Zobrazit jako tabulku Zobrazit jako seznam Zobrazit jako seznam s maximem dat Řadit dle: Času Počet položek: [8] [10] [14] [20] [24]
Nalezeno: 136
Načítám data

Předchozí 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9

Krejčí asistoval u vyrovnání Bostonu, v prodloužení ale rozhodl Seguin
Krejčí asistoval u vyrovnání Bostonu, v prodloužení ale rozhodl Seguin V odpoledních hodinách zámořského času se v pondělí poměřily celky NHL Bostonu s Dallasem. V řádné hrací době se i díky asistenci Davida Krejčího oba tábory rozešly smírně 2:2, v prodloužení ale hostujícím Stars trefil druhý bod po pohledné individuální akci útočník Tyler Seguin.
iDNES.cz - Hokej | 16.1.2018 00:10| Komentáře |

Olympiáda bude o Rusech. Ale šanci na úspěch máme i my, tvrdí Jandač
Olympiáda bude o Rusech. Ale šanci na úspěch máme i my, tvrdí Jandač Některým hráčům dopředu prozradil, že jsou v olympijské nominaci, jiné napínal do poslední chvíle, aby se to dozvěděli z přímého přenosu v televizi nebo na internetu. Kouč hokejové reprezentace Josef Jandač je přesvědčený, že může v Koreji může uspět.

Olympijská nominace: Jandač sází na zkušenost a bere Erata i Červenku
Olympijská nominace: Jandač sází na zkušenost a bere Erata i Červenku Žádné velké překvapení. V hokejové nominaci na olympiské hry v korejském Pchjongčchangu se objevují především zkušení hráči: v útoku Roman Červenka s Martinem Eratem, v obraně převážně borci z KHL a v brance očekávaná trojka Furch, Francouz, Bartošák.

Hokejisté pod pěti kruhy. Kdo je kdo v české olympijské nominaci?
Hokejisté pod pěti kruhy. Kdo je kdo v české olympijské nominaci? 25 hráčů a jeden společný cíl. Čeští hokejisté v únoru zamíří do korejského Pchjongčchangu na zimní olympiádu, na turnaji bez účasti hvězd z NHL by mohli dosáhnout klidně i na medaili. V kádru jsou pouze dva muži, kteří již mají za sebou olympijskou zkušenost - útočníci Roman Červenka a Martin Erat.

Chování lídrů nás opakovaně posílá do proher, štve kouče Pešána
Chování lídrů nás opakovaně posílá do proher, štve kouče Pešána Hokejový Liberec na své vzkříšení stále čeká. Po páteční domácí prohře s Vítkovicemi padli Bílí Tygři ve 40. kole i na ledě Hradce Králové - 1:3. V extraligové tabulce klesli na dvanácté místo za Mladou Boleslav.

Nové pocity olomouckého Knotka: Je hezký se chvíli cítit jako střelec
Nové pocity olomouckého Knotka: Je hezký se chvíli cítit jako střelec Čtvrtým rokem od svého návratu hrají olomoučtí hokejisté v extralize. Teprve nyní však některý z nich nastřílel tři branky v zápase. Povedlo se to až Janu Knotkovi (v sezoně 14+10) při výhře nad Chomutovem 5:3.

Kolaps trval 98 vteřin. Oceláři se ze tří brněnských úderů neprobrali
Kolaps trval 98 vteřin. Oceláři se ze tří brněnských úderů neprobrali V přímém souboji o čtvrté místo v extralize hokejoví Oceláři Třinec neuspěli. V nedělním 40. kole doma prohráli s Kometou Brno 2:5. Slezané ztratili utkání ve druhé třetině. To dostali tři góly během 98 vteřin, z toho dva při své přesilovce. Ve 23. minutě prohrávali 0:4!

Simon už válí vedle Crosbyho. Hlavně neminout branku, přál si
Simon už válí vedle Crosbyho. Hlavně neminout branku, přál si Martin Frk, David Kämpf a čerstvě také Dominik Simon. To jsou čeští dravci, kteří se v aktuální sezoně NHL dočkali premiérové trefy mezi mantinely nejprestižnější hokejové ligy světa. Simon skóroval v noci na pondělí do sítě New York Rangers a přičinil se o vítězství Pittsburghu 5:2. „Jsem rád, že jsem nám pomohl vyhrát,“ těšilo třiadvacetiletého odchovance pražské Sparty.