Zobrazit jako tabulku Zobrazit jako seznam Zobrazit jako seznam s maximem dat Řadit dle: Času Počet položek: [8] [10] [14] [20] [24]
Nalezeno: 500
Načítám data

4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12

PSG bez Neymara padlo s Lyonem, zranil se i Mbappé. Rozhodla Depayova paráda
PSG bez Neymara padlo s Lyonem, zranil se i Mbappé. Rozhodla Depayova paráda Gólem ve čtvrté minutě nastavení rozhodli fotbalisté Lyonu v 22. kole francouzské ligy o vítězství 2:1 nad vedoucím Paris St. Germain. Zásluhou pozdní trefy Memphise Depaye se posunuli na druhé místo tabulky a na PSG, které se muselo obejít bez zraněného Brazilce Neymara, ztrácejí osm bodů.
iSport.cz | 22.1.2018 00:11 |

SESTŘIHY: Real nastřílel sedm gólů, Barcelona pět. Atlético bralo jen bod
SESTŘIHY: Real nastřílel sedm gólů, Barcelona pět. Atlético bralo jen bod Fotbalisté Barcelony zůstali i po dvacátém kole španělské ligy neporaženi. Na hřišti Betisu Sevilla zvítězili 5:0 a v čele tabulky mají po šesté výhře za sebou náskok už jedenácti bodů před Atléticem Madrid. Real Madrid po třech zápasech vyhrál, La Coruňu porazil vysoko 7:1 a posunul se na čtvrté místo před Villarreal. Na katalánského rivala ale ztrácí 19 bodů. Poprvé od 9. prosince se v nejvyšší soutěži prosadil Cristiano Ronaldo, který v závěru vstřelil dvě branky.

Další litvínovský nezdar. Zlomí nás skoro každý gól, kroutí hlavou Gerhát
Další litvínovský nezdar. Zlomí nás skoro každý gól, kroutí hlavou Gerhát Začali solidně. Jako bojovníci, kteří se chtějí rvát s osudem a konečně touží prolomit čekání na první výhru v roce 2018. Nakonec odjel Litvínov z Hradce s výpraskem 3:7. „Po první třetině by nikdo asi nečekal, že dostaneme sedm gólů, jenže pak přišlo hodně vyloučení,“ kroutil hlavou útočník František Gerhát, který se podepsal pod všechny litvínovské branky, dvě dal, na jednu nahrával. Bylo to málo.

Pacovský houslil Čiliaka, pak mu naložili. Hlava toho snese dost, smál se
Pacovský houslil Čiliaka, pak mu naložili. Hlava toho snese dost, smál se Byl ho plný led, zápas patřil jemu. Boleslavský útočník Dominik Pacovský byl hlavní hvězdou utkání 42. kola Tipsport extraligy proti Kometě Brno. Pod výhrou 5:2 a nejlepším výkonem Mladé Boleslavi v sezoně se podepsal dvěma krásnými brankami a jednou asistencí. „Sedlo to celému týmu. Doufám, že to takhle bude dál pokračovat,“ přeje si bývalý hráč Sparty či pražského Lva. V závěru dostal tvrdý hit od Alexandra Malleta, po němž se dlouho sbíral z ledu. „Odnesla to čelist, hlava je dobrá,“ usmíval se po utkání, které nakonec, na rozdíl od svého soka, naštěstí dohrál.

Bankéř Landa si na EURO v házené plní sny. Ale po sezoně končí
Bankéř Landa si na EURO v házené plní sny. Ale po sezoně končí PŘÍMO Z VARAŽDÍNU | Jak bankéř potkal házenkářské hvězdy…Je to silný příběh, na úrovni EURO výjimečný. Jednatřicetiletého vůdce české obrany Jana Landu házená neživí, nikdy neživila a na 99 procent živit nebude. Naopak s ní hodlá po sezoně seknout! „Bude úplný konec,“ potvrzuje hráč Lovosic. S civilním povoláním se to nedá stíhat, rodina trpí. Teď ho ale ještě nechte plnit si své sny.

VIDEO: Liberec demoloval, Sparta vzdala hold obratem. Vládl i Hradec Nedělní hokejový program začal krásným gestem, kdy hokejisté Sparty navlékli v O2 areně "maskáčované" dresy jako hold záchranným složkám a porazili Vítkovice 4:3 po nájezdech. Vyrovnání zařídil v poslední minutě Michálek, v nájezdech rozhodl Černoch. V dalších zápasech Liberec zničil soka ze Zlína sedmi góly, Třinec si hladce poradil s Jihlavou 4:1, Pardubice padly v Chomutově 2:4 a hradecký Mountfield přestřílel Litvínov 7:3.

Černoch zachránil v nájezdech Spartu: Pech zařval, ať mě tam dají
Černoch zachránil v nájezdech Spartu: Pech zařval, ať mě tam dají Začít utkání ve tři hodiny odpoledne a skončit těsně před půl šestou? To není zvykem, přesto Sparta ve 42. kole hokejové Tipsport extraligy zvládla maraton s Vítkovicemi, když zvítězila 4:3 po samostatných nájezdech. Vítěznou trefu si připsal dvougólový Jiří Černoch, jenž si pochvaloval, jak jeho tým téměř hodinovou pauzu mezi druhou a třetí třetinou zvládl. „Nám to pomohlo, uklidnili jsme se po tom gólu v závěru druhé třetiny,“ těšilo hrdinu Sparty.

SESTŘIHY: Čech čeká na 200. nulu. Agüero pokořil hattrickem Newcastle
SESTŘIHY: Čech čeká na 200. nulu. Agüero pokořil hattrickem Newcastle Fotbalisté Tottenhamu remizovali v 24. kole anglické Premier League 1:1 na hřišti Southamptonu, který nedokázal zvítězit už v jedenácti ligových zápasech. Zato Arsenal vyhrál i s Petrem Čechem v brance pohodlně nad Crystal Palace 4:1. Českému brankáři ale zkazil radost gól z kopačky Milivojeviče, kvůli kterému opět přišel o šanci na 200. nulu v Premier League. Chelsea zvítězila na hřišti Brightonu 4:0 a posunula se na třetí místo. Obhájce titulu rozhodl o vítězství už v úvodu zápasu, dvakrát se trefil Eden Hazard. Na výhru Chelsea odpověděl Manchester United, když se díky hubené výhře 1:0 na hřišti Burnley opět osamostatnil na druhém místě tabulky. Ve večerním zápase suverénně vedoucí Manchester City díky hattricku Sergia Agüera porazil Newcastle 3:1