Zobrazit jako tabulku Zobrazit jako seznam Zobrazit jako seznam s maximem dat Řadit dle: Času Počet položek: [8] [10] [14] [20] [24]
Nalezeno: 246
Načítám data

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9

Moravec v Anterselvě střílel čistě a skončil desátý. Sprint vyhrál Bö
Moravec v Anterselvě střílel čistě a skončil desátý. Sprint vyhrál Bö Nevyzpytatelný sprint v italské Anterselvě vyhrál norský biatlonista Johannes Thingnes Bö o 12,8 vteřiny před druhým Francouzem Martinem Fourcadem. Především bezchybná střelba vynesla desáté místo českému reprezentantovi Ondřeji Moravcovi.
iDNES.cz - Sport | 20.1.2018 00:10| Komentáře |

Další posila pro Baník, přichází obránce Fleišman z Mladé Boleslavi
Další posila pro Baník, přichází obránce Fleišman z Mladé Boleslavi Fotbalový Baník Ostrava na cestě za záchranou v nejvyšší soutěži dál posiluje. Pátou zimní akvizicí je obránce Jiří Fleišman z Mladé Boleslavi, který u předposledního týmu ligy úspěšně podstoupil zdravotní prohlídku a podepsal smlouvu na jeden a půl roku s opcí.

Český judista Petřikov skončil sedmý na Grand Prix v Tunisu
Český judista Petřikov skončil sedmý na Grand Prix v Tunisu Český judista Pavel Petřikov skončil sedmý na turnaji série Grand Prix v Tunisu, přestože startoval ve vyšší váhové kategorii do 66 kilogramů.

ZÁPISNÍK: Osamělý kovboj Berdych dál kráčí sám. Zbytek je jen přelud
ZÁPISNÍK: Osamělý kovboj Berdych dál kráčí sám. Zbytek je jen přelud Největší český sportovní milník roku 1998? Kdo by v kvízu ohlásil olympiádu v Naganu, patrně dostane plný počet bodů. Tohle výročí přijde v únoru, leden nabízí jiné: Petr Korda v Melbourne získal grandslamový titul. Dvacet let tomu je – a nástupce v nedohlednu.

Mladá Boleslav v přípravě opět vyhrála, Drážďany zdolala 4:1
Mladá Boleslav v přípravě opět vyhrála, Drážďany zdolala 4:1 Fotbalisté Mladé Boleslavi uspěli i ve čtvrtém přípravném utkání během zimní přestávky, když na hřišti druholigového Dynama Drážďany zvítězili 4:1. Dva góly dal v Německu Jiří Valenta, který se vrátil do týmu poté, co na podzim působil v kazašské Karagandě.

Fotbalová příprava: zima 2018

Super-G v Kitzbühelu vyhrál Svindal, je to jeho třetí úspěch v sezoně
Super-G v Kitzbühelu vyhrál Svindal, je to jeho třetí úspěch v sezoně Superobří slalom Světového poháru v Kitzbühelu vyhrál Aksel Lund Svindal. Norský lyžař si připsal třetí vítězství v probíhající sezoně a celkově 35. v kariéře. V průběžném pořadí super-G si polepšil o pět míst a patří mu druhá příčka.

Erbanová vyhrála v Erfurtu poprvé závod Světového poháru na 500 metrů
Erbanová vyhrála v Erfurtu poprvé závod Světového poháru na 500 metrů Rychlobruslařka Karolína Erbanová poprvé v kariéře vyhrála závod na 500 m rámci Světového poháru.V Erfurtu porazila o 10 setin Rakušanku Herzogovou. Poté přidala ještě páté místo na dvojnásobné trati. Za stupni vítězů přitom zaostala o 36 setin vteřiny.