Zobrazit jako tabulku Zobrazit jako seznam Zobrazit jako seznam s maximem dat Řadit dle: Času Počet položek: [8] [10] [14] [20] [24]
Nalezeno: 226
Načítám data

Předchozí 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9

Jamesovy oslavy se nekonaly a jeho Clevelandu hrozilo 150 bodů
Jamesovy oslavy se nekonaly a jeho Clevelandu hrozilo 150 bodů Měl to být velký večer LeBrona Jamese, chystaly se jeho oslavy za překonání hranice 30 000 nastřílených bodů v NBA. Ale nepovedlo se, slavnému basketbalistovi stále chybí k bájné hranici sedm bodů a jeho Cleveland doma dostal facku od Oklahoma City. Prohrál 124:148.
iDNES.cz - Sport | 21.1.2018 00:30| Komentáře |

Do poslední sekundy. Pardubice sahaly po vítězství v Nymburce
Do poslední sekundy. Pardubice sahaly po vítězství v Nymburce Druhý tým tabulky Národní basketbalové ligy prověřil lídra - ale o neporazitelnost ho nepřipravil. Pardubice si z Nymburka odvezly nejtěsnější porážku 90:91, když nevyužily dvě střely na vítězství.
iDNES.cz - Sport | 21.1.2018 00:10| Komentáře |

Vítkovičtí florbalisté nastříleli v Mladé Boleslavi deset gólů
Vítkovičtí florbalisté nastříleli v Mladé Boleslavi deset gólů Vítkovičtí florbalisté vyhráli ve šlágru 21. kola superligy v Mladé Boleslavi 10:3 a pokořili Středočechy podruhé v tomto týdnu. V úterý nad nimi vyhráli i ve finále poháru v Mostě 2:1 po samostatných nájezdech.

Stíhačku v Anterselvě ovládla Dahlmeierová, Vítková končí sedmá
Stíhačku v Anterselvě ovládla Dahlmeierová, Vítková končí sedmá Loni ovládla celý Světový pohár, k velkému glóbu přidala i čtyři malé křišťálové trofeje. A zářit začíná Němka Laura Dahlmeierová i nyní, v italské Anterselvě vyhrála s náskokem 17 sekund stíhací závod. Výborně si vedla i Veronika Vítková, česká biatlonistka proťala cíl na sedmém místě.

Stíhačce dominoval Johannes Bö, Šlesingr se vyšvihl na 24. místo
Stíhačce dominoval Johannes Bö, Šlesingr se vyšvihl na 24. místo Tak vypadá biatlonová dominance. Norský suverén Johannes T. Bö si po sprintu podmanil v italské Anterselvě i stíhací závod, když na střelnici ani jednou nechyboval a nikomu nedal šanci - ani Fourcadovi. Desáté místo neudržel Ondřej Moravec, který i kvůli problémům s krční páteří minul čtyřikrát a propadl se až na 43. místo. Zato zářil Michal Šlesingr, minul až při poslední ráně a z 55. příčky se vyšvihl na 24. pozici.

Ledecká vyhrála na snowboardu i čtvrtý obří slalom, tentokrát v Rogle
Ledecká vyhrála na snowboardu i čtvrtý obří slalom, tentokrát v Rogle Ester Ledecká vyhrála i čtvrtý závod Světového poháru v obřím slalomu na snowboardu v této sezoně. Měsíc před olympijskými hrami triumfovala česká mistryně světa třetí rok po sobě a počtvrté v kariéře ve slovinské Rogle.

Smutná doběhla třetí v La Diagonele, v seriálu Ski Classics je druhá
Smutná doběhla třetí v La Diagonele, v seriálu Ski Classics je druhá Česká lyžařka Kateřina Smutná skončila třetí v dálkovém běhu La Diagonela ve Švýcarsku. Na trati dlouhé 65 kilometrů zaostala o 53 sekund za vítěznou Švédkou Brittou Johanssonovou-Norgrenovou, která si upevnila vedení v seriálu Ski Classics. Smutná se posunula na průběžné druhé místo.

Slavia dala Žižkovu pět gólů, hrál Pokorný, trefil se mladík z Rakouska
Slavia dala Žižkovu pět gólů, hrál Pokorný, trefil se mladík z Rakouska Slávističtí fotbalisté poprvé v přípravě vyhráli. Na umělé trávě na pražském Vyšehradě deklasovali druholigový Žižkov 5:0, když se trefili Jugas, Bořil, rakouský mladíček Auer a dvakrát Stoch.