Zobrazit jako tabulku Zobrazit jako seznam Zobrazit jako seznam s maximem dat Řadit dle: Času Počet položek: [8] [10] [14] [20] [24]
Nalezeno: 60
Načítám data

Předchozí 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8

Kvitová končí, čtyři další Češky a Veselý s Berdychem jdou dál
Kvitová končí, čtyři další Češky a Veselý s Berdychem jdou dál Českým tenistkám se vesměs daří i druhý den Australian Open. Vstup do úvodního grandslamu sezony v Melbourne zvládly Karolína Plíšková, Barbora Strýcová, Lucie Šafářová i Markéta Vondroušová. Při svém návratu na turnaj prohrála jen Petra Kvitová. V českém duelu mezi muži uspěl Jiří Veselý, který zdolal kvalifikanta Václava Šafránka 6:4, 6:3 a 6:3.
Tyden.cz - tenis | 18.1.2018 14:10 |

Brutální, trpěli jsme. Djokovič přemohl Monfilse i drsné horko
Brutální, trpěli jsme. Djokovič přemohl Monfilse i drsné horko Šestinásobný vítěz Australian Open Novak Djokovič vyhrál po půlroční pauze i druhý zápas, v horku v Melbourne vybojoval vítězství 4:6, 6:3, 6:1, 6:3 nad Gaëlem Monfilsem. Třicetiletý srbský tenista, do jehož trenérského týmu patří od závěru minulého roku Radek Štěpánek, porazil o rok staršího Francouze i v patnáctém vzájemném duelu.
Tyden.cz - tenis | 18.1.2018 12:10 |

Turnaj mistryň v Praze nebude, WTA zvolila Šen-čen
Turnaj mistryň v Praze nebude, WTA zvolila Šen-čen Praha se nestane dějištěm tenisového Turnaje mistryň. Vedení ženské organizace WTA oznámilo, že za příštího hostitele vrcholu sezony zvolilo Šen-čen. Turnaj pro osmičku nejlepších hráček roku se má v čínském velkoměstě uskutečnit v letech 2019 až 2028.
Tyden.cz - tenis | 18.1.2018 11:10 |

Plíšková v klidu postoupila. Slaví i Berdych, Strýcová a Šafářová
Plíšková v klidu postoupila. Slaví i Berdych, Strýcová a Šafářová Tenistka Karolína Plíšková hravě zvládla druhé kolo grandslamového Australian Open a ve třetím narazí na krajanku Lucii Šafářovou. Postoupila i Barbora Strýcová a nezaváhal ani Tomáš Berdych. Ve druhém kole naopak turnaj v Melbourne skončil pro mladou Markétu Vondroušovou.
Tyden.cz - tenis | 18.1.2018 10:10 |

Plíšková bez problémů postoupila. Slaví i Berdych a Strýcová
Plíšková bez problémů postoupila. Slaví i Berdych a Strýcová Tenistka Karolína Plíšková hravě zvládla druhé kolo grandslamového Australian Open a ve třetím narazí na krajanku Lucii Šafářovou. Postoupila i Barbora Strýcová a nezaváhal ani Tomáš Berdych. Ve druhém kole naopak turnaj v Melbourne skončil pro mladou Markétu Vondroušovou.
Tyden.cz - tenis | 18.1.2018 07:10 |

Další úlet fracka Kyrgiose. Seřval diváka, poté i rozhodčího
Další úlet fracka Kyrgiose. Seřval diváka, poté i rozhodčího Dva zápasy, dvě výhry, dvě pozdvižení. Nick Kyrgios se před domácím publikem zase ukázal. A zase ne v tom dobrém světle. Postoupil sice do třetího kola, stihl ale už seřvat diváka i rozhodčího a jinému se zase vysmát.

Mladá Ukrajinka šokuje Austrálii, za prémie obdaruje rodinu
Mladá Ukrajinka šokuje Austrálii, za prémie obdaruje rodinu Mladičká tenistka Marta Kosťuková se chystá z prémií za úspěšné účinkování na Australian Open pořídit dárky pro svou velkou rodinu i pro sebe. Patnáctiletá Ukrajinka si postupem do 3. kola úvodního grandslamu sezony zajistila minimálně 142 500 australských dolarů. To je zhruba sedmnáctinásobek toho, co si dosud tenisem vydělala.
Tyden.cz - tenis | 18.1.2018 01:10 |

Pouť Allertové pokračuje do třetího kola, Siniaková končí
Pouť Allertové pokračuje do třetího kola, Siniaková končí Česká tenistka Denisa Allertová nadále navazuje na úspěšné tažení z kvalifikace a na Australian Open postoupila do 3. kola. V dnešním utkání druhého kola porazila Číňanku Čang Šuaj 6:4 a 7:6. V duelu s favorizovanou Ukrajinkou Elinou Svitolinovou naopak neuspěla Kateřina Siniaková. Čtvrté nasazené podlehla 6:4, 2:6 a 1:6.