Zobrazit jako tabulku Zobrazit jako seznam Zobrazit jako seznam s maximem dat Řadit dle: Času Počet položek: [8] [10] [14] [20] [24]
Nalezeno: 242
Načítám data

4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12

Živě: Stíhací závod mužů ovládl s obrovským náskokem Johannes Boe, Češi v poli poražených
Živě: Stíhací závod mužů ovládl s obrovským náskokem Johannes Boe, Češi v poli poražených Online přenos z mužského stíhacího závodu v rámci Světového poháru v biatlonu z italské Anterselvy.
Aktuálně.cz - Sport | 21.1.2018 00:10 |

Škoda nepřesností. Vítková přišla o další podium kvůli třem chybám na střelnici
Škoda nepřesností. Vítková přišla o další podium kvůli třem chybám na střelnici Biatlonistka Veronika Vítková neudržela ve stíhacím závodu SP v Anterselvě třetí místo po sprintu a po třech chybách na střelnici skončila sedmá.

Živě: Stíhací závod žen ovládla Dahlmaierová. Vítková dokončila závod na 7. místě
Živě: Stíhací závod žen ovládla Dahlmaierová. Vítková dokončila závod na 7. místě Sledujte online přenos ze stíhacího závodu žen v rámci Světového poháru v biatlonu z italské Anterselvy.