Zobrazit jako tabulku Zobrazit jako seznam Zobrazit jako seznam s maximem dat Řadit dle: Času Počet položek: [8] [10] [14] [20] [24]
Nalezeno: 500
Načítám data

3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11

Judista Klammert získal bronz na Grand Prix v Tunisu
Judista Klammert získal bronz na Grand Prix v Tunisu První medaili v roce 2018 pro české judo vybojoval David Klammert. Na Grand Prix v Tunisu získal ve váze do 90 kilogramů bronz, když prohrál jen v semifinále. Je to jeho nejcennější medaile, dosud byl bronzový jen na Světových pohárech v Minsku a Katowicích. Ve světovém žebříčku se posune do nejlepší dvacítky.
iDNES.cz - Sport | 22.1.2018 00:10| Komentáře |

Sáblíková dojela v Erfurtu třetí na trojce, Erbanová na kilometru pátá
Sáblíková dojela v Erfurtu třetí na trojce, Erbanová na kilometru pátá Rychlobruslařka Martina Sáblíková byla třetí v závodu na 3000 metrů na Světovém poháru v Erfurtu. Karolína Erbanová obsadila v závodu na 1000 metrů páté místo a vyrovnala své sezonní maximum z pátečního startu.

Boroš zajel v SP životní výsledek. Junior Kopecký míří pro celkovou výhru
Boroš zajel v SP životní výsledek. Junior Kopecký míří pro celkovou výhru Cyklokrosař Michael Boroš vybojoval v předposledním závodu Světového poháru v Nommay sedmé místo a dosáhl nejlepšího výsledku v kariéře. Pro šesté vítězství v sezoně si dojel nizozemský suverén Mathieu van der Poel a poprvé v kariéře ovládl v předstihu celý seriál.

Čeští házenkáři chtějí na Euru posílit hru na pivotu, doplní je Šlachta
Čeští házenkáři chtějí na Euru posílit hru na pivotu, doplní je Šlachta Trenéři českých házenkářů Jan Filip a Daniel Kubeš využili možnost udělat v průběhu nadstavbové fáze evropského šampionátu v Chorvatsku až dvě změny v kádru a před závěrečnými dvěma zápasy čtvrtfinálové skupiny doplnili tým o pivota Petra Šlachtu.

Fleetwood si dal k narozeninám titul z Abú Zabí, McIlroy se vrací 3. místem
Fleetwood si dal k narozeninám titul z Abú Zabí, McIlroy se vrací 3. místem Anglický golfista Tommy Fleetwood obhájil po výborném finiši vítězství na turnaji v Abú Zabí. Čtvrtým prvenstvím na European Tour ideálně oslavil páteční 27. narozeniny.

Příště už v Koreji. Fourcade ovládl hromadný závod, Češi ve druhé desítce
Příště už v Koreji. Fourcade ovládl hromadný závod, Češi ve druhé desítce Zatímco sprint a stíhací závod v italské Anterselvě patřil Johannesu Bö, závěrečné klání tohoto podniku Světového poháru a poslední předolympijský test ovládl francouzský biatlonový fenomén Martin Fourcade. V hromadném závodu mu neuškodily ani dvě chyby na střelnici, vše spravil rychlým během. Johannese Bö zradilo pět minel. Dva Češi na trati se vměstnali do druhé desítky - Ondřej Moravec byl čtrnáctý, Michal Krčmář pak šestnáctý.

Ledecká v Rogle další snowboardové vítězství nepřidala, trápí ji viróza
Ledecká v Rogle další snowboardové vítězství nepřidala, trápí ji viróza Ve slovinském středisku Rogle mohla v nedělním odpoledni snowboardistka Ester Ledecká zaútočit na další vítězství ve Světovém poháru. Jenže nezaútočila, obří slalom vynechala kvůli nemoci.

Síly docházely. Dolehlo to na mě, přiznala Allertová po půlnočním duelu
Síly docházely. Dolehlo to na mě, přiznala Allertová po půlnočním duelu Přes den dělala, co se dalo. Zkoušela spát, všemožně šetřila energii. „Ale čekání bylo dlouhé a taky trochu vysilující. Moc mi to nepomohlo,“ řekla Denisa Allertová po svém konci na tenisovém Australian Open. Mezi novináře dorazila po posledním zápasu nedělního programu o půl druhé ráno.