Zobrazit jako tabulku Zobrazit jako seznam Zobrazit jako seznam s maximem dat Řadit dle: Času Počet položek: [8] [10] [14] [20] [24]
Nalezeno: 333
Načítám data

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9

Ve čtvrtfinále Fenerbahce neprohrává, uspělo pojedenácté za sebou
Ve čtvrtfinále Fenerbahce neprohrává, uspělo pojedenácté za sebou Od příchodu Jana Veselého neprohrálo Fenerbahce Istanbul v basketbalové Eurolize ani jeden čtvrtfinálový zápas. Tuto sérii prodloužil o jedenáctý dílek páteční triumf nad Baskonií 95.89, po kterém má obhájce trofeje tři postupové mečboly na své čtvrté Final Four za sebou.
iDNES.cz - Sport | 21.4.2018 00:10| Komentáře |

Vary dotáhl k titulu i zpět mezi elitu. Už můžu umřít, žertuje Skuhravý
Vary dotáhl k titulu i zpět mezi elitu. Už můžu umřít, žertuje Skuhravý Dlouholetý kapitán hokejistů Karlových Varů Václav Skuhravý se po loňském sestupu z extraligy dočkal s týmem hned po roce návratu mezi elitu. Devětatřicetiletý jediný pamětník titulu Západočechů z roku 2009 v současném kádru si po splnění cíle oddechl. „V klidu můžu umřít,“ ulevil si.

Hapal chválil: Druhá půle byla výborná. A na Stancia je radost se dívat
Hapal chválil: Druhá půle byla výborná. A na Stancia je radost se dívat Že by léčba pomalu začala zabírat? Vypadá to tak. Fotbalová Sparta zvládla těžký zápas s Jabloncem, vyhrála 2:0, poskočila na třetí místo... A pod trenérem Pavlem Hapalem se zlepšuje výsledkově i výkonnostně. Proto mohl být kouč po utkání spokojený - i když ne stoprocentně.

Hokejisty Kazaně dělí jedna výhra od zisku Gagarinova poháru
Hokejisty Kazaně dělí jedna výhra od zisku Gagarinova poháru Hokejisté Kazaně zvítězili ve finále Kontinentální ligy na ledě CSKA Moskva 3:1 a stejným poměrem vedou v sérii o titul. Pouhá jedna výhra je tak dělí od zisku Gagarinova poháru. Na ten by dosáhli po osmi letech.

Wolfsburg padl v Mönchengladbachu a může klesnout na barážovou příčku
Wolfsburg padl v Mönchengladbachu a může klesnout na barážovou příčku Fotbalisté Wolfsburgu prohráli v předehrávce 31. kola německé ligy v Mönchengladbachu 0:3 a zkomplikovali si boj o záchranu. V neděli po odehrání kompletního kola mohou svěřenci trenéra Bruna Labbadii klesnout na barážovou šestnáctou příčku.

Bylo lepší, že jsem nenastoupil, přemítal po kladenském neúspěchu Jágr
Bylo lepší, že jsem nenastoupil, přemítal po kladenském neúspěchu Jágr Hokejový útočník Jaromír Jágr byl připravený v neděli pomoci Kladnu v boji o návrat do extraligy na ledě Litvínova, nakonec však hrát nemusí. Rytíři po domácí porážce s Jihlavou 1:2 přišli o šanci na postup do nejvyšší soutěže a na tváři majitele klubu, který po zranění pravidelně chodil vypomáhat trenérům na střídačku, bylo znát velké zklamání.

Sparta - Jablonec 2:0, posun na třetí příčku, góly dali Stanciu a Kadlec
Sparta - Jablonec 2:0, posun na třetí příčku, góly dali Stanciu a Kadlec Sparťanští fotbalisté jsou třetí v tabulce. Nejlepší průběžné umístění v dosavadním ročníku vydřeli v předehrávce 25. kola první ligy, když porazili Jablonec 2:0. V souboji neporažených týmů jara byli hosté velmi zdatným soupeřem, ale své vyložené šance neproměnili.

Zábranský: Musíme se poučit z chyb. Zítra nás čeká úplně jiný soupeř
Zábranský: Musíme se poučit z chyb. Zítra nás čeká úplně jiný soupeř Vstup do světového šampionátu se Čechům nepovedl. V páté minutě dostal trest do konce utkání Zack Malík a v následném oslabení inkasovali Češi hned dvakrát. Rozhození svěřenci trenéra Bruka kapitulovali v první třetině ještě dvakrát a o vítěze zápasu bylo rozhodnuto. Slovákům podlehli 2:5 a hned další den je čeká domácí sborná.