Zobrazit jako tabulku Zobrazit jako seznam Zobrazit jako seznam s maximem dat Řadit dle: Času Počet položek: [8] [10] [14] [20] [24]
Nalezeno: 254
Načítám data

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9

Pastrňák vyhlášen první hvězdou večera, blýskl se i Neuvirth
Pastrňák vyhlášen první hvězdou večera, blýskl se i Neuvirth Druhý nejproduktivnější Čech v NHL David Pastrňák přispěl v sobotním utkání třemi body za dvě branky a asistenci k výhře hokejistů Bostonu 4:1 v Montrealu a byl zvolen první hvězdou večera. Jeho spoluhráč David Krejčí zaznamenal nahrávku. Bruins bodovali v šestnáctém utkání po sobě. Centr Tomáš Hertl vstřelil vítězný gól San Jose, které zdolalo úřadující šampiony z Pittsburghu 2:1. U jediné trefy hostů asistoval útočník Dominik Simon.
Tyden.cz - Hokej | 23.1.2018 01:10 |

Zbabělé seknutí vyřadilo Paláta ze hry. Opustil tým a letěl k lékařům
Zbabělé seknutí vyřadilo Paláta ze hry. Opustil tým a letěl k lékařům Zákeřnost a zbabělost. Jinými slovy se seknuní obránce Jareda Spurgeona z Minnesoty do nohou českého hokejisty Ondřeje Paláta nedá nazvat. Elitní útočník Lightning před koncem utkání nuceně opustil střídačku a odletěl domů na vyšetření. Chybět bude až dva měsíce.
iDNES.cz - Hokej | 23.1.2018 00:10| Komentáře |

Prasklý led, marní střelci. Když se hokejový mač natáhne na 200 minut
Prasklý led, marní střelci. Když se hokejový mač natáhne na 200 minut Praskliny v ledu, za tři sekundy využitá přesilovka a deset sérií nájezdů. To jsou tři ingredience, které se postaraly o nejdelší extraligový zápas za posledních pět let. V pražské O2 Aréně dělilo úvodní buly a předání cen nejlepším hokejistům téměř tři a půl hodiny. Maraton nakonec ovládla Sparta, díky proměněnému nájezdu Jiřího Černocha vyhrála 4:3.

Olympionik Vitásek rozhodl gólem v prodloužení zápas KHL v Rize
Olympionik Vitásek rozhodl gólem v prodloužení zápas KHL v Rize Český obránce Ondřej Vitásek rozhodl gólem v prodloužení zápas Kontinentální hokejové ligy na ledě Dinama Riga, kde hosté z Chanty-Mansijsku vyhráli 2:1. Člen olympijského výběru se trefil v 62. minutě a dal druhou branku v sezoně.

Nedvěd před exhibicí žertoval: Zkusím zavolat Jágrovi, jestli nepřijede
Nedvěd před exhibicí žertoval: Zkusím zavolat Jágrovi, jestli nepřijede Většinu zimy tráví v Miami, ale po Novém roce rád zajede na necelé dva měsíce domů. A proto přijal nabídku stát se generálním manažerem extraligového výběru, který bude hrát exhibičním turnaji hvězd v Bratislavě proti týmům ze Slovenska, Německa a Rakouska. "Hokej mě baví, tak budu rád součástí takové akce," usmívá se Petr Nedvěd, sám někdejší hvězda první velikosti.

Pardubičtí radní prověří Dynamo. Zajímá je éra majitele Šmidberského
Pardubičtí radní prověří Dynamo. Zajímá je éra majitele Šmidberského Vedení Pardubic prověří, jak vznikly podklady, které radnici před rokem předložil tehdejší majitel Dynama Pardubice Roman Šmidberský a na jejichž základě město klub koupilo. Zpětně se bude kontrolovat i čerpání dotací a další finanční operace hokejové organizace.

Šance pro Mrázka? Záhadné zranění otřásá brankovištěm Chicaga
Šance pro Mrázka? Záhadné zranění otřásá brankovištěm Chicaga Nejhorší sezona za posledních deset let dělá vedení hokejistů Chicaga Blackhawks starosti. Klub, který se po výluce v roce 2005 radoval třikrát ze zisku Stanley Cupu, se od podzimu hledá, na klidu nepřidalo ani zranění brankářské jedničky. Kdo zastoupí Coreyho Crawforda, který může být ze hry až do konce sezony?

Za hezkou hru si nic moc nekoupíme, ví olomoucký útočník Knotek
Za hezkou hru si nic moc nekoupíme, ví olomoucký útočník Knotek Takový zápas Jan Knotek ještě v kariéře nehrál. Nejproduktivnější hokejista Olomouce dal už patnáctý gól v sezoně, trefu zpoza branky musel posvětit až videorozhodčí. Dvakrát v oslabení však zlomil hůl hned po buly a první Plzeň dvakrát v přesilovce trestala. Smůlovatá domácí porážka 2:4 se tak elitnímu centru kohoutů hodnotila kysele.