Zobrazit jako tabulku Zobrazit jako seznam Zobrazit jako seznam s maximem dat Řadit dle: Času Počet položek: [8] [10] [14] [20] [24]
Nalezeno: 159
Načítám data

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9

Verstappen se kolizí s Vettelem připravil o vítězství, říká Marko
Verstappen se kolizí s Vettelem připravil o vítězství, říká Marko Šéf oddělení motorsportu u Red Bullu Helmut Marko si myslí, že Max Verstappen se incidentem se Sebastianem Vettelem připravil o vítězství ve Velké ceně Číny vozů formule 1.
F1Sport.cz | 15.4.2018 14:20 |

Vettel: Čekal jsem, že Verstappen zaútočí dříve
Vettel: Čekal jsem, že Verstappen zaútočí dříve Ze slibné pozice po kvalifikaci si z Velké ceny Číny Ferrari odváží jen třetí místo Kimiho Räikkönena. Sebastian Vettel po kolizi s Maxem Verstappenem skončil osmý.

Katastrofa, hodnotí víkend Hamilton. Bottas na stupních vítězů
Katastrofa, hodnotí víkend Hamilton. Bottas na stupních vítězů Lewis Hamilton připustil, že nepodává dobré výkony. Velkou cenu Číny vozů formule 1 označil pro svůj tým Mercedes za katastrofu. Jeho týmový kolega Valtteri Bottas přitom podruhé za sebou skončil na ...

Vytěžil jsem maximum, říká Ricciardo. Verstappen přiznal vinu za kolizi
Vytěžil jsem maximum, říká Ricciardo. Verstappen přiznal vinu za kolizi Daniel Ricciardo z Red Bullu si ve Velké ceně Číny dojel pro své šesté vítězství v kariéře formule 1, když využil čerstvějších pneumatik a poradil si se svými soupeři.

Z nudy k dramatu: Velkou cenu Číny vyhrál Ricciardo
Z nudy k dramatu: Velkou cenu Číny vyhrál Ricciardo Velkou cenu Číny vyhrál Daniel Ricciardo před Bottasem Räikkönenem.

Jezdcem dne se v GP Číny 2018 stal vítězný Ricciardo
Jezdcem dne se v GP Číny 2018 stal vítězný Ricciardo Daniel Ricciardo se stal jezdcem dne v GP Číny.

Online: Grand Prix Číny 2018
Online: Grand Prix Číny 2018 Získá Sebastian Vettel třetí vítězství v řadě? Nebo bude Mercedes v závodě mnohem silnější?
F1Sport.cz | 15.4.2018 08:20 |

V příštím roce by mohlo dojít ke zrušení maximálního množství paliva na závod
V příštím roce by mohlo dojít ke zrušení maximálního množství paliva na závod V úterý se v Paříži sejde Strategická skupina. Na stole bude několik možných změn, ale o pravidlech pro rok 2021 se podrobněji diskutovat nemá.