Zobrazit jako tabulku Zobrazit jako seznam Zobrazit jako seznam s maximem dat Řadit dle: Času Počet položek: [8] [10] [14] [20] [24]

Testujeme Volkswagen up! GTI. Ptejte se, co vás zajímá!
Testujeme Volkswagen up! GTI. Ptejte se, co vás zajímá! Novým modelem up! GTI se automobilka Volkswagen vrací o dvaačtyřicet let zpátky – do časů příchodu první generace Golfu GTI, jednoho z budovatelů segmentu ostrých hatchbacků.
AutoRevue.cz | 21.1.2018 02:10 |

LIAZ: Příběh nesmrtelných aut, o která nakonec nikdo nestál
LIAZ: Příběh nesmrtelných aut, o která nakonec nikdo nestál Liberecké automobilové závody byly svého času největším výrobcem motorových vozidel v socialistickém Československu. Přinášíme další díl našeho seriálu Příběhy zaniklých značek.

Prokop vyrovnal české maximum, zvítězil Sainz
Prokop vyrovnal české maximum, zvítězil Sainz Automobilový jezdec Martin Prokop obsadil celkové sedmé místo v Rallye Dakar a vyrovnal v této nejprestižnější kategorii české maximum, které v roce 2009 vytvořil Miroslav Zapletal. Podruhé v kariéře vyhrál bývalý světový šampion v rallye Španěl Carlos Sainz.
Tyden.cz - motorismus | 21.1.2018 02:10 |

Macík šestý, Prokop sedmý. Češi se sunuli před cílem pořadím
Macík šestý, Prokop sedmý. Češi se sunuli před cílem pořadím Automobilový jezdec Martin Prokop se v předposlední etapě Rallye Dakar posunul na sedmé místo průběžného pořadí. Svou pozici si krátce před cílem soutěže vylepšil i Martin Macík, který je mezi kamiony šestý. O nejlepší český výsledek se ve 13. etapě postaral v kategorii kamionů třetím místem Martin Kolomý. Poprvé v průběhu jubilejního 40. ročníku se do elitní desítky probojoval Josef Macháček na čtyřkolce, který byl na trase mezi San Juanem a Córdobou sedmý.

Vzala si hypotéku, teď je v nemocnici. Za rok chce jet Novotná znovu
Vzala si hypotéku, teď je v nemocnici. Za rok chce jet Novotná znovu O několik dní dříve, než plánovala, se z Rallye Dakar vrátila motocyklistka Gabriela Novotná. První Češka, která se v této kategorii na slavné soutěži představila, si v 10. etapě zlomila klíční kost a musela z rallye odstoupit. Z 84. místa průběžného pořadí a jako druhá nejlepší žena ve startovním poli.

Engel po nehodě: Všem se moc omlouvám, mrzí mě to
Engel po nehodě: Všem se moc omlouvám, mrzí mě to V podobných místech jako před dvěma lety skončilo pro motocyklistu Milana Engela účinkování na Rallye Dakar. Zatímco v roce 2016 byl nucen odstoupit v 10. etapě slavného závodu pro technickou závadu, letos jej zastavil pád. Do té doby nejlepší Čech v kategorii motocyklistů ve středeční 11. etapě havaroval a vrtulníkem putoval na vyšetření do nemocnice. Naštěstí se mu ale nic vážného nestalo, jen je potlučený.

Nepovedená etapa. Chtěli jsme jet vyrovnaně, říká Prokop
Nepovedená etapa. Chtěli jsme jet vyrovnaně, říká Prokop Automobilový jezdec Martin Prokop i pilot kamionu Liaz Martin Macík ve čtvrteční 12. etapě Rallye Dakar opět ztratili, ale zatímco Prokop se udržel na osmém místě v kategorii automobilů, Macík klesl mezi kamiony na sedmou pozici. Martin Kolomý, jenž byl s tatrou druhý, se naopak posunul na 11. místo a je blízko elitní desítce.

Autofotka týdne: Jeho Výsost Rolls-Royce Phantom
Autofotka týdne: Jeho Výsost Rolls-Royce Phantom Phantom je nejdéle používané jméno modelu v autoprůmyslu, vrcholný Rolls-Royce, ten chrám luxusu a aristokratické výjimečnosti, se tak jmenuje už 93 let. Teď míří za nejrychlejšími zákazníky první kousky nejnovější osmé generace modelu.
iDNES.cz - Auto | 21.1.2018 00:10| Komentáře |