Zobrazit jako tabulku Zobrazit jako seznam Zobrazit jako seznam s maximem dat Řadit dle: Času Počet položek: [8] [10] [14] [20] [24]
Nalezeno: 500
Načítám data

5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13

Nezastavitelná Ester! Ledecká ovládla i čtvrtý obří slalom na snowboardu
Nezastavitelná Ester! Ledecká ovládla i čtvrtý obří slalom na snowboardu Ester Ledecká vyhrála i čtvrtý závod Světového poháru v obřím slalomu na snowboardu v sezoně. Měsíc před svým startem na olympijských hrách triumfovala česká mistryně světa třetím rokem po sobě a počtvrté v kariéře ve slovinské Rogle.
iSport.cz | 22.1.2018 00:11 |

Mužům stíhačka nevyšla, Šlesingr dojel 24. místě. Vítková v elitní desítce
Mužům stíhačka nevyšla, Šlesingr dojel 24. místě. Vítková v elitní desítce Biatlonistka Veronika Vítková neudržela ve stíhacím závodu Světového poháru v Anterselvě třetí místo po sprintu a po třech chybách na střelnici skončila sedmá. Zvítězila Němka Laura Dahlmeierová. Mezi muži oslavil osmou výhru v sezoně a třetí v řadě Johannes Thingnes Bö. Norský biatlonista předvedl ve stíhačce suverénní výkon s bezchybnou střelbou a o více než minutu porazil Francouze Martina Fourcada.

Bod pro Kometu zachránil Nečas. Takové situace dodají sebevědomí, přiznává
Bod pro Kometu zachránil Nečas. Takové situace dodají sebevědomí, přiznává Časomíra postupně odsekávala jednotlivé vteřiny zbývající do konce třetí třetiny, naděje na vyrovnání se krátila. Prásk! V čase 59:50 se Martin Nečas opřel do křižné přihrávky svého jmenovce Zaťoviče a střelou z levého kruhu poslal šlágr mezi Kometou a Hradcem do prodloužení. To nakonec zvládli lépe hosté, kteří brněnským hokejistům bez milosti utnuli šňůru devíti výher v řadě.

Co brání posilám Sparty? Stanciua brzdí Anderlecht, Kangu zase agent
Co brání posilám Sparty? Stanciua brzdí Anderlecht, Kangu zase agent Sparta zasekla dvě velké ryby, ale v jezírku je ještě nemá. Zatímco příchod Nicolaeho Stanciua vázne na chybějící dohodě s Anderlechtem, přestup Guélora Kangy brzdí podle informací deníku Sport pro změnu přemrštěné požadavky jeho hráčského agenta. Oficiální pečeť tak oba ostře sledované transfery získají nejdříve příští týden.

Další paráda Erbanové, skončila druhá. Sáblíková slaví úspěšný návrat
Další paráda Erbanové, skončila druhá. Sáblíková slaví úspěšný návrat Rychlobruslařka Karolína Erbanová obsadila na Světovém poháru v Erfurtu druhé místo v závodu na 500 metrů. Den po premiérovém triumfu na této trati v kariéře prohrála o osm setin sekundy s Vanessou Herzogovou z Rakouska. V závodu na 1500 metrů se poprvé od poloviny prosince představila v akci Martina Sáblíková a skončila osmá, což je její sezónní maximum v této disciplíně.

Tolik šancí a nic, mrzí olomouckého Irgla. Góly z úniků prostě musím dávat
Tolik šancí a nic, mrzí olomouckého Irgla. Góly z úniků prostě musím dávat V třineckém dresu už si Zbyněk Irgl proti mateřským Vítkovicím zahrál. Ve 41. kole Tipsport extraligy přijel do Ostravy poprvé s Olomoucí. A přestože jí zejména v první třetině pomohl Vítkovice pořádně zatlačit, prohru 2:5 neodvrátil. Dvě šance Irglovi vychytal Patrik Bartošák, stejně tak tutovku, kterou vypracoval pro Viléma Buriana.

Senzace na slavném Kitzbühelu! Dressen vyhrál jako druhý Němec v historii
Senzace na slavném Kitzbühelu! Dressen vyhrál jako druhý Němec v historii Německý lyžař Thomas Dressen překvapivě vyhrál slavný sjezd v Kitzbühelu a oslavil premiérové vítězství ve Světovém poháru v kariéře. Čtyřiadvacetiletý závodník porazil na legendárním Hahnenkammu dlouho vedoucího Švýcara Beata Feuze, třetí skončil domácí Rakušan Hannes Reichelt.

Tragédie! Samkové zemřel otec: Táta mě učil bojovat, vyhrála jsem pro něj
Tragédie! Samkové zemřel otec: Táta mě učil bojovat, vyhrála jsem pro něj Za necelý měsíc jí čeká olympiáda, kde bude obhajovat zlatou medaili, dnes se dočkala vítězství na závodě Světového poháru v tureckém Erzurumu. To vše je zcela bezvýznamné v porovnání s tím, že Evě Samkové nedávno zemřel po dlouhém boji s nádorem na mozku otec Roman Samek.