Close
Zobrazit jako tabulku

Články

Rozšířené vyhledávání

Zobrazit jako tabulku Zobrazit jako seznam Zobrazit jako seznam s maximem dat Řadit dle: Času Počet položek: [8] [10] [14] [20] [24]
Nalezeno: 3
Načítám dataNačítám data

Nejlevnější a nejdražší notebook od Aceru: Malý chromebook proti notebooku tenkému jako telefony
Nejlevnější a nejdražší notebook od Aceru: Malý chromebook proti notebooku tenkému jako telefony První novinky na CESu 2018 představil Acer. Malý chromebook zaujme kvalitní výbavou za cca 7 tisíc korun, elegantní Swift 7 má v pase jen 8,9 mm a vydrží na jedno nabití 10 hodin kancelářské práce. Nechybí mu ani LTE modem a čtečka otisků prstů.
IHNED.cz - Tech | 9.1.2018 00:10 |  

CES 2018 on-line: Klimatizace od LG si zapamatuje, kdy jste doma a jakou máte rádi teplotu. Umělá inteligence vstoupí do domácnosti
CES 2018 on-line: Klimatizace od LG si zapamatuje, kdy jste doma a jakou máte rádi teplotu. Umělá inteligence vstoupí do domácnosti V Las Vegas pokračuje veletrh technologií a inovací CES. LG po OLED televizi srolovatelné do kvádru představilo své záměry s umělou inteligencí. Ta má vstoupit i do domácností. Acer láká na nové notebooky, vyzkoušet si budeme moci nejtenčí notebook na světě. Překvapením 51. ročníku je přítomnost Googlu, poprvé má vlastní stánek díky Asistentovi.
IHNED.cz - Tech | 9.1.2018 00:10 |  

Největší chyba roku 2017? Podcenění Nintenda a jeho skoro-tabletu Switch, na kterém se skvěle hraje
Největší chyba roku 2017? Podcenění Nintenda a jeho skoro-tabletu Switch, na kterém se skvěle hraje Nová konzole Nintendo Switch musela překvapit i samotné Nintendo, natož hráče. Koncept konzole, která se používá u televize i na cestách, v praxi funguje jinak, než měl. Switch nakonec překonal očekávání díky kvalitě her, ale v obýváku se na něj práší.
IHNED.cz - Tech | 9.1.2018 00:10 |  


Načítám data