Zobrazit jako tabulku Zobrazit jako seznam Zobrazit jako seznam s maximem dat Řadit dle: Času Počet položek: [8] [10] [14] [20] [24]
Nalezeno: 164
Načítám data

4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12

Anglie má nového mistra. Manchester City slaví po nečekané porážce United
Anglie má nového mistra. Manchester City slaví po nečekané porážce United Před týdnem oslavy famózním obratem v městském derby zdrželi, teď je ale sami odstartovali. Překvapivá porážka Manchesteru United od West Bromu zajistila anglický titul rivalům z Manchesteru City. Ti slaví pět kol před koncem.
iDNES.cz - Fotbal | 17.4.2018 10:20| Komentáře |

Číňané, Portugalci i vlivný agent v pozadí. Wolverhampton je mezi elitou
Číňané, Portugalci i vlivný agent v pozadí. Wolverhampton je mezi elitou Pohled na soupisku Wolverhamptonu, který o víkendu definitivně postoupil do Premier League, dost možná kdekoho překvapí: výrazná portugalská enkláva a mladí fotbalisté, kteří často prošli předními evropskými kluby. Kde se vzali v anglické druhé lize?
iDNES.cz - Fotbal | 17.4.2018 07:20| Komentáře |

V dohrávce anglické ligy přišlo Stoke v poslední minutě o výhru na West Hamu
V dohrávce anglické ligy přišlo Stoke v poslední minutě o výhru na West Hamu V boji o záchranu by se jim tři body hodily opravdu hodně. Fotbalisté Stoke však těsný náskok neuhájili a v dohrávce 34. kola anglické ligy remizovali na hřišti West Hamu 1:1, když inkasovali až v poslední minutě.
iDNES.cz - Fotbal | 16.4.2018 23:20| Komentáře |

Chyby rozhodčích: Brno mělo kopat penaltu, gól Karviné neměl platit
Chyby rozhodčích: Brno mělo kopat penaltu, gól Karviné neměl platit Komise rozhodčích Fotbalové asociace ČR odhalila ve víkendových zápasech 24. kola první ligy tři chyby sudích. V utkání mezi Slováckem a Brnem chyboval hlavní rozhodčí Petr Ardeleanu, když ve 33. minutě neodpískal pokutový kop pro hosty za faul na Konstantina Bazeljuka. Slovácko po gólu ve druhé půli vyhrálo 1:0 a Brno kleslo na poslední místo tabulky.
iDNES.cz - Fotbal | 16.4.2018 21:00| Komentáře |

Plzeň, nebo Slavia? Los i náskok hrají pro lídra, euforie pro obhájce
Plzeň, nebo Slavia? Los i náskok hrají pro lídra, euforie pro obhájce Jedni dostali šanci, v kterou už ani nedoufali. „Myslím si, že liga ještě může být zajímavá,“ usmívá se slávistický fotbalista Miroslav Stoch. Druzí se po sobě nechápavě dívají, jak mohli něco takového dopustit. „První část jara jsme prohospodařili,“ říká plzeňský kouč Pavel Vrba.
iDNES.cz - Fotbal | 16.4.2018 18:20| Komentáře |

Pohár dospěl do semifinále. Chceme ho vyhrát, říká slávista Trpišovský
Pohár dospěl do semifinále. Chceme ho vyhrát, říká slávista Trpišovský Může to být jejich nejvýraznější počin v domácím poháru od roku 2002. Slávističtí fotbalisté, jimž se mimochodem v lize naskytla nečekaná možnost na obhajobu titulu, mohou po šestnácti letech postoupit do finále. V úterý od 20.00 hostí Mladou Boleslav.
iDNES.cz - Fotbal | 16.4.2018 17:20| Komentáře |

Pátá sláva v katarské éře. Nenasytná Paříž chce ale mnohem víc
Pátá sláva v katarské éře. Nenasytná Paříž chce ale mnohem víc Splnili povinnost. Fotbalisté Paris St. Germain si upevňují dominantní postavení ve francouzské lize sedmým titulem, pro který si došli téměř stylem start-cíl. Jenže tenhle klub chce víc, to je všeobecně známý fakt. „V mé éře jsme popáté mistři, to je nádherné, díky všem. Ale všichni víte, že naším velkým cílem je Liga mistrů,“ prohlásil klubový prezident Násir Al Chelajfí.
iDNES.cz - Fotbal | 16.4.2018 16:20| Komentáře |

PONEDĚLNÍK: Stoch baví ligu, nekompromisní červená a Jílek na tribuně
PONEDĚLNÍK: Stoch baví ligu, nekompromisní červená a Jílek na tribuně Je hubenější a hubenější. Macatý náskok fotbalové Plzně na čele ligy se po bídném jaru Viktorie před Slavií smrskl na pět bodů. Aspiranty na titul ještě čeká vzájemný zápas. Dámy a pánové, máme před sebou napínavý finiš soutěže, těšte se!
iDNES.cz - Fotbal | 16.4.2018 14:20| Komentáře |