Zobrazit jako tabulku Zobrazit jako seznam Zobrazit jako seznam s maximem dat Řadit dle: Času Počet položek: [8] [10] [14] [20] [24]
Nalezeno: 237
Načítám data

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9

Praha odstartovala naše kariéry, vzpomínají dvě hvězdičky z Floridy
Praha odstartovala naše kariéry, vzpomínají dvě hvězdičky z Floridy Aaron Gordon a Elfrid Payton považují Prahu za město, kde naplno odstartovali kariéru, ve které se propracovali mezi hvězdy NBA. Oba tahouni basketbalového Orlanda byli součástí americké reprezentace, jež právě v pražské O2 Areně v roce 2013 vyhrála mistrovství světa do 19 let. A oba si slibují, že se do české metropole vrátí, protože si ji tehdy oblíbili.
iDNES.cz - Sport | 23.1.2018 00:10| Komentáře |

Už zase proti sobě. Jsem rád, že je zpátky, řekl Federer o Berdychovi
Už zase proti sobě. Jsem rád, že je zpátky, řekl Federer o Berdychovi Co by to bylo za Australian Open, kdyby na sebe tihle dva nenarazili! Turnaj již potřetí za sebou zažije duel legendy Rogera Federera proti českému vyzývateli Tomáši Berdychovi. „Loni to byl dobrý zápas. Tedy pro mě,“ usmál se švýcarský tenisový génius při vzpomínce na výhru ve 3. kole.

Můžu být lepší, vyhlásil Depay. A pak krásnou trefou rozesmutněl Paříž
Můžu být lepší, vyhlásil Depay. A pak krásnou trefou rozesmutněl Paříž Běžela poslední minuta nastavení. Memphis Depay převzal balon na levém rohu vápna, dvakrát si ho posunul na střed, aby se vyhnul obráncům. A poté vyslal na bránu nechytatelný projektil. Gólman pařížských fotbalistů Alphonse Areola se jen ohlédl, na lyonského hrdinu naskákali spoluhráči. Famózní ranou zařídil výhru 2:1.

Z pódia do postele. Ledecká ladí formu na olympiádu vleže
Z pódia do postele. Ledecká ladí formu na olympiádu vleže Paprsky slunce, které celý den rozpalovaly místní svah, už přes horizont nedosáhly. Byly čtyři hodiny odpoledne, když stín ukryl i stupně vítězů a Ester Ledecká právě počtvrté v sezoně vystoupila na nejvyšší schůdek.

Kenenisa Bekele doplní hvězdné startovní pole maratonu v Londýně
Kenenisa Bekele doplní hvězdné startovní pole maratonu v Londýně Druhý nejrychlejší maratonec historie Kenenisa Bekele bude potřetí za sebou startovat na slavném maratonu v Londýně. Tentokrát se při dubnovém závodě utká s domácí hvězdou Mo Farahem, pro kterého to bude maratonská premiéra po přechodu z dráhy na silnici. Dalším zvučným soupeřem bude olympijský šampione Eliud Kipchoge z Keni.

Nymburk si může proti Avellinu zajistit postup do play-off Ligy mistrů
Nymburk si může proti Avellinu zajistit postup do play-off Ligy mistrů Basketbalisté Nymburka mohou už v úterý slavit postup do play-off Ligy mistrů. Podmínkou je ale jejich výhra nad Avellinem a současné neúspěch Ostende v Zieloné Goře. Pak budou mít dvě kola před koncem základní části jistotu minimálně třetího místa ve skupině.

Paříž podruhé v sezoně padla. V Lyonu ji položilo vyloučení i krásné góly
Paříž podruhé v sezoně padla. V Lyonu ji položilo vyloučení i krásné góly Fotbalové Rennes doma přehrálo Angers 1:0 a v neúplné tabulce francouzské ligy se posunulo na sedmou pozici. V 84. minutě rozhodl Benjamin Bourigeaud z penalty. Čisté konto udržel český gólman Tomáš Koubek.
iDNES.cz - Sport | 22.1.2018 00:10| Komentáře |

Češi z Udinese se neprosadili, Schick dostal jen šest minut. Vede Neapol
Češi z Udinese se neprosadili, Schick dostal jen šest minut. Vede Neapol Žádná úspěšná česká neděle. V Itálii se tentokrát neprosadili Antonín Barák ani Jakub Jankto z Udinese, Patrik Schick za AS Řím na Interu nastoupil jen na šest minut a vůbec nehráli Ladislav Krejčí a Stefan Simič. Italskou ligu vede po 21. kole Neapol.