Zobrazit jako tabulku Zobrazit jako seznam Zobrazit jako seznam s maximem dat Řadit dle: Času Počet položek: [8] [10] [14] [20] [24]
Nalezeno: 222
Načítám data

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9

Sdruženář Portyk neudržel sedmé místo po skoku, propadl se až do třetí desítky. Vyhrál Nor Schmid
Sdruženář Portyk neudržel sedmé místo po skoku, propadl se až do třetí desítky. Vyhrál Nor Schmid Českému reprezentantovi v severské kombinaci nevyšla při závodech Světového poháru v Chaux-Neuve běžecká část, skončil na 24. místě.
Aktuálně.cz - Sport | 21.1.2018 00:10 |

Šlesingr ve stíhačce poskočil o třicet příček na 24. místo, vítězství bral suverénní Johannes Bö
Šlesingr ve stíhačce poskočil o třicet příček na 24. místo, vítězství bral suverénní Johannes Bö Stíhačku v Anterselvě ovládl Nor Johannes Thingnes Bö, z Čechů byl nejlepší Michal Šlesingr.

Vítězná šňůra Ledecké pokračuje. Ve Slovinsku vyhrála na snowboardu další obří slalom
Vítězná šňůra Ledecké pokračuje. Ve Slovinsku vyhrála na snowboardu další obří slalom Čeká snowboardistka Ester Ledecká je měsíc před startem olympiády v Pchjongčchangu ve skvělé formě. Ve slovinské Rogle ovládla obří slalom.