Zobrazit jako tabulku Zobrazit jako seznam Zobrazit jako seznam s maximem dat Řadit dle: Času Počet položek: [8] [10] [14] [20] [24]
Nalezeno: 46
Načítám data

Předchozí 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6

Nymburk nastřílel rekordní počet trojek a má mečbol
Nymburk nastřílel rekordní počet trojek a má mečbol Basketbalisté Nymburku vyhráli úvodní finále NBL doma nad Opavou 114:90 a ve čtvrtek mohou v hale soupeře slavit už patnáctý titul v řadě. K úspěšnému vstupu do série si pomohli 21 trojkami, což je nový rekord soutěže. Dosud bylo maximem 20 tříbodových košů Děčína z roku 2003 a Sparty z roku 2004.
Tyden.cz - Sport | 21.5.2018 20:20 |

James se možná dočká své sochy. Za úmyslem stojí fanoušek
James se možná dočká své sochy. Za úmyslem stojí fanoušek Hvězdný basketbalista Clevelandu LeBron James se možná po skončení kariéry dočká sochy v životní velikosti v Akronu, kde se sportem začínal. Na webu GoFundMe už začala crowdfundingová kampaň s cílem získat milion dolarů na zhotovení sochy trojnásobného šampiona NBA.

Šampionát v ohrožení. Micka kvůli nemoci nestihne kvalifikaci
Šampionát v ohrožení. Micka kvůli nemoci nestihne kvalifikaci Nejlepší český plavec Jan Micka kvůli nemoci může přijít o mistrovství Evropy v srpnu v Glasgow. Ze zdravotních důvodů totiž vynechá jedinou kvalifikaci na šampionát, kterou bude od pátku do neděle Český pohár v Pardubicích. Třiadvacetiletý národní rekordman na tratích 1500 i 800 metrů volný způsob nicméně věří v náhradní termín.
Tyden.cz - Sport | 21.5.2018 11:20 |

Skvělá forma. Vadlejch předvedl druhý nejdelší hod kariéry
Skvělá forma. Vadlejch předvedl druhý nejdelší hod kariéry Oštěpař Jakub Vadlejch předvedl na nedělním mítinku v německém Rehlingenu druhý nejdelší hod kariéry. Výkonem 88,76 metru skončil druhý za domácím Andreasem Hofmannem, který si vylepšil osobní rekord na 91,44 metru.
Tyden.cz - Sport | 21.5.2018 10:20 |

Házenkářský titul získala po výhře nad Plzní Karviná
Házenkářský titul získala po výhře nad Plzní Karviná Házenkáři Karviné po osmi letech vyhráli extraligu. Ve čtvrtém finále zvítězili v Plzni 30:29 a celou sérii ovládli poměrem 3:1 na zápasy. Slezané prakticky celý dnešní zápas vedli, o triumfu ale rozhodli až v závěrečné desetiminutovce.

Zemřel bývalý koulař Brabec, jako trenér pomáhal i Železnému
Zemřel bývalý koulař Brabec, jako trenér pomáhal i Železnému V 68 letech dnes zemřel bývalý úspěšný koulař a později vrhačský trenér Jaroslav Brabec. O úmrtí halového mistra Evropy z roku 1973 informovaly atletický svaz a Dukla, za kterou závodil. Později v Brabec v pražském klubu pomáhal s přípravou například oštěpaři Janu Železnému či dalšímu olympijskému vítězi desetibojaři Robertu Změlíkovi.
Tyden.cz - Sport | 20.5.2018 15:20 |

Skvělý víkend! Po kilometru uspěl Fuksa i na pětistovce
Skvělý víkend! Po kilometru uspěl Fuksa i na pětistovce Kanoista Martin Fuksa vyhrál v úvodním dílu Světového poháru v Szegedu po sobotním kilometru také závod na trati 500 metrů. Pětadvacetiletý český reprezentant tak prodloužil svou nadvládu na této neolympijské distanci, na níž je úřadujícím dvojnásobným mistrem světa a Evropy.

Skvělý víkend! Po kilometru uspěl Fuksa i na tisícovce
Skvělý víkend! Po kilometru uspěl Fuksa i na tisícovce Kanoista Martin Fuksa vyhrál v úvodním dílu Světového poháru v Szegedu po sobotním kilometru také závod na trati 500 metrů. Pětadvacetiletý český reprezentant tak prodloužil svou nadvládu na této neolympijské distanci, na níž je úřadujícím dvojnásobným mistrem světa a Evropy.
Tyden.cz - Sport | 20.5.2018 14:20 |