Zobrazit jako tabulku Zobrazit jako seznam Zobrazit jako seznam s maximem dat Řadit dle: Času Počet položek: [8] [10] [14] [20] [24]
Nalezeno: 43
Načítám data

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6

Berdych smetl Troického a je ve čtvrtfinále
Berdych smetl Troického a je ve čtvrtfinále Nejlepší český tenista Tomáš Berdych postoupil na turnaji v Rotterdamu hladce do čtvrtfinále. Srba Viktora Troického porazil šestý nasazený v druhém kole za hodinu 6:1, 6:2 a o semifinále se utká s turnajovou čtyřkou Davidem Goffinem z Belgie.
Tyden.cz - tenis | 15.2.2018 01:10 |

VIDEO: Jedla papír a kradla věci. Cibulková hvězdou skryté kamery Na kurtech se na začátku nové sezony Dominice Cibulkové zatím příliš nedaří. Proto si slovenská tenisová kráska vylepšila náladu jinak. Kývla na nabídku televize Markíza a stala se hlavní hvězdou pořadu Nezbedné uško. Před skrytými kamerami jednoho z obchodů sítě Fotolab pak přiváděla zaměstnance k šílenství. Na dálku jí k tomu pomáhali moderátoři Dany a Adela Banášová. Co všechno Cibulková v prodejně prováděla?

Kvitová přetlačila Radwaňskou, Vondroušová končí
Kvitová přetlačila Radwaňskou, Vondroušová končí Petra Kvitová a obhájkyně titulu Karolína Plíšková postoupily na elitním tenisovém turnaji v Dauhá do osmifinále. Rozjetá Kvitová zdolala v druhém kole Polku Agnieszku Radwaňskou po více než dvouapůlhodinovém boji 6:7, 6:3, 6:4 a zaznamenala devátou výhru v řadě. Turnajová pětka Plíšková porazila po volném prvním kole 6:2, 6:3 Francouzku Alizé Cornetovou.

Kvitová vyškolila soupeřku a postupuje, slaví i Vondroušová se Strýcovou
Kvitová vyškolila soupeřku a postupuje, slaví i Vondroušová se Strýcovou Petra Kvitová i Barbora Strýcová zvládly po úspěšném víkendovém vystoupení ve Fed Cupu v Praze i úvodní zápasy na turnaji v Dauhá. Šestnáctá nasazená Kvitová porazila v 1. kole Caglu Büyükakcayovou z Turecka za necelou hodinu hladce 6:0, 6:3, Strýcová vyřadila srbskou tenistku Aleksandru Kruničovou. Postup v úterý slavila i Markéta Vondroušová, naopak Lucie Šafářová dohrála.
Tyden.cz - tenis | 14.2.2018 00:10 |

Veselý nestačil na Bedeneho a v Argentině končí po prvním kole
Veselý nestačil na Bedeneho a v Argentině končí po prvním kole Po drtivé porážce od Slovince Aljaže Bedeneho skončil pro Jiřího Veselého antukový turnaj ATP v Buenos Aires. Český tenista získal jen tři gamy a vypadl už v prvním kole stejně jako v pondělí ve čtyřhře po boku Romana Jebavého.

Překvapení v Dauhá. Šarapovová nezvládla první kolo a končí
Překvapení v Dauhá. Šarapovová nezvládla první kolo a končí Ruská tenistka Maria Šarapovová skončila na turnaji v Dauhá hned v prvním kole. Pětinásobná grandslamová šampionka, jež v Kataru startovala na divokou kartu, podlehla Rumunce Monice Niculescuové navzdory nadějnému startu 6:4, 4:6, 3:6.
Tyden.cz - tenis | 13.2.2018 01:10 |

Německý tenista Haas končí kariéru, trápila ho častá zranění
Německý tenista Haas končí kariéru, trápila ho častá zranění Německý tenista Tommy Haas sice už půl roku nehraje, až nyní ale oficiálně ohlásil konec kariéry, během níž získal 15 titulů. Devětatřicetiletý někdejší druhý muž světového žebříčku, jenž se na lednovém Australian Open představil jako poradce Francouze Lucase Pouilleho, vyloučil, že by se ještě na kurty vrátil jako hráč.

Berdych porazil ve dvou setech Zvereva a postoupil do 2. kola
Berdych porazil ve dvou setech Zvereva a postoupil do 2. kola Český tenista Tomáš Berdych postoupil na turnaji v Rotterdamu do druhého kola. Šestý nasazený hráč, jenž v Nizozemsku obhajuje loňskou semifinálovou účast, porazil po rozpačitém úvodu Němce Mischu Zvereva za hodinu a 13 minut 7:5, 6:3.