Zobrazit jako tabulku Zobrazit jako seznam Zobrazit jako seznam s maximem dat Řadit dle: Času Počet položek: [8] [10] [14] [20] [24]
Nalezeno: 322
Načítám data

5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13

Limberský a spol. už jednou selhali. Před deseti lety jim ještě coby sparťanům vyfoukla titul Slavia
Limberský a spol. už jednou selhali. Před deseti lety jim ještě coby sparťanům vyfoukla titul Slavia Ztratit už téměř jistý titul? Místo vlastních oslav sledovat slávistické ohňostroje? Čtyři opory Plzně už s tím mají bolestnou zkušenost.
Aktuálně.cz - Sport | 20.4.2018 07:10 |

Češi byli u všeho. Plekancův gól Torontu nestačil, Bostonu chybí k postupu poslední výhra
Češi byli u všeho. Plekancův gól Torontu nestačil, Bostonu chybí k postupu poslední výhra David Pastrňák a David Krejčí asistovali u tref Bruins, jejich celek vyhrál 3:1 a stejným poměrem vede i sérii.
Aktuálně.cz - Sport | 20.4.2018 06:50 |

Jen pro peníze? Haggerty trvá na revoluci v Davis Cupu. Všichni na tom vyděláme, hlásí
Jen pro peníze? Haggerty trvá na revoluci v Davis Cupu. Všichni na tom vyděláme, hlásí Šéf tenisové organizace ITF poodhalil plány chystaných změn v Davisově poháru. Ten by se prý mohl stát událostí podobného typu, jakou je fotbalové MS.
Aktuálně.cz - Sport | 20.4.2018 06:10 |

Atlético prohrálo v San Sebastianu, Barcelona má titul na dosah
Atlético prohrálo v San Sebastianu, Barcelona má titul na dosah San Sebastian přehrával Atlético od začátku do konce a uštědřil favorizovaným hostům nejtěžší porážku v sezoně.