Close
Zobrazit jako tabulku

Články

Rozšířené vyhledávání

Zobrazit jako tabulku Zobrazit jako seznam Zobrazit jako seznam s maximem dat Řadit dle: Času Počet položek: [8] [10] [14] [20] [24]
Nalezeno: 47
Načítám dataNačítám data
Zpravy.IHNED.cz
Číslo:0057Země:Česká republika
Zdroj:IHNED.cz - ZprávyJazyk:čeština
Kategorie:ZpravodajstvíDoba archivace:14 (dny)
Zpět na seznam zpráv

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6

Kauza Čapí hnízdo v kostce: Zpráva OLAF komplikuje Babišovy plány, premiér se snaží evropský úřad zpochybnit
Kauza Čapí hnízdo v kostce: Zpráva OLAF komplikuje Babišovy plány, premiér se snaží evropský úřad zpochybnit Premiér a šéf hnutí ANO se potýká s rizikem, že se kauza Čapí hnízdo neutlumí, ale může se přenést i na úroveň EU. Úřady, které vede hnutí ANO, stále utajují zprávu OLAF. Informace z jejího obsahu, které mají HN k dispozici, ale svědčí proti Andreji Babišovi. Dopad kauzy Čapí hnízdo na Babišovu vládu se patrně projeví až při druhém pokusu o získání důvěry ve sněmovně.
9.1.2018 00:20 |  

Zemana ne, říká staronový šéf pirátů Bartoš
Zemana ne, říká staronový šéf pirátů Bartoš Předsedou pirátů bude další dva roky Ivan Bartoš. Zvolilo ho o víkendu celostátní fórum strany. První místopředsedkyní pirátů se stala poslankyně Olga Richterová, dalšími místopředsedy jsou poslanci Radek Holomčík, Jakub Michálek a Mikuláš Peksa. Bartoš před volbou řekl, že piráti budou ve sněmovně konstruktivní opozicí, v příštím volebním období by se ale měli aktivně zapojit do sestavování vlády.
9.1.2018 00:20 |  

Lidským právům jednobarevná vláda pomůže, tvrdí ministr Pelikán. Dostal je na starosti, speciální ministerstvo končí
Lidským právům jednobarevná vláda pomůže, tvrdí ministr Pelikán. Dostal je na starosti, speciální ministerstvo končí Vláda Andreje Babiše zrušila post ministra pro lidská práva. Odborníci s tím nesouhlasí. Hodně podle nich však záleží na konkrétní osobnosti. Ministra spravedlnosti Roberta Pelikána (ANO), jenž agendu převezme, lidé z oboru hodnotí lépe než posledního ministra Jana Chvojku (ČSSD).
9.1.2018 00:20 |  

Jen idiot nemění názory, říká Zeman. Sám se stal z eurofederalisty příznivcem Východu či z odpůrce kanálu Dunaj-Odra-Labe jeho zastáncem
Jen idiot nemění názory, říká Zeman. Sám se stal z eurofederalisty příznivcem Východu či z odpůrce kanálu Dunaj-Odra-Labe jeho zastáncem Jen idiot nemění názory, říká prezident Miloš Zeman. V jeho případě však k názorovým kotrmelcům dochází povážlivě často. Politologové se zamýšlejí nad tím, zda jde ještě o pragmatismus, či už o bezpáteřnost.
9.1.2018 00:20 |  

Diář HN: Češi budou volit prezidenta a poslanci hlasovat o důvěře Babišově vládě
Diář HN: Češi budou volit prezidenta a poslanci hlasovat o důvěře Babišově vládě Dlouho očekávaný souboj o to, zda současný prezident Miloš Zeman zůstane nadále na Pražském hradě, je tady. První kolo prezidentských voleb v pátek a v sobotu mnohé napoví, nebo dokonce už tuto otázku přímo rozhodne. A ve středu rozhodnou poslanci o tom, jestli menšinová vláda Andreje Babiše získá důvěru.
9.1.2018 00:20 |  

Topolánkovo nařčení, že se ho bojím, je jen trik. Diskutoval jsem s ním už dvakrát, brání se Drahoš v rozhovoru se čtenáři
Topolánkovo nařčení, že se ho bojím, je jen trik. Diskutoval jsem s ním už dvakrát, brání se Drahoš v rozhovoru se čtenáři Podle posledního průzkumu CVVM by Jiřího Drahoše volilo 21,5 procenta lidí. Jeho protikandidáti - zejména Michal Horáček a Mirek Topolánek - s vyostřující se kampaní neváhají na Drahoše útočit. On sám i jeho tým se nyní soustřeďují nejvíce ze všeho na to, aby Drahoše znalo co největší množství lidí. Jak toho chtějí dosáhnout? Jiří Drahoš odpovídal na otázky čtenářů v on-line rozhovoru.
9.1.2018 00:20 |  

Pokud nepostoupím do druhého kola, nikoho nepodpořím, řekl Zeman. Ostatní kandidáti na prezidenta podle něj nemají dost zkušeností s politikou
Pokud nepostoupím do druhého kola, nikoho nepodpořím, řekl Zeman. Ostatní kandidáti na prezidenta podle něj nemají dost zkušeností s politikou Prezident Miloš Zeman by v případě nepostoupení do druhého kola prezidentských voleb nepodpořil žádného z kandidátů. Oznámil to v rozhovoru pro rozhlasovou stanici Frekvence 1. Podle Zemana nikdo ze současných kandidátů neovládá politické řemeslo.
9.1.2018 00:20 |  

Zpátky jedině na tanku. Kdo jsou mladí Češi, kteří se rozhodli bojovat v Sýrii a na Ukrajině na straně temna?
Zpátky jedině na tanku. Kdo jsou mladí Češi, kteří se rozhodli bojovat v Sýrii a na Ukrajině na straně temna? České bezpečnostní složky v současnosti řeší případy několika Čechů, kteří odcestovali bojovat do válečných zón - na Ukrajině na straně proruských separatistů a v Sýrii na straně džihádistů. Jejich návrat by pro Česko mohl znamenat značné bezpečnostní riziko. Týdeník Respekt přináší reportáž s několika profily těchto Čechů.
9.1.2018 00:20 |  


Načítám data


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6