Zobrazit jako tabulku Zobrazit jako seznam Zobrazit jako seznam s maximem dat Řadit dle: Času Počet položek: [8] [10] [14] [20] [24]
Nalezeno: 157
Načítám data

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9

Liverpool deklasoval Řím. Salah se postaral o čtyři góly
Liverpool deklasoval Řím. Salah se postaral o čtyři góly Fotbalisté Liverpoolu zvládli parádně úvodní utkání semifinále Ligy mistrů. Anglický celek nedal na na Anfield Road šanci italskému AS Řím a zvítězil 5:0. Výhru domácích řídil především egyptský útočník Mohamed Salah, který se prosadil dvakrát v průběhu prvního poločasu v rozmezí devíti minut a dvě přihrávky si připravil do druhé půle. Za hosty nastoupil po obrátce český útočník Patrik Schick, se kterým přišlo oživení ve hře hostů.
Tyden.cz - fotbal | 24.4.2018 22:40 |

VIDEO: Kloppův monolog? Tlumočník si s ním brilantně poradil Profese tlumočníka je občas pořádná dřina. Své o tom ví i ten, který byl vyslán na tiskovou konferenci před prvním semifinálovým utkáním fotbalové Ligy mistrů mezi Liverpoolem a římským AS. Kromě tradičních odpovědí si musel poradit také s dlouhými monology Jürgena Kloppa, jehož věty převáděl do italštiny. Za svůj výkon následně sklidil potlesk od samotného trenéra i přítomných novinářů.
Tyden.cz - fotbal | 24.4.2018 18:10 |

VIDEO: Kloppův monolog? Překladatel si s ním brilantně poradil Profese tlumočníka je občas pořádná dřina. Své o tom ví také překladatel, jenž byl vyslán na tiskovou konferenci před prvním semifinálovým utkáním fotbalové Ligy mistrů mezi Liverpoolem a římským AS. Kromě tradičních odpovědí si musel poradit také s dlouhými monology Jürgena Kloppa, jehož věty převáděl do italštiny. Za své provedení následně sklidil potlesk od samotného trenéra i přítomných novinářů.
Tyden.cz - fotbal | 24.4.2018 17:10 |

Čermák setnul Brno hattrickem, Plzeň si veze triumf
Čermák setnul Brno hattrickem, Plzeň si veze triumf Plzeňská Viktoria porazila v 25. kole Brno 3:1. všechny góly Západočechů zařídl Čermák. Olomoučtí fotbalisté v souboji prvoligových nováčků doma porazili Ostravu 1:0 a vrátili se na třetí místo tabulky před Spartu. Předposlední Baník po čtyřech zápasech prohrál. Zápas rozhodl v 71. minutě Jakub Plšek. Slovácko na domácím hřišti vyhrálo nad Duklou, Jihlava remizovala proti Bohemians. Duel Mladé Boleslavi přerušily technické problémy se zlomenou tyčkou, domácí nakonec podlehli Zlínu 0:1.
Tyden.cz - fotbal | 24.4.2018 16:10 |

První virtuální maskot. Fanouška vzal do kabin i na hřiště
První virtuální maskot. Fanouška vzal do kabin i na hřiště UVNITŘ VIDEO. Byl to zajímavý duel. Přestože utkání pětatřicátého kola anglické nejvyšší soutěže mezi Evertonem a Newcastlem zdaleka nepatřilo mezi největší šlágry, dokázalo fanoušky pořádně zaujmout. Ne však kvůli povedeným akcím, nýbrž naprosté novince. Poprvé v historii byl totiž použit virtuální maskot, prostřednictvím něhož mohl zápas sledovat i fanoušek, jehož na stadion nepustilo chronické onemocnění.
Tyden.cz - fotbal | 24.4.2018 15:10 |

Rosického sbohem? Přijede Nedvěd i Fàbregas, Wenger možná
Rosického sbohem? Přijede Nedvěd i Fàbregas, Wenger možná Jedno velké jméno světového fotbalu vedle druhého. Exhibiční rozlučka Tomáše Rosického s profesionální kariérou, která se uskuteční devátého června na pražské Letné, slibuje velkolepou podívanou. Loučící se "Malý Mozart" v úterý odtajnil první hráče, již mu přislíbili účast v Praze.

Wenger bude ještě někde trénovat, možná už od léta, tuší Rosický
Wenger bude ještě někde trénovat, možná už od léta, tuší Rosický Po dlouhých 22 letech opouští trenér Arséne Wenger fotbalisty Arsenalu a jeho bývalý svěřenec Tomáš Rosický připouští, že to pro londýnský klub bude obrovská změna. Na druhou stranu se ale na ni Arsenal prý dlouho připravoval. Očekává, že hráči budou chtít pro trenéra vyhrát Evropskou ligu, aby se mohl loučit s trofeji. Ovšem Rosický si nemyslí, že by Wenger v osmašedesáti letech končil kariéru.