Zobrazit jako tabulku Zobrazit jako seznam Zobrazit jako seznam s maximem dat Řadit dle: Času Počet položek: [8] [10] [14] [20] [24]
Nalezeno: 436
Načítám data

3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11

Měsíc před olympiádou náhle zemřel generální manažer amerických hokejistů
Měsíc před olympiádou náhle zemřel generální manažer amerických hokejistů Necelý měsíc před startem olympijského turnaje nečekaně zemřel generální manažer hokejistů Spojených států amerických Jim Johannson. Třiapadesátiletý funkcionář zemřel dnes ve spánku doma v Colorado Springs.
Sport.cz | 22.1.2018 00:10 |

Zápas Plíškové se Strýcovou uzavře program v Areně Roda Lavera. Hraje i Berdych
Zápas Plíškové se Strýcovou uzavře program v Areně Roda Lavera. Hraje i Berdych České derby v osmifinále Australian Open mezi Karolínou Plíškovou a Barborou Strýcovou uzavře pondělní program v Areně Roda Lavera. Začátek je plánován na 11:00 našeho času (vysílá Eurosport 1). O postup do čtvrtifinále bude hrát také Tomáš Berdych, jehož duel s Italem Fabiem Fogninim bude v pořadí druhým v Areně Margaret Courtové (cca. ve 2:30, Eurosport 2).

Sparta zlomila vítkovické prokletí, rozhodla až v desáté sérii nájezdů
Sparta zlomila vítkovické prokletí, rozhodla až v desáté sérii nájezdů Necelá půlminuta dělila hokejisty Sparty, aby už poosmé v řadě s Vítkovicemi prohráli. Jenže v čase 59:31 srovnal dělovkou od modré Zbyněk Michálek a v desáté sérii nájezdů pak ve 42. extraligovém kole rozhodl o výhře Pražanů 4:3 svým druhým gólem v utkání Jiří Černoch. Utkání poznamenala dlouhá pauza před startem třetí třetiny způsobená dírami v ledu. Sparta zvítězila potřetí za sebou, Ostravané už deset duelů v řadě pravidelně střídají výhry s porážkami.

Pódium bylo možné vybojovat. Ale na kilometru mi pořád něco chybí, přiznává Erbanová
Pódium bylo možné vybojovat. Ale na kilometru mi pořád něco chybí, přiznává Erbanová Nadšená výkony i výsledky na nejkratší sprinterské trati 500 metrů, rozpačitá z vystoupení na dvojnásobné distanci. Česká rychlobruslařská reprezentantka Karolína Erbanová završila vystoupení na závodech Světového poháru v Erfurtu nedělním pátým místem na kilometrové trati, čímž zopakovala výsledek z pátečního závodu. „Na kilometru je to hledání sebe sama, quot; krčila rameny, když opouštěla halu v nedělním odpoledni.

Norští letci obhájili zlato na MS, Tande má druhý titul
Norští letci obhájili zlato na MS, Tande má druhý titul Norští skokané na lyžích s vítězem individuálního závodu Danielem-Andrém Tandem obhájili v soutěži družstev titul mistrů světa v letech. Druzí skončili na mamutím můstku v Oberstdorfu Slovinci, třetí Poláci. České družstvo nestartovalo.

Mozík a Hanzl dali v KHL vítězné góly
Mozík a Hanzl dali v KHL vítězné góly Obránce Vojtěch Mozík zařídil svým osmým gólem v sezoně Kontinentální hokejové ligy výhru Podolsku na ledě favorizované Kazaně. Člen českého...

Tygři spustili ve druhé třetině kanonádu a Zlín odjel s debaklem
Tygři spustili ve druhé třetině kanonádu a Zlín odjel s debaklem Hokejisté Liberce vyhráli v nedělním utkání 42. kola extraligy nad Zlínem vysoko 7:0. Severočeši rozhodli o vítězství pětigólovou smrští ve druhé třetině, dvěma trefami se blýskl Dominik Lakatoš. Gólman Roman Will udržel potřetí v sezóně nulu.

Třinec nasypal nováčkovi tři góly už v první třetině, Jihlavu nespasil ani střídající Kořenář
Třinec nasypal nováčkovi tři góly už v první třetině, Jihlavu nespasil ani střídající Kořenář Hokejisté Třeince zvítězili v nedělním utkání 42. kola extraligy nad Jihlavou 4:1. Oceláři rozhodli o výhře v první třetině, kterou vyhráli 3:0. Třinec si pojistil páté místo v tabulce, Jihlava je poslední.