Close
Zobrazit jako tabulku

Články

Rozšířené vyhledávání

Zobrazit jako tabulku Zobrazit jako seznam Zobrazit jako seznam s maximem dat Řadit dle: Času Počet položek: [8] [10] [14] [20] [24]
Nalezeno: 30
Načítám dataNačítám data
Odborný měsíčník Logistika přináší ucelený přehled o stavu , novinkách a trendech v oblastech dopravy, skladování, manipulace s materiály, distribuce a využití informačních technologií doma i v zahraničí.
Číslo:0074Země:Česká republika
Zdroj:IHned.cz - měsíčník LogistikaJazyk:čeština
Kategorie:ZpravodajstvíDoba archivace:30 (dny)
Zpět na seznam zpráv

1 | 2 | 3 | 4 Následující

Výběr mýta stoupl na rekordních 10,4 miliardy
Výběr mýta stoupl na rekordních 10,4 miliardy V loňském roce zaplatily kamiony v Česku na mýtném rekordních 10,4 miliardy korun, což je meziročně o 5,2 procenta více. Za zvýšením je hospodářský růst jak v ČR, tak i ostatních evropských zemích. Vyplývá to ze statistik správce elektronického mýtného systému, společnosti Kapsch.
3.1.2018 00:10 |  

On-line lékárny rostou až o stovky procent ročně. Plánují rozšiřovat sklady a možnost rezervovat léky
On-line lékárny rostou až o stovky procent ročně. Plánují rozšiřovat sklady a možnost rezervovat léky Nejrychleji roste e-shop největšího lékárenského řetězce Dr.Max. Za letošní rok by mohl utržit až 800 milionů korun. On-line lékárny chtějí využít chuti Čechů nakupovat na internetu a plánují dát desítky milionů korun do rozšíření a vybudování nových skladů. Nejčastěji Češi v e-shopech kupují potravinové doplňky nebo dermokosmetiku.
2.1.2018 00:10 |  

České firmy hledají pracovníky po celé Evropě. Hodně si slibují od Srbska, přicházejí i Španělé či Italové
České firmy hledají pracovníky po celé Evropě. Hodně si slibují od Srbska, přicházejí i Španělé či Italové Na nedávném Fóru HN se diskutovalo o situaci na trhu práce. Úřady práce zaznamenaly v listopadu rekordní množství neobsazených pracovních míst. České podniky potřebují nabírat lidi. O ty je ale nouze. Na pracovníky z Ukrajiny se čeká déle než půl roku, více firem se proto snaží do Česka přilákat lidi ze zemí EU. Podle pracovních agentur přibylo pracovníků ze Španělska a Itálie. Ti však situaci nevyřeší. Odbory varují před masivním nabíráním lidí ze zahraničí. Podle nich jde často o levnou pracovní sílu.
1.1.2018 00:10 |  

Fond Accolade koupil další průmyslovou halu za stovky milionů korun. I další nemovitostní fondy rozšiřují svá portfolia
Fond Accolade koupil další průmyslovou halu za stovky milionů korun. I další nemovitostní fondy rozšiřují svá portfolia Fond Accolade, zaměřený na investice do průmyslových nemovitostí k pronájmu, koupil svoji první budovu na hranicích Prahy. Hodnota budovy činí více než dvě stě milionů korun. Zájem investovat do nemovitostí roste, spolu s tím rostou i portfolia nemovitostních fondů.
1.1.2018 00:10 |  

E-shopy letos očekávají rekordní tržby: přes 116 miliard korun. Oproti dřívějšku Češi více nakupují potraviny, oblečení i kosmetiku
E-shopy letos očekávají rekordní tržby: přes 116 miliard korun. Oproti dřívějšku Češi více nakupují potraviny, oblečení i kosmetiku Dobrá ekonomická situace v Česku se odráží i v tržbách internetových obchodů, které by letos mohly být o 18 miliard korun vyšší než loni. Nejrychleji rostoucí kategorie byly potraviny, oblečení či drogerie a další zboží běžné denní spotřeby. V příštím roce se on-line prodejci zaměří na zlepšení dopravy i logistiky a přibudou jejich vlastní výdejny.
29.12.2017 16:40 |  

Tesla se pustí do výroby dodávkového vozu. Je na řadě hned po Modelu Y, slíbil Musk
Tesla se pustí do výroby dodávkového vozu. Je na řadě hned po Modelu Y, slíbil Musk Tesla plánuje v budoucnu vyrábět dodávkové vozy. Na Twitteru to potvrdil zakladatel společnosti Elon Musk. Tesla se však v poslední době potýká s problémy a je otázka, jestli dokáže všechny své sliby splnit.
28.12.2017 09:10 |  


Načítám data


1 | 2 | 3 | 4 Následující