Zobrazit jako tabulku Zobrazit jako seznam Zobrazit jako seznam s maximem dat Řadit dle: Času Počet položek: [8] [10] [14] [20] [24]
Nalezeno: 20
Načítám data

1 | 2 | 3 Následující

VIDEO: Famózní LeBron. Nejdřív se blýskl blokem, pak rozhodl LeBron James rozhodl blokem a vítěznou střelou s klaksonem dramatický zápas NBA Clevelandu s Minnesotou. Trojnásobný ligový šampion a majitel řady cen pro nejužitečnějšího hráče zabránil sekundu před koncem ve skórování Jimmymu Butlerovi a následně po dlouhé přihrávce zajistil domácím basketbalistům Cavaliers vítězství po prodloužení 140:138.
Tyden.cz - basketbal | 9.2.2018 01:10 |

Bartoň v Barceloně povýšil. Byl jmenován asistentem trenéra
Bartoň v Barceloně povýšil. Byl jmenován asistentem trenéra Bývalý basketbalový reprezentant Luboš Bartoň se stal prvním asistentem trenéra Barcelony Alfreda Julbeho, který nahradil odvolaného Situ Alonsa. Společně povedou euroligový celek už ve čtvrtečním utkání s Maccabi Tel Aviv.

Trest za domácí násilí. Reed si za Detroit nezahraje šest zápasů
Trest za domácí násilí. Reed si za Detroit nezahraje šest zápasů Kvůli domácímu násilí přijde detroitský basketbalista Willie Reed o šest zápasů NBA. Loni v srpnu byl ještě coby hráč Los Angeles Clippers zadržen v Miami po hádce s manželkou. I když nakonec nebyl obviněn, vedení NBA ho v úterý na základě vlastního vyšetřování potrestalo.

Wizards po pěti výhrách zklamali, nad jejich síly byla Philadelphia
Wizards po pěti výhrách zklamali, nad jejich síly byla Philadelphia Basketbalisté Washingtonu v NBA po pěti výhrách v řadě zaváhali. Třízápasovou venkovní sérii zakončili porážkou 102:115 ve Philadelphii. Také v šestém utkání po zranění Johna Walla nastoupil v základní sestavě Tomáš Satoranský, který tentokrát odehrál 22 minut. Proti 76ers proměnil český rozehrávač dvě střely z pole, neminul ani jeden ze dvou trestných hodů a zaznamenal šest bodů. K tomu přidal dva doskoky, tři asistence a dva zisky.