Zobrazit jako tabulku Zobrazit jako seznam Zobrazit jako seznam s maximem dat Řadit dle: Času Počet položek: [8] [10] [14] [20] [24]
Nalezeno: 88
Načítám data

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9

CSKA Moskva padla v Ufě, Petrohrad ovládl základní část
CSKA Moskva padla v Ufě, Petrohrad ovládl základní část Hokejisté Petrohradu mají už čtyři zápasy před koncem jisté vítězství v základní části KHL. Kontinentální pohár jim definitivně zajistila dnešní porážka CSKA Moskva 1:2 na ledě Ufy, po které mají loňští vítězové Gagarinova poháru v čele soutěže nedostižný náskok 14 bodů.
Tyden.cz - Hokej | 20.1.2018 00:40 |

VIDEO: Na střídačku hlavou napřed. Kameraman pobavil NHL Zápas nabídl sedm branek, kanadský střelec Patrice Bergeron zaznamenal hattrick. Diváci, kteří sledovali duel kanadskoamerické NHL mezi New Yorkem Islanders a Bostonem, se ale možná přesto nejvíc pobavili v momentu, jenž s hrou příliš společného neměl. Komickou chvilku slávy si totiž užil televizní kameraman, jehož vystoupení na ledě pobavilo celou arénu.

VIDEO: Ostuda ve 2. lize! Útočník Poruby napadl fanouška Sedm branek, krásné akce i pořádná "dávka" agresivity. Utkání druhé hokejové ligy mezi Šumperkem a Porubou diváky rozhodně nenudilo. Více než o hokeji samotném se ale mluví o tom, co se dělo mimo led. Hostující útočník Vladimír Luka totiž v závěru vyhroceného duelu neunesl prohru a na cestě do kabin dal pěstí jednomu z domácích fanoušků.

Dusno u Slováků. Hokejistům bude na olympiádě chybět trenér
Dusno u Slováků. Hokejistům bude na olympiádě chybět trenér Nečekaný problém musí řešit vedení slovenské hokejové reprezentace před olympijskými hrami v Pchjongčchangu. Vedení Banské Bystrice totiž odmítlo na akci uvolnit trenéra Vladimíra Országha, který je asistentem Craiga Ramsayho u reprezentace. Slovenská nejvyšší soutěž totiž nemá během olympijského turnaje přestávku.

Neuvirth asistoval u vítězné branky, Palát zlomil gólovou smůlu
Neuvirth asistoval u vítězné branky, Palát zlomil gólovou smůlu UVNITŘ VŠECHNY VÝSLEDKY. Hokejisté Philadelphie udolali ve čtvrtečním utkání NHL Toronto 3:2 v prodloužení i díky Michalu Neuvirthovi. Český gólman si připsal 29 zásahů i asistenci u vítězné trefy a byl vyhlášen druhou hvězdou zápasu. Ondřej Palát ukončil téměř dvouměsíční čekání na gól, ale zůstal jediným střelcem Tampy Bay, která doma podlehla Vegas 1:4. David Krejčí ve druhém utkání za sebou zaznamenal dva body, když pomohl Bostonu dvěma asistencemi porazit New York Islanders 5:2.

Nakládal pomohl k výhře gólem, Salák zapsal v Togliatti čisté konto
Nakládal pomohl k výhře gólem, Salák zapsal v Togliatti čisté konto Obránce Jakub Nakládal pomohl v KHL jednou brankou hokejistům Jaroslavle k vítězství 6:5 v prodloužení na ledě Čerepovce. Český reprezentant zaznamenal osmý gól v sezoně v úvodu druhé třetiny, kdy odstartoval obrat z 0:2 na 4:2.
Tyden.cz - Hokej | 18.1.2018 21:10 |

Sparta posiluje i na střídačce, realizační tým rozšíří Rulík
Sparta posiluje i na střídačce, realizační tým rozšíří Rulík Trenér Radim Rulík se po nedávném odchodu z Litvínova stal novou posilou realizačního týmu hokejistů Sparty. František Výborný, Jaroslav Nedvěd i Martin Janeček u pražského týmu zůstávají.

Extraligové shrnutí: Jak si týmy stojí před finišem základní části?
Extraligové shrnutí: Jak si týmy stojí před finišem základní části? Přesně čtyřicet zápasů mají až na výjimky odehrány všechny kluby v hokejové extralize. Základní část proto nezadržitelně spěje do finále, poslední čtvrtina soutěže oddělí relativně úspěšné od neúspěšných. Jak si jednotlivé celky před finišem dlouhodobého měření sil stojí? Zatímco někde už pomalu mohou spřádat plány, jak se co nejlépe připravit na play-off, jinde pro hokejisty hra o všechno už začala. V boji o postup mezi šest, respektive deset nejlepších může totiž hrát roli každý bod.
Tyden.cz - Hokej | 18.1.2018 15:10 |