Zobrazit jako tabulku Zobrazit jako seznam Zobrazit jako seznam s maximem dat Řadit dle: Času Počet položek: [8] [10] [14] [20] [24]
Nalezeno: 51
Načítám data

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7

Vítkovické florbalistky urvaly triumf v poháru, zazářila Ferenčíková
Vítkovické florbalistky urvaly triumf v poháru, zazářila Ferenčíková Florbalistky Vítkovic obhájily triumf v Poháru České pojišťovny, ve finále v Mostu vyhrály nad Chodovem 7:5. Soutěž ovládly potřetí v historii a získaly prémii 50 tisíc korun. Pěti body za čtyři branky a jednu asistenci zařídila vítězství Ostravanek slovenská reprezentační útočnice Denisa Ferenčíková.
Tyden.cz - Sport | 16.1.2018 20:10 |

Bardet radí nařčenému Frooomeovi: Do vyřešení by neměl závodit
Bardet radí nařčenému Frooomeovi: Do vyřešení by neměl závodit Britský cyklista Chris Froome by se měl sám rozhodnout, že až do vyřešení svého dopingového případu z loňské Vuelty nebude závodit. Čtyřnásobného vítěze Tour de France k tomu vybídl jeho francouzský soupeř Romain Bardet, který skončil loni na nejslavnějším etapovém závodu světa třetí a v roce 2016 byl druhý právě za Froomem.
Tyden.cz - Sport | 16.1.2018 19:10 |

Dvoustovku jsem mohl dát pod devatenáct, lituje Bolt
Dvoustovku jsem mohl dát pod devatenáct, lituje Bolt Legendární jamajský sprinter Usain Bolt ze své atletické kariéry lituje jen toho, že nedokázal zaběhnout 200 metrů pod devatenáct sekund. Jeho světový rekord z mistrovství světa 2009 v Berlíně má hodnotu 19,19 sekundy. Pět měsíců poté, co na světovém šampionátu v Londýně ukončil kariéru, stále nelituje, že to udělal.
Tyden.cz - Sport | 16.1.2018 16:10 |

Greipel vylepšil svůj rekord, v Austrálii vyhrál sedmnáctou etapu
Greipel vylepšil svůj rekord, v Austrálii vyhrál sedmnáctou etapu Německý spurtér André Greipel vylepšil 17. etapovým vítězstvím v závodu Tour Down Under v Austrálii svůj rekord. Na tamním úvodním podniku sezony WorldTour porazil ve finiši domácí hvězdu Caleba Ewana a trojnásobného mistra světa Petera Sagana ze Slovenska.
Tyden.cz - Sport | 16.1.2018 14:10 |

Házenkáři senzačně porazili olympijské vítěze, v cestě stojí Maďaři
Házenkáři senzačně porazili olympijské vítěze, v cestě stojí Maďaři Čeští házenkáři se postarali o největší překvapení dosavadního průběhu evropského šampionátu v Chorvatsku. Reprezentanti v druhém utkání skupiny D ve Varaždínu senzačně po heroickém výkonu porazili úřadující olympijské vítěze Dány 28:27 a odčinili sobotní úvodní debakl 15:32 se Španělskem.
Tyden.cz - Sport | 16.1.2018 02:10 |

Rodman řídil opilý a strávil noc ve vězení. Je na čase se léčit, řekl
Rodman řídil opilý a strávil noc ve vězení. Je na čase se léčit, řekl Bývalá basketbalová hvězda Dennis Rodman se znovu dostal do konfliktu se zákonem. Pětinásobný vítěz NBA byl o víkendu v kalifornském Newport Beach zadržen kvůli řízení v opilosti. Šestapadesátiletý člen basketbalové Síně slávy strávil noc ve vězení, odkud byl v neděli propuštěn.

Davis srazil 48 body New York, Miami vyhrálo posedmé v řadě
Davis srazil 48 body New York, Miami vyhrálo posedmé v řadě Basketbalisté New Orleans zvítězili v NBA na hřišti New York Knicks 123:118 po prodloužení především zásluhou Anthonyho Davise, který v nedělním utkání nasbíral 48 bodů a 17 doskoků. Miami porazilo Milwaukee a připsalo si sedmou výhru v řadě

Satoranský: Od soupeřů cítím větší respekt, už nejsem nováček
Satoranský: Od soupeřů cítím větší respekt, už nejsem nováček Mnohem pohodlněji se cítí český basketbalista Tomáš Satoranský ve své druhé sezoně v NBA. Naplno si zvykl na náročný režim nejlepší soutěže světa, je sžitý se zvyklostmi ve svém klubu Washingtonu Wizards, povedlo se mu výrazně zlepšit střelbu a vydařenými prosincovými výkony si získal respekt protihráčů. Cítí, že se na něj soupeři připravují více než v loňské nováčkovské sezoně.
Tyden.cz - Sport | 15.1.2018 01:10 |