Zobrazit jako tabulku Zobrazit jako seznam Zobrazit jako seznam s maximem dat Řadit dle: Času Počet položek: [8] [10] [14] [20] [24]
Nalezeno: 290
Načítám data

Předchozí 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9

Veselý kraloval nad i pod koši, ale postup Fenerbahce se odkládá
Veselý kraloval nad i pod koši, ale postup Fenerbahce se odkládá Oba finalisté loňského ročníku basketbalové Euroligy zažili černé úterý. Obhájci z Fenerbahce Istanbul „jen“ umožnili Baskonii, aby na své palubovce čtvrtfinálovou sérii zdramatizovala snížením na 1:2. Ovšem Olympiakos Pireus vůbec nestačil v hale Žalgirisu Kaunas a je jeden neúspěch od vyřazení.
iDNES.cz - Sport | 25.4.2018 00:10| Komentáře |

Liverpool - AS Řím 5:2, exceloval Salah, po jeho střídání hosté snížili
Liverpool - AS Řím 5:2, exceloval Salah, po jeho střídání hosté snížili Fotbalisté Liverpoolu ještě devět minut před koncem úvodního semifinále Ligy mistrů nad AS Řím vedli 5:0, excelovali, ale v závěrečných minutách dvakrát inkasovali a do odvety dali soupeři naději. Domácí Salah dva góly dal a další dva připravil.

Karolína Plíšková i Vondroušová ve Stuttgartu postupují, Strýcová končí
Karolína Plíšková i Vondroušová ve Stuttgartu postupují, Strýcová končí Bez problémů prošla Karolína Plíšková do druhého kola turnaje ve Stuttgartu, kde porazila Kiki Bertensovou z Nizozemska po setech 6:2, 6:2. Totožným skóre ji pak napodobila Markéta Vondroušová, která vyřadila Němku Julii Görgesovou. Třetí český úspěch nepřidala Barbora Strýcová - domácí obhájkyni titulu Lauře Siegemundové podlehla 4:6, 3:6.

Liberec vyhrál pětisetový boj v Budějovicích a slaví ligový bronz
Liberec vyhrál pětisetový boj v Budějovicích a slaví ligový bronz Bronzové medaile v extralize volejbalistů vybojovala Dukla Liberec. Rozhodující třetí zápas na palubovce loňského mistra Českých Budějovic vyhrála 3:2, pátou sadu po drtivém tlaku na servisu hosté ovládli suverénně 15:5. Jihostroj skončil bez medaile poprvé od roku 2006 a smutně se rozloučil se svojí halou, kterou čeká demolice.

Jasná záležitost i podruhé. Nymburské basketbalistky jsou blízko bronzu
Jasná záležitost i podruhé. Nymburské basketbalistky jsou blízko bronzu Po bronzových medailích v lize basketbalistek sahají hráčky Nymburka. Na páteční domácí výhru 88:68 podobně jednoznačně navázaly v Hradci Králové a po vítězství 79:61 mohou sérii ukončit už po třetím zápase ve čtvrtek doma.

V prologu Kolem Romandie byl nejrychlejší Australan Matthews
V prologu Kolem Romandie byl nejrychlejší Australan Matthews Prolog cyklistického závodu Kolem Romandie vyhrál Australan Michael Matthews. Ve čtyřkilometrové časovce porazil o jednu sekundu Švýcara Toma Bohliho, který dlouho vedl a sahal po životním úspěchu. Stejný odstup na Matthewse měli i třetí Slovinec Primož Roglič a čtvrtý Australan Rohan Dennis.

Hradečtí fotbalisté porazil Olympii, hattrickem se blýskl Pázler
Hradečtí fotbalisté porazil Olympii, hattrickem se blýskl Pázler Fotbalisté Hradce Králové se oklepali ze sobotní porážky v Příbrami (0:2) a v úterním souboji doma zdolali pražskou Olympii 4:1. Hattrickem se blýskl útočník Jan Pázler.

Hokejová osmnáctka na závěr skupiny MS prohrála s Finy a jde na Kanadu
Hokejová osmnáctka na závěr skupiny MS prohrála s Finy a jde na Kanadu Čtyři zápasy, tři porážky. S takovou vizitkou zakončil český celek hokejistů do osmnácti let základní skupinu na mistrovství světa, ze které postoupil až jako čtvrtý. Naposledy v Čeljabinsku nestačil na výběr Finska, kterému podlehl 2:4. Ve čtvrtečním čtvrtfinále (od 16:30 SELČ) ho čeká Kanada. Ta po výhře 3:2 v prodloužení nad Švédskem ovládla skupinu A.