Zobrazit jako tabulku Zobrazit jako seznam Zobrazit jako seznam s maximem dat Řadit dle: Času Počet položek: [8] [10] [14] [20] [24]
Nalezeno: 435
Načítám data

Předchozí 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9

Vonnová vyhrála v Cortině po roce sjezd a má 79. triumf v SP
Vonnová vyhrála v Cortině po roce sjezd a má 79. triumf v SP Američanka Lindsey Vonnová vyhrála sjezd v Cortině d'Ampezzo a připsala si 79. triumf ve Světovém poháru v kariéře. Královna rychlostních disciplín se tři týdny před začátkem olympijských her v Pchjongčchangu předvedla ve skvělé formě a soupeřky deklasovala o téměř vteřinu.
Sport.cz | 21.1.2018 00:30 |

Samková vyhrála závod SP v Erzurumu pro zesnulého otce
Samková vyhrála závod SP v Erzurumu pro zesnulého otce Necelý měsíc před obhajobou olympijského zlata v Pchjongčchangu vyhrála Eva Samková závod Světového poháru ve snowboardcrossu v tureckém Erzurumu. Účast v závodě přitom poslední dva dny zvažovala, neboť jí zemřel otec. Své osmé vítězství v elitním seriálu mu věnovala.

Titul je to jediné, nač teď myslím, odmítl slovenský kapitán Hamšík, že by někdy odešel z Neapole
Titul je to jediné, nač teď myslím, odmítl slovenský kapitán Hamšík, že by někdy odešel z Neapole Noví zájemci se sice zase ozvali, ale kapitán slovenské fotbalové reprezentace Marek Hamšík nemíní Neapol opustit. Ani v lednovém přestupním termínu, ani nikdy v budoucnu. „Jsem hráčem Neapole a nikdy odsud neodejdu. Teď je mým hlavním cílem dovést mužstvo k titulu,“ ujistil fanoušky třicetiletý legionář, který nosí kapitánskou pásku i pod Vesuvem.

Dressen vyhrál jako druhý Němec v historii sjezd v Kitzbühelu
Dressen vyhrál jako druhý Němec v historii sjezd v Kitzbühelu Německý lyžař Thomas Dressen překvapivě vyhrál slavný sjezd v Kitzbühelu a oslavil premiérové vítězství ve Světovém poháru v kariéře. Čtyřiadvacetiletý závodník porazil na legendárním Hahnenkammu dlouho vedoucího Švýcara Beata Feuze, třetí skončil domácí Rakušan Hannes Reichelt.

Vítkové uletěly tři rány, přesto brala ze stíhačky sedmé místo
Vítkové uletěly tři rány, přesto brala ze stíhačky sedmé místo Veronika Vítková obsadila sedmé místo ve stíhacím závodě při Světovém poháru v italské Anterselvě. Šanci uhájit původní medailovou pozici jí vzaly celkem tři chyby ve střelbě. Na body dojely i další tři české reprezentantky. Z triumfu se radovala obhájkyně celkového prvenství Němka Laura Dahlmeierová.

Lyžařka Smutná doběhla třetí v La Diagonele
Lyžařka Smutná doběhla třetí v La Diagonele Česká lyžařka Kateřina Smutná skončila třetí v dálkovém běhu La Diagonela ve Švýcarsku. Na trati dlouhé 65 kilometrů zaostala o 53 sekund za vítěznou Švédkou Brittou Johanssonovou-Norgrenovou, která si upevnila vedení v seriálu Ski Classics. Smutná se posunula na průběžné druhé místo.

Klasické sprinty v Planici vyhráli Klaebo a Nilssonová
Klasické sprinty v Planici vyhráli Klaebo a Nilssonová Sprinty klasickou technikou na Světovém poháru v běhu na lyžích v Planici vyhráli Nor Johannes Hösflot Klaebo a Švédka Stina Nilssonová. Kompletní kvarteto českých reprezentantů skončilo v kvalifikaci.

Papadakisová a Cizeron mají čtvrté zlato z ME v tancích na ledě
Papadakisová a Cizeron mají čtvrté zlato z ME v tancích na ledě Francouzi Gabriella Papadakisová a Guillaume Cizeron jsou počtvrté mistry Evropy v tancích na ledě. Ve volném tanci na šampionátu v Moskvě posunuli vlastní světový rekord na 121,87 bodu. Díky rovněž rekordnímu součtu 203,16 bodu vyhráli o více než šestnáct bodů před Rusy Jekatěrinou Bobrovovou a Dmitrijem Solovjovem. Bronz získal další ruský pár Alexandra Stěpanovová, Ivan Bukin.