Zobrazit jako tabulku Zobrazit jako seznam Zobrazit jako seznam s maximem dat Řadit dle: Času Počet položek: [8] [10] [14] [20] [24]
Nalezeno: 29
Načítám data

Předchozí 1 | 2 | 3 | 4

Zpět na kurtu, leč stále v nejistotě. Murray: Nevím, co je pro mě dobré
Zpět na kurtu, leč stále v nejistotě. Murray: Nevím, co je pro mě dobré Po 342 dnech se jeden z nejlepších tenistů 21. století zase dočkal návratu k řemeslu. Andy Murray ovšem do londýnského turnaje vstoupil porážkou od Nicka Kyrgiose. A hlavně nevyloučil, že účast ve Wimbledonu pro něj letos může zůstat jen snem.
iDNES.cz - Tenis | 20.6.2018 16:20| Komentáře |

Šafářová na Mallorce postupuje, přehrála patnáctiletou Kosťukovou
Šafářová na Mallorce postupuje, přehrála patnáctiletou Kosťukovou Lucie Šafářová vstoupila úspěšně do tenisové sezony na trávě. Při premiérovém startu na turnaji WTA na Mallorce porazila patnáctiletou Ukrajinku Martu Kosťukovou 6:4, 7:5 a je ve druhém kole.
iDNES.cz - Tenis | 19.6.2018 13:20| Komentáře |

Za vysněnou trofejí ve Wimbledonu. Budeme bojovat, slibuje Šafářová
Za vysněnou trofejí ve Wimbledonu. Budeme bojovat, slibuje Šafářová Chystají velký návrat. A v příznačných kulisách: právě ve Wimbledonu spolu tenistky Lucie Šafářová a Bethanie Matteková-Sandsová nastoupily naposledy. Po roce se na travnatém grandslamu pokusí o průlom - bývalým světovým jedničkám ve čtyřhře mezi trofejemi stále schází právě ta z Londýna.
iDNES.cz - Tenis | 19.6.2018 07:20| Komentáře |

Vondroušová zase nezvládla první kolo, na Mallorce padla se Stosurovou
Vondroušová zase nezvládla první kolo, na Mallorce padla se Stosurovou Tenistka Markéta Vondroušová podlehla v prvním kole turnaje na Mallorce 2:6, 5:7 Australance Samantě Stosurové a stejně jako minulý týden v Hertogenboschi na trávě neuspěla. Osmnáctiletá česká hráčka prohrála na okruhu WTA čtvrtý zápas za sebou.
iDNES.cz - Tenis | 18.6.2018 13:50| Komentáře |

Federer zahájil 310. týden v roli světové tenisové jedničky
Federer zahájil 310. týden v roli světové tenisové jedničky Švýcar Roger Federer se po vítězství na travnatém turnaji ve Stuttgartu vrátil do čela tenisového žebříčku. V pozici světové jedničky stráví už 310. týden.
iDNES.cz - Tenis | 18.6.2018 09:20| Komentáře |

Federer vyhrál turnaj ve Stuttgartu, první titul slaví Kruničová
Federer vyhrál turnaj ve Stuttgartu, první titul slaví Kruničová Roger Federer oslavil návrat do čela světového žebříčku vítězstvím na turnaji ve Stuttgartu. Milose Raonice porazil 6:4, 7:6. Premiérový titul na okruhu WTA oslavila Aleksandra Kruničová, která v Hertogenboshi zdolala Kirsten Flipkensovou 6:7, 7:5, 6:1.
iDNES.cz - Tenis | 17.6.2018 14:50| Komentáře |

Federer bude světovou jedničkou, ve Stuttgartu postoupil do finále
Federer bude světovou jedničkou, ve Stuttgartu postoupil do finále Roger Federer se příští týden vrátí na pomyslný tenisový trůn. Do čela světového žebříčku ho posune finálová účast na trávě ve Stuttgartu. Nicka Kyrgiose zdolal 6:7, 6:2, 7:6.
iDNES.cz - Tenis | 16.6.2018 18:50| Komentáře |

Ve Wimbledonu se k sobě vrátí deblová dvojice Šafářová, Matteková-Sandsová
Ve Wimbledonu se k sobě vrátí deblová dvojice Šafářová, Matteková-Sandsová Lucie Šafářová se ve Wimbledonu představí po více než roce ve čtyřhře s Bethanií Mattekovou-Sandsovou, s níž vyhrála pět grandslamů.
iDNES.cz - Tenis | 16.6.2018 15:50| Komentáře |