Zobrazit jako tabulku Zobrazit jako seznam Zobrazit jako seznam s maximem dat Řadit dle: Času Počet položek: [8] [10] [14] [20] [24]
Nalezeno: 500
Načítám data

4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12

Tak klinicky přesná Kometa vyválčila další výhru, Varaďovy malůvky nepomohly
Tak klinicky přesná Kometa vyválčila další výhru, Varaďovy malůvky nepomohly Podívejte se na fotogalerii ze třetího finále extraligy mezi Kometou Brno a Třincem.
Aktuálně.cz - Sport | 19.4.2018 00:50 |

Ztracený náskok, promarněná přesilovka a šťastná výhra. Nebyli jsme lepší, přiznal střelec Horký
Ztracený náskok, promarněná přesilovka a šťastná výhra. Nebyli jsme lepší, přiznal střelec Horký Kometa se ujala ve finále vedení, doma porazila Třinec 3:2. Stačilo jí k tomu osmnáct střel a nevadila ani nevyužitá dvojnásobná přesilovka.

Sekáč má první finálový bod, Kazaň ale na ledě CSKA neuspěla
Sekáč má první finálový bod, Kazaň ale na ledě CSKA neuspěla CSKA díky výhře 3:2 v prodloužení snížilo stav série s Kazaní na 1:2