Zobrazit jako tabulku Zobrazit jako seznam Zobrazit jako seznam s maximem dat Řadit dle: Času Počet položek: [8] [10] [14] [20] [24]
Nalezeno: 184
Načítám data

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9

Z hráčů jsem cítil obrovskou nervozitu, přiznal boleslavský trenér Weber
Z hráčů jsem cítil obrovskou nervozitu, přiznal boleslavský trenér Weber Získat jen devět bodů ze třinácti domácích zápasů? To je vážně pořádná bída. Mladá Boleslav o víkendu podlehla doma Zlínu 0:1 a dál zůstává vážně ohrožena sestupem do druhé ligy.
iDNES.cz - Fotbal | 23.4.2018 13:00| Komentáře |

Do třetice platil stejný scénář. Fotbalisté Jihlavy mají další bod
Do třetice platil stejný scénář. Fotbalisté Jihlavy mají další bod Pouze v jediném zápase z devíti na jaře odehraných se nedokázali jihlavští fotbalisté střelecky prosadit. V ostatních vždy minimálně jeden gól dali, což platilo i v případě sobotního duelu na hřišti pražských Bohemians 1905. Navíc potřetí v řadě vyválčila Vysočina bod za remízu 1:1.
iDNES.cz - Fotbal | 23.4.2018 12:40| Komentáře |

Druhá pardubická výhra venku v řadě. Na Žižkově rozhodl Černý
Druhá pardubická výhra venku v řadě. Na Žižkově rozhodl Černý Čím dál víc upevňují svoje postavení na čelních příčkách druhé nejvyšší soutěže. Po předchozím triumfu 3:1 ve Znojmě v neděli pardubičtí fotbalisté dokázali uspět také v Praze na Žižkově. Výhra 1:0 je posunula na třetí místo tabulky před rivaly z Hradce Králové - lepší už jsou jenom jasní adepti postupu mezi českou elitu Opava s Příbramí.
iDNES.cz - Fotbal | 23.4.2018 12:20| Komentáře |

Návrat domů zhořkl. Je to pro nás komplikace, řekl Trpišovský po remíze
Návrat domů zhořkl. Je to pro nás komplikace, řekl Trpišovský po remíze Zpět na místě činu. Jindřich Trpišovský, kouč fotbalové Slavie, v neděli poprvé vedl svůj tým proti Liberci, bývalému zaměstnavateli. Utkání skončilo 0:0. „Oba týmy jsou asi z výsledku zklamané, pro oba je to komplikace v cílech, které mají. Pro nás je to mínus dva body,“ řekl Trpišovský.

Nejlepší je Salah. Hvězda Liverpoolu získala prestižní hráčské ocenění
Nejlepší je Salah. Hvězda Liverpoolu získala prestižní hráčské ocenění Liverpoolský křídelník Mohamed Salah byl zvolen nejlepším fotbalistou anglické ligy, rozhodli o tom svými hlasy samotní hráči. Stal se tak prvním Egypťanem, který v této anketě zvítězil. „Je to pro mě ohromná čest. Jsem šťastný a hrdý,“ řekl.
iDNES.cz - Fotbal | 23.4.2018 11:20| Komentáře |

Olomoucký Plšek vykoupal baníkovce. Vypadalo to docela hezky, liboval si
Olomoucký Plšek vykoupal baníkovce. Vypadalo to docela hezky, liboval si Bitvu nováčků rozsekl kouzelným momentem. V situaci, ve které by většina fotbalistů v lize už střílela, si olomoucký záložník Jakub Plšek ještě lišáčky podrážkou posunul míč pod sebe, vykoupal obránce Šindeláře i brankáře Laštůvku a placírkou do prázdné branky sedmou trefou v sezoně rozhodl o důležité výhře Sigmy 1:0 nad Ostravou.
iDNES.cz - Fotbal | 23.4.2018 10:20| Komentáře |

Karvinské trápila v koncovka. Zaspali začátek druhého poločasu, ví trenér
Karvinské trápila v koncovka. Zaspali začátek druhého poločasu, ví trenér Měli převahu i šance. Štepanovský trefil tyč. Přes dvacet minut hráli proti oslabenému soupeři. Přesto fotbalisté MFK Karviná v nedělním 25. kole první ligy, v boji o záchranu, s Teplicemi jen remizovali 1:1. „Bohužel jsme zaspali začátek druhého poločasu, což bylo pro vývoj utkání rozhodující,“ povzdechl si karvinský trenér Josef Mucha.
iDNES.cz - Fotbal | 23.4.2018 09:20| Komentáře |