Zobrazit jako tabulku Zobrazit jako seznam Zobrazit jako seznam s maximem dat Řadit dle: Času Počet položek: [8] [10] [14] [20] [24]
Nalezeno: 311
Načítám data

3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11

Schalke ztratilo dvoubrankové vedení a v Kolíně jen remizovalo
Schalke ztratilo dvoubrankové vedení a v Kolíně jen remizovalo Fotbalisté Kolína z posledních čtyř duelů získali dva body, na nesestupové pozice mají tři kola před koncem osmibodové manko.
Aktuálně.cz - Sport | 23.4.2018 00:10 |

Slavia s oslabeným Libercem pouze remizovala a Plzeň jí odskočila na sedm bodů
Slavia s oslabeným Libercem pouze remizovala a Plzeň jí odskočila na sedm bodů Fotbalová Slavia hrála v Liberci od 77. minuty přesilovku, přesto nedokázala nad Slovanem vyhrát.

Kometa obhájila extraligový titul, Třinci v páté finálové bitvě povolila jediný gól
Kometa obhájila extraligový titul, Třinci v páté finálové bitvě povolila jediný gól Kometa Brno v pátém finále play off hokejové extraligy vyhrála na Třincem 4:1 a obhájila tak extraligový triumf.

Sekáč slaví Gagarinův pohár. Kazaň vyhrála pátý finálový zápas a ovládla KHL
Sekáč slaví Gagarinův pohár. Kazaň vyhrála pátý finálový zápas a ovládla KHL Tým Ak Bars porazil v dnešním pátém finále Kontinentální hokejové ligy CSKA Moskva 1:0 a ovládl nejvyšší ruskou soutěž.