Zobrazit jako tabulku Zobrazit jako seznam Zobrazit jako seznam s maximem dat Řadit dle: Času Počet položek: [8] [10] [14] [20] [24]
Nalezeno: 87
Načítám data

Předchozí 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9

Rennes uspělo doma s Angers, brankář Koubek vychytal nulu
Rennes uspělo doma s Angers, brankář Koubek vychytal nulu Fotbalové Rennes doma přehrálo Angers 1:0 a v neúplné tabulce francouzské ligy se posunulo na sedmou pozici. V 84. minutě rozhodl Benjamin Bourigeaud z penalty. Čisté konto udržel český gólman Tomáš Koubek.
iDNES.cz - Fotbal | 21.1.2018 00:10| Komentáře |

Chci ještě Tecla, řekl Trpišovský. Chválil Pokorného, Laštůvku pustí
Chci ještě Tecla, řekl Trpišovský. Chválil Pokorného, Laštůvku pustí Během týdne si do mužstva přivedli své oblíbence Lukáše Pokorného, Ondřeje Kúdelu i Ondřeje Koláře. Trenér slávistických fotbalistů Jindřich Trpišovský však ještě v posilování nekončí. "Teď je pro nás priorita Standa Tecl z Jablonce," řekl Trpišovský.

Lipsko selhalo ve Freiburgu, po triumfu v Hoffenheimu je druhý Leverkusen
Lipsko selhalo ve Freiburgu, po triumfu v Hoffenheimu je druhý Leverkusen Fotbalisté Lipska prohráli v německé lize ve Freiburgu 1:2 a přišli o druhé místo. Předstihl je Leverkusen, který porazil Hoffenheim 4:1 na jeho hřišti.

Girona zase obrala madridský klub. Na Atlétiku remizovala
Girona zase obrala madridský klub. Na Atlétiku remizovala Girona, mužstvo z bašty Katalánska, se stává postrachem madridských velkých klubů. Po podzimním senzačním vítězství nad Realem Madrid 2:1 obrala o body i Atlético Madrid, dokonce na jeho hřišti, kde remizovala 1:1. Valencie klopýtla 1:2 na půdě posledního Las Palmas. Villareal se po výhře nad Levante dostal na čtvrté místo.

Čech přišel o 200. nulu v závěru, City spasil Agüero hattrickem
Čech přišel o 200. nulu v závěru, City spasil Agüero hattrickem Tak zase ne. Fotbalový brankář Petr Čech na dvoustou nulu v Premier League musí dál čekat. Ve 24. kole Arsenal už ve 22. minutě nad Crystal Palace vedl 4:0, ale další góly už nepřidal a naopak dvanáct minut před koncem inkasoval. Manchester United zvládl těžký duel v Burnley, Chelsea dala čtyři góly v Brightonu, vedoucí City zdolalo Newcastle.

Po půl roce zase debakl v přípravě. Plzeň dostala pět gólů od Salcburku
Po půl roce zase debakl v přípravě. Plzeň dostala pět gólů od Salcburku Plzeňští fotbalisté ve svém druhém utkání na španělském soustředění utrpěli se Salcburkem debakl 0:5 a nenavázali na úvodní vítězství 2:1 nad Basilejí. Svěřenci Pavla Vrby v zimní přípravě poprvé zaváhali po předchozích čtyřech výhrách.

Darida poprvé od října hrál za Herthu, která remizovala s Dortmundem
Darida poprvé od října hrál za Herthu, která remizovala s Dortmundem Český fotbalový záložník Vladimír Darida nastoupil poprvé od říjnového zranění kolena a následné operaci na pár minut za Herthu Berlín, která remizovala v utkání 19. kola německé ligy s Dortmundem 1:1.
iDNES.cz - Fotbal | 20.1.2018 00:10| Komentáře |

Pelého agent popřel, že by fotbalová legenda zkolabovala
Pelého agent popřel, že by fotbalová legenda zkolabovala Legendární fotbalista Pelé odpočívá doma a je zdravotně v pořádku. Mluvčí sedmasedmdesátiletého Brazilce popřel zprávy, že trojnásobný mistr světa ve čtvrtek zkolaboval a musel být převezen do nemocnice.