Zobrazit jako tabulku Zobrazit jako seznam Zobrazit jako seznam s maximem dat Řadit dle: Času Počet položek: [8] [10] [14] [20] [24]
Nalezeno: 257
Načítám data

4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12

Skvělý Svoboda zachránil Plzni výhru. Trošku motivace navíc byla, přiznal
Skvělý Svoboda zachránil Plzni výhru. Trošku motivace navíc byla, přiznal Předvedl řadu výtečných zákroků, ten poslední vytáhl plzeňský brankář Miroslav Svoboda pouhých 33 vteřin před koncem třetí třetiny pátečního utkání proti Třinci. Za stavu 2:1 před ním Růžička tečoval střelu Rotha, Svoboda už klouzal k opačné tyči, ale ještě stihl nataženým betonem puk zastavit.
iDNES.cz - Hokej | 21.1.2018 00:10| Komentáře |

Alkohol nepiju. Tak nevím, jestli ve Vsetíně zapadnu, bojí se Jekel
Alkohol nepiju. Tak nevím, jestli ve Vsetíně zapadnu, bojí se Jekel Téměř extraligová atmosféra tradičního hokejového stánku na Na Lapači, na nějž při zápasech první ligy zavítá v průměru více než tři tisíce diváků a který během mistrovských utkání provoní slivovice.

Pastrňák v exkluzivní společnosti, Boston „zázračně“ míří zpět mezi elitu
Pastrňák v exkluzivní společnosti, Boston „zázračně“ míří zpět mezi elitu Soupeři nenáviděný a v Bostonu tolik obdivovaný hokejový útočník Brad Marchand se krásně vysmýkl obránci a v pádu poslal pas na nehlídaného parťáka Patrice Bergerona. Vítěz Stanley Cupu, olympiády a několika individuálních ocenění nelenil a z otočky zkompletoval svůj hattrick a dovedl Boston k patnáctému bodovému večeru za sebou.

Druhá třetina nám úplně ujela, litoval olomoucký Irgl
Druhá třetina nám úplně ujela, litoval olomoucký Irgl Speciální návrat prožil Zbyněk Irgl. Ostravský odchovanec se znovu objevil na rodném ledě, ovšem jako host v dresu Olomouce. „Nebylo to tak speciální. Do každého zápasu jdete s tím, že chcete vyhrát, v tom se nic nemění. Je jedno, za koho hraju,“ odmítal se řídit pocity 37letý útočník. Náladu mu kazila porážka 2:5.

Vítkovické přesilovky srazily Olomouc. Důležité body, lebedil si trenér
Vítkovické přesilovky srazily Olomouc. Důležité body, lebedil si trenér Dvakrát hráli hokejisté týmu Vítkovice Ridera přesilovku ve druhé třetině utkání s Olomoucí. Obě využili a vytvořili si tříbrankový náskok, který si pohodlně pohlídali.

Olympionik Haščák: Z Komety bych vzal Čiliaka, Krejču a Malce
Olympionik Haščák: Z Komety bych vzal Čiliaka, Krejču a Malce Devětadvacet zápasů už nedal Marcel Haščák, útočník brněnské Komety, gól v extralize. „Fííííha, to je dost...“ ujede mu spontánně, když na nelichotivou statistiku přijde řeč.

Liberec se střelecky probudil, třikrát udeřil v přesilovkách
Liberec se střelecky probudil, třikrát udeřil v přesilovkách Hokejisté Liberce zahájili šňůru čtyř zápasů v řadě na domácím ledě vítězně. Ve 41. kole extraligy v pátek večer rozdrtili Litvínov 5:1, tři úvodní góly vstřelili v přesilovkách.

Jeřábek s Plekancem asistovali u výhry Montrealu, přihrávku měl i Kaše
Jeřábek s Plekancem asistovali u výhry Montrealu, přihrávku měl i Kaše Hokejisté Montrealu v pátek uhráli cennou výhru, když uspěli těsným výsledkem 3:2 na ledě Washingtonu. Asistencemi se na výsledku podíleli i Češi, obránce Jakub Jeřábek a centr Tomáš Plekanec. Stejnou bilanci jedné přihrávky si odnesl také útočník Anaheimu Ondřej Kaše, jenž pro změnu přispěl k výhře 2:1 nad Los Angeles.