Zobrazit jako tabulku Zobrazit jako seznam Zobrazit jako seznam s maximem dat Řadit dle: Času Počet položek: [8] [10] [14] [20] [24]
Nalezeno: 500
Načítám data

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9

Jediný zástupce z ligy na MS? Šušnjar bojuje o místo v týmu Austrálie
Jediný zástupce z ligy na MS? Šušnjar bojuje o místo v týmu Austrálie Představí se fotbalista z české ligy na mistrovství světa v Rusku? Není to utopie. Stoper Mladé Boleslavi Aleksandar Šušnjar má naději, že by se mohl letošního mundialu zúčastnit v barvách Austrálie. Dvaadvacetiletý obránce momentálně tuto zemi reprezentuje na mistrovství Asie do 23 let v Číně, kde může zaujmout a přiblížit se šanci v seniorském výběru.
iSport.cz | 17.1.2018 20:40 |

Česko - Maďarsko 33:27. Povstání pokračuje, házenkáři slaví postup!
Česko - Maďarsko 33:27. Povstání pokračuje, házenkáři slaví postup! Čeští házenkáři pokračují v nečekaně famózní jízdě mistrovstvím Evropy, když po senzační výhře s Dánskem zdolali i dalšího favorita Maďarsko 33:27 a zajistili si postup ze skupiny D do další fáze. Úžasný výkon předvedl v přímém souboji o postup Ondřej Zdráhala, který nasázel 14 gólů.
iSport.cz | 17.1.2018 20:10 |

Posila pro Baník, Francouz Psyché uspěl na testech. Hrával v Norsku
Posila pro Baník, Francouz Psyché uspěl na testech. Hrával v Norsku Fotbalisty Ostravy posílil francouzský obránce Christophe Psyché. Devětadvacetiletý stoper si na testech vybojoval angažmá v Baníku a s vedením klubu dnes na soustředění Kroměříži podepsal smlouvu do 30. června 2020.
iSport.cz | 17.1.2018 19:20 |

Giggs kašlal na přáteláky, teď povede Wales. Inspiraci hledá u Fergusona
Giggs kašlal na přáteláky, teď povede Wales. Inspiraci hledá u Fergusona První velká trenérská štace a hned u reprezentace? Něco takového si mohou dovolit jen legendy. Ryan Giggs, bývalý tahoun Manchesteru United, jí rozhodně je, přesto se jeho jmenování do funkce trenéra Walesu neobešla bez negativních reakcí. 44letý ex-záložník se v prvním tiskovém vyjádření v nové roli snažil nejisté fanoušky přesvědčit, že s nároďákem kolem Balea a spol. bude úspěšný.
iSport.cz | 17.1.2018 19:00 |

Přestupy NHL ONLINE: Veterán Jokinen potřetí v sezoně mění dres
Přestupy NHL ONLINE: Veterán Jokinen potřetí v sezoně mění dres Ročník 2017/18 už je v plném proudu a přichází první zklamání a překvapení. Barvy už stihli změnit například Matt Duchene a Adam Henrique, kluby si přehazují brankáře Antti Niemiho, hovoří se o možných trejdech v Ottawě či Pittsburghu. Přesně proto server iSport.cz dál podrobně sleduje veškeré přestupy, podpisy a spekulace.

Plzeň - Basilej 2:1. Skalp účastníka LM, ve druhé půli otočili Bakoš a Čermák
Plzeň - Basilej 2:1. Skalp účastníka LM, ve druhé půli otočili Bakoš a Čermák Fotbalisté Plzně si na úvod prvního ze dvou soustředění ve Španělsku připsali cenný skalp osmifinalisty Ligy mistrů Basileje, kterou po výborném výkonu porazili 2:1. Švýcarský šampion sice v poločase vedl 1:0, ale vedoucí celek české nejvyšší soutěže z mnoha šancí dokázal skóre obrátit. Ve 49. minutě srovnal z penalty Marek Bakoš a vítězný gól dal o chvíli později Aleš Čermák.
iSport.cz | 17.1.2018 18:40 |

ONLINE: Česko - Maďarsko. Házenkáři hrají na ME o postup
ONLINE: Česko - Maďarsko. Házenkáři hrají na ME o postup Čeští házenkáři dnes hrají na mistrovství Evropy v Chorvatsku poslední zápas ve skupině D proti Maďarsku, který rozhodne o tom, zda projdou do další fáze turnaje. Reprezentanti jsou po pondělní senzační výhře nad úřadujícími olympijskými vítězi Dány v lepší pozici než soupeř a k postupu jim stačí remíza.

Plzeň - Basilej 2:1. Dobrý výkon přinesl výhru, otočili Bakoš a Čermák
Plzeň - Basilej 2:1. Dobrý výkon přinesl výhru, otočili Bakoš a Čermák Velmi dobrým výkonem a cenným vítězstvím nad Basilejí vstoupili fotbalisté Viktorie Plzeň do soustředění ve Španělsku. Svěřenci Pavla Vrby byli proti švýcarskému šampionovi od začátku aktivní, ale vinou spálených šancí po půli prohrávali. Obměněná sestava ovšem zásluhou proměněné penalty Marka Bakoše a trefy Aleše Čermáka otočila a díky jistému Aleši Hruškovi dokráčela pro výhru 2:1.
iSport.cz | 17.1.2018 18:10 |