Zobrazit jako tabulku Zobrazit jako seznam Zobrazit jako seznam s maximem dat Řadit dle: Času Počet položek: [8] [10] [14] [20] [24]
Nalezeno: 223
Načítám data

Předchozí 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9

Satoranský smečoval, pak přihlížel washingtonskému festivalu ztrát
Satoranský smečoval, pak přihlížel washingtonskému festivalu ztrát Historie se opakuje, po deseti dnech uvítal basketbalový Washington v NBA znovu Milwaukee - a znovu podlehl, tentokrát 95:104. Wizards doma spáchali 23 ztrát, což je jejich nejhorší počin v sezoně.
iDNES.cz - Sport | 16.1.2018 00:10| Komentáře |

Brankář Galia vychytal házenkáře Dánska, ale o životní výkon prý nešlo
Brankář Galia vychytal házenkáře Dánska, ale o životní výkon prý nešlo Brankář Martin Galia byl jedním z klíčových aktérů senzační výhry českých házenkářů nad Dánskem (28:27) ve druhém utkání na evropském šampionátu v chorvatském Varaždínu. Nejstarší člen národního týmu (38 let) předvedl v duelu s úřadujícími olympijskými vítězi 17 zákroků, za životní výkon to ale nepovažoval.

Senzace! Čeští házenkáři porazili na ME olympijské vítěze Dány
Senzace! Čeští házenkáři porazili na ME olympijské vítěze Dány Čeští házenkáři se postarali ve svém druhém duelu na mistrovství Evropy v chorvatském Varaždínu o senzaci, když zdolali úřadující olympijské vítěze Dány 28:27.

Manchester United je po výhře nad Stoke druhý s tříbodovým náskokem
Manchester United je po výhře nad Stoke druhý s tříbodovým náskokem Fotbalisté Manchesteru United zdolali v dohrávce 23. kola anglické ligy Stoke 3:0 a na druhém místě tabulky mají tříbodový náskok před dvojicí Liverpool, Chelsea. Na vedoucí Manchester City tým Josého Mourinha ztrácí 12 bodů.

První české úspěchy v Melbourne zařídily Siniaková a Allertová
První české úspěchy v Melbourne zařídily Siniaková a Allertová Česká bilance na tenisovém Australian Open je po prvním dnu stoprocentní. V Melbourne se dařilo Kateřině Siniakové, která po velkém boji přehrála Sakkariovou z Řecka 6:2, 6:7 (5:7), 6:4. Krátce po ní prošla do 2. kola i Denisa Allertová, po hladké výhře 6:3, 6:0 nad Francouzkou Parmentierovou. Dalších devět českých tenistů se představí v úterý.

Dárek pro Nymburk? Sudí vyřadili Opavě pivota, nakopli tím favorita
Dárek pro Nymburk? Sudí vyřadili Opavě pivota, nakopli tím favorita Pivoti a ve čtvrté čtvrtině i síly chyběli basketbalistům Opavy v 17. kole národní ligy s Nymburkem. Slezané ještě ve 23. minutě vedli 55:54, leč nakonec prohráli 75:101.

Kolaps trval 98 vteřin. Oceláři se ze tří brněnských úderů neprobrali
Kolaps trval 98 vteřin. Oceláři se ze tří brněnských úderů neprobrali V přímém souboji o čtvrté místo v extralize hokejoví Oceláři Třinec neuspěli. V nedělním 40. kole doma prohráli s Kometou Brno 2:5. Slezané ztratili utkání ve druhé třetině. To dostali tři góly během 98 vteřin, z toho dva při své přesilovce. Ve 23. minutě prohrávali 0:4!

Střelcem pátého kola je Šlesingr. Kdo bude nejpřesnější v Anterselvě?
Střelcem pátého kola je Šlesingr. Kdo bude nejpřesnější v Anterselvě? Čtvrté kolo Světového poháru v Oberhofu ještě kvůli bolavému koleni vynechal. V tom pátém v Ruhpoldingu už opět patřil k tahounům české biatlonové reprezentace. Michal Šlesingr si v Bavorsku dojel pro tři osmá místa. Proto je zaslouženě nejlepším střelcem 5. kola tipovací soutěže iDNES.cz. Ta dál pokračuje, už ve čtvrtek v italské Anterselvě.