmové soutěže.
Tyden.cz - tenis | 26.4.2018 00:10 |

Djokovič překvapivě prohrál s Kližanem, Nadala nevyzve
Djokovič překvapivě prohrál s Kližanem, Nadala nevyzve Srbský tenista Novak Djokovič nečekaně prohrál na antuce v Barceloně ve druhém kole se Slovákem Martinem Kližanem. Bývalý lídr žebříčku ATP podlehl 140. hráči světa 2:6, 6:1, 3:6. Nedojde tak na očekávané čtvrtfinále Djokoviče se současnou jedničkou Španělem Rafaelem Nadalem, který barcelonský turnaj už desetkrát vyhrál.

Z kurtu do kuchyně. Kvitová vařila německou specialitu
Z kurtu do kuchyně. Kvitová vařila německou specialitu UVNITŘ FOTO. Upínají se na ni zraky všech českých fanoušků. Petra Kvitová se dostala v poslední době do skvělé formy, což potvrdila také ve víkendovém semifinálovém utkání prestižního Fed Cupu. V něm zaznamenala zkušená hráčka dva body, jimiž pomohla národnímu týmu ke kýžené výhře. Středem pozornosti zůstává i po postupu, v pondělí třeba předvedla své kuchařské dovednosti, když si vyzkoušela uvařit jednu ze stuttgartských specialit.

Skvěle! Plíšková i Vondroušová suverénně postupují dál
Skvěle! Plíšková i Vondroušová suverénně postupují dál Suverénní výhrou vstoupily do antukového turnaje ve Stuttgartu favorizovaná Karolína Plíšková i kvalifikantka Markéta Vondroušová. Na dvorci Porsche Areny, na němž o víkendu sehrála dva fedcupové zápasy a pomohla českým tenistkám k postupu do finále, Plíšková porazila Kiki Bertensovou z Nizozemska 6:2, 6:2. Stejným výsledkem vyřadila Vondroušová domácí favoritku Julii Görgesovou.
Tyden.cz - tenis | 24.4.2018 21:10 |

Plíšková přehrála Nizozemku a jasně postoupila do druhého kola
Plíšková přehrála Nizozemku a jasně postoupila do druhého kola Tenistka Karolína Plíšková postoupila na turnaji ve Stuttgartu hladce do druhého kola. Na antukovém dvorci Porsche Areny, na němž o víkendu sehrála dva fedcupové zápasy a pomohla českému týmu k postupu do finále, dnes porazila Kiki Bertensovou z Nizozemska 6:2, 6:2.
Tyden.cz - tenis | 24.4.2018 15:10 |

Nadal uhájil post světové jedničky a předčil McEnroea
Nadal uhájil post světové jedničky a předčil McEnroea Španělský tenista Rafael Nadal díky obhajobě titulu na Masters v Monte Carlu uhájil post světové jedničky a v délce kralování se dostal před Američana Johna McEnroea na šesté místo. Antukový fenomén z Mallorky dnes načal 171. týden v čele pořadí ATP.
Tyden.cz - tenis | 23.4.2018 11:10 |

Zdravotní problémy přetrvávají. Šafářová turnaj v Praze nestihne
Zdravotní problémy přetrvávají. Šafářová turnaj v Praze nestihne Tenistka Lucie Šafářová má stále zdravotní problémy a nezúčastní se ani turnaje WTA Tour v Praze, který předloni vyhrála. Divokou kartu do hlavní soutěže J&T Banka Prague Open dostala bývalá osmifinalistka Wimbledonu Tereza Smitková. Oznámila to ředitelka turnaje Petra Černošková

Kvitová: Asi jsme vážně dobré, do Prahy se těšíme
Kvitová: Asi jsme vážně dobré, do Prahy se těšíme Tenistka Petra Kvitová znovu ukázala, jakou cenu má pro český fedcupový tým. V Německu v semifinále na halové antuce ve Stuttgartu pěkně řádila a zajistila dva důležité body.