Zobrazit jako tabulku Zobrazit jako seznam Zobrazit jako seznam s maximem dat Řadit dle: Času Počet položek: [8] [10] [14] [20] [24]
Nalezeno: 500
Načítám data

4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12

Triumfující Erbanová: Olympiáda? Na pětistovce je všechno možné
Triumfující Erbanová: Olympiáda? Na pětistovce je všechno možné Přímý souboj dvou nejrychlejších Evropanek této sezony zvládla na jedničku. Rychlobruslařka Karolina Erbanová podruhé v kariéře ovládla závod Světového poháru, poprvé se jí to podařilo na trati 500 metrů. V čase 37,82 porazila v Erfurtu o jednu desetinu Rakušanku Vanessu Herzogovou, aktuální mistryni Evropy.
iDNES.cz - Sport | 20.1.2018 00:10| Komentáře |

Zraněný Mešanovič v sezoně dohrál. Slavia si chce za něj stáhnout Tecla
Zraněný Mešanovič v sezoně dohrál. Slavia si chce za něj stáhnout Tecla Obnovil si zranění kolene, podstoupí operaci a do konce sezony už s největší pravděpodobností nenastoupí. Slavia v průběhu zimní přípravy přišla o útočníka Murise Mešanoviče. Jako náhradu si chce z hostování v Jablonci stáhnout Stanislava Tecla.

Po prvním dnu MS v letech na lyžích vede Nor Tande před Němcem Freitagem
Po prvním dnu MS v letech na lyžích vede Nor Tande před Němcem Freitagem Po polovině mistrovství světa v letech na lyžích v Oberstdorfu vede Nor Daniel-André Tande. Loňský světový šampion ze závodu družstev má po úvodních dvou kolech náskok 10,9 bodu před domácím Němcem Richardem Freitagem. Třetí je před sobotním vyvrcholením vítěz Turné čtyř můstků a lídr Světového poháru Kamil Stoch z Polska.

Mladé ruské házenkářky přišly kvůli dopingu o stříbro z loňského ME
Mladé ruské házenkářky přišly kvůli dopingu o stříbro z loňského ME Ruské házenkářky přišly o stříbrné medaile z loňského mistrovství Evropy hráček do 19 let ve Slovinsku. Tři členky týmu, který podlehl ve finále Francii 26:31, měly během turnaje pozitivní dopingový test na meldonium.

Erbanová vyhrála v Erfurtu poprvé závod Světového poháru na 500 metrů
Erbanová vyhrála v Erfurtu poprvé závod Světového poháru na 500 metrů Rychlobruslařka Karolína Erbanová poprvé v kariéře vyhrála závod na 500 m rámci Světového poháru.V Erfurtu porazila o 10 setin Rakušanku Herzogovou. Poté přidala ještě páté místo na dvojnásobné trati. Za stupni vítězů přitom zaostala o 36 setin vteřiny.

Super-G v Kitzbühelu vyhrál Svindal, je to jeho třetí úspěch v sezoně
Super-G v Kitzbühelu vyhrál Svindal, je to jeho třetí úspěch v sezoně Superobří slalom Světového poháru v Kitzbühelu vyhrál Aksel Lund Svindal. Norský lyžař si připsal třetí vítězství v probíhající sezoně a celkově 35. v kariéře. V průběžném pořadí super-G si polepšil o pět míst a patří mu druhá příčka.

Fotbalová příprava: zima 2018

Mladá Boleslav v přípravě opět vyhrála, Drážďany zdolala 4:1
Mladá Boleslav v přípravě opět vyhrála, Drážďany zdolala 4:1 Fotbalisté Mladé Boleslavi uspěli i ve čtvrtém přípravném utkání během zimní přestávky, když na hřišti druholigového Dynama Drážďany zvítězili 4:1. Dva góly dal v Německu Jiří Valenta, který se vrátil do týmu poté, co na podzim působil v kazašské Karagandě.