Zobrazit jako tabulku Zobrazit jako seznam Zobrazit jako seznam s maximem dat Řadit dle: Času Počet položek: [8] [10] [14] [20] [24]
Nalezeno: 500
Načítám data

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9

FOTBAL ON-LINE: Baník se vypravil dobýt Hanou, kde ale prohrává! Plzeň hraje na půdě posledního
FOTBAL ON-LINE: Baník se vypravil dobýt Hanou, kde ale prohrává! Plzeň hraje na půdě posledního Pohárové příčky i záchrana jsou v sázce během pěti sobotních zápasů 25. kola fotbalové HET ligy. Program začal v 15:00 duelem Olomouc - Baník (0:0 ve 2. poločase). Dále jsou na řadě utkání Slovácko - Dukla a Bohemians - Jihlava. Zápas Mladá Boleslav - Zlín od 18:00 vysílá O2 TV Sport. Poslední Brno od 20:15 hraje před kamerami ČT sport s první Plzní. Všechny ligové zápasy můžete sledovat v on-line reportážích na Sport.cz.
Sport.cz | 21.4.2018 16:30 |

Hokejisté mají další skandinávský skalp. Švédy zdolali stejným způsobem jako Finy
Hokejisté mají další skandinávský skalp. Švédy zdolali stejným způsobem jako Finy Po čtvrteční výhře 3:1 nad Finskem zdolali čeští hokejisté na pardubických Carlson Hockey Games v sobotu stejným výsledek i Švédsko. Ke konečnému skóre došli reprezentanti podobně jako při předchozím vystoupení, využili dvě přesilovky a vítězství pečetili při power play soupeře. Češi jsou blízko obhajobě prvenství v turnaji. Pokud Rusové dnes večer ztratí alespoň bod s Finy, budou to mít už jisté.

Nadal si v Monte Carlu zahraje o jedenáctý titul
Nadal si v Monte Carlu zahraje o jedenáctý titul Španělský tenista Rafael Nadal porazil v sobotním semifinále antukového turnaje v Monte Carlu Bulhara Grigora Dimitrova 6:4, 6:1 a v neděli si zde zahraje o jedenáctý titul. Jeho soupeřem bude vítěz duelu mezi Němcem Alexanderem Zverevem a Japoncem Keiem Nišikorim, jenž na úvod vyřadil Tomáše Berdycha. Pokud Španěl uspěje, udrží si post světové jedničky.
Sport.cz | 21.4.2018 16:10 |

Liverpool neudržel dvougólové vedení, Salah vyrovnal rekord
Liverpool neudržel dvougólové vedení, Salah vyrovnal rekord Fotbalisté Liverpoolu neudrželi v sobotním 35. kole anglické ligy dvoubrankové vedení na hřišti posledního West Bromwiche a remizovali 2:2...

HOKEJ ON-LINE: Češi hrají se Švédskem i po dvou třetinách 1:1
HOKEJ ON-LINE: Češi hrají se Švédskem i po dvou třetinách 1:1 Švédové jsou dnes druhým soupeřem českých hokejistů na pardubickém turnaji Carlson Hockey Games. Tým úřadujících světových šampiónů má prozatím v kádru jen dva hráče z NHL, přesto dokázal ve čtvrtek v Jaroslavli porazit domácí Rusko 2:1. S českým týmem hrají Švédové ve druhé třetině 1:1. Přímý přenos vysílá ČT Sport, podrobnou reportáž najdete na Sport.cz.
Sport.cz | 21.4.2018 15:50 |

FOTBAL ON-LINE: Baník se vypravil dobýt Hanou, Plzeň hraje na půdě posledního
FOTBAL ON-LINE: Baník se vypravil dobýt Hanou, Plzeň hraje na půdě posledního Pohárové příčky i záchrana jsou v sázce během pěti sobotních zápasů 25. kola fotbalové HET ligy. Program začal v 15:00 duelem Olomouc - Baník (0:0 v 1. poločase). Dále jsou na řadě utkání Slovácko - Dukla a Bohemians - Jihlava. Zápas Mladá Boleslav - Zlín od 18:00 vysílá O2 TV Sport. Poslední Brno od 20:15 hraje před kamerami ČT sport s první Plzní. Všechny ligové zápasy můžete sledovat v on-line reportážích na Sport.cz.
Sport.cz | 21.4.2018 15:30 |

Kladno prohrálo s Jihlavou a přišlo o šanci na postup
Kladno prohrálo s Jihlavou a přišlo o šanci na postup Hokejisté Jihlavy zvítězili v 11. kole extraligové baráže na ledě Kladna 2:1 a nadále jsou ve hře o setrvání v nejvyšší soutěži. Domácí naopak po čtvrté prohře v řadě přišli o šanci na postup. Utkání rozhodl v 57. minutě útočník Richard Diviš.

Hokejisté Karlových Varů i přes porážku slaví postup
Hokejisté Karlových Varů i přes porážku slaví postup Hokejisté Karlových Varů slaví po roce stráveném v první lize postup do extraligy. V 11. kole baráže sice prohráli s Litvínovem 0:1 v prodloužení, ale získali potřebný bod. V čase 62:24 rozhodl v přesilové hře Juraj Mikúš.