Close
Zobrazit jako tabulku

Články

Rozšířené vyhledávání

Zobrazit jako tabulku Zobrazit jako seznam Zobrazit jako seznam s maximem dat Řadit dle: Času Počet položek: [8] [10] [14] [20] [24]
Nalezeno: 31
Načítám dataNačítám data
Odborný měsíčník Logistika přináší ucelený přehled o stavu , novinkách a trendech v oblastech dopravy, skladování, manipulace s materiály, distribuce a využití informačních technologií doma i v zahraničí.
Číslo:0074Země:Česká republika
Zdroj:IHned.cz - měsíčník LogistikaJazyk:čeština
Kategorie:ZpravodajstvíDoba archivace:30 (dny)
Zpět na seznam zpráv

1 | 2 | 3 | 4

Příležitost jako Nika se objeví jednou za pět let, říká spolumajitelka logistické firmy Šmídl
Příležitost jako Nika se objeví jednou za pět let, říká spolumajitelka logistické firmy Šmídl Společnost Šmídl, která se původně zaměřovala převážně na mezinárodní kamionovou dopravu, se začíná více orientovat na skladové a spediční služby i vnitrostátní přepravy, říká spolumajitelka a obchodní a personální ředitelka Martina Šmídlová. I proto firma nedávno koupila svého konkurenta, Nika Logistics z holdingu CSG. Po jeho integraci se pak chce Šmídl více pustit i do letecké, námořní a železniční přepravy.
12.1.2018 00:10 |  

Nika Logistics rozšiřuje svoje aktivity. Otevírá nový sklad v Pardubicích
Nika Logistics rozšiřuje svoje aktivity. Otevírá nový sklad v Pardubicích Česká logistická a dopravní společnost Nika Logistics expanduje a v Logistika parku Pardubice - Černá za Bory si pronajímá nový sklad o rozloze 11 444 metrů čtverečních. Dceřiná společnost holdingu Šmídl využije novou kapacitu především pro skladování zboží svých stávajících zákazníků.
9.1.2018 00:10 |  

Zásilky z e-shopů se před Vánocemi zpožďovaly až o tři týdny, problémy byly ale menší než v roce 2016
Zásilky z e-shopů se před Vánocemi zpožďovaly až o tři týdny, problémy byly ale menší než v roce 2016 Ke zpoždění zásilek z e-shopů docházelo před loňskými Vánocemi méně často než v předchozím roce. Obrat obchodníků přitom loni výrazně vzrostl. Lidé si také častěji vyzvedávali objednané zboží v prodejnách či na výdejních místech internetových obchodů. Vyplývá to z ankety ČTK mezi prodejci.
9.1.2018 00:10 |  

E-shopy si ukrojily z českého maloobchodu už přes desetinu, letos se budou výrazněji prolínat různé obchodní kanály
E-shopy si ukrojily z českého maloobchodu už přes desetinu, letos se budou výrazněji prolínat různé obchodní kanály Podíl českých internetových obchodů na maloobchodních tržbách loni poprvé překročil 10 procent. V roce 2017 stouply tržby e-shopů o 18 procent na 115 miliard korun. Vyplývá to z údajů Asociace pro elektronickou komerci a srovnávače cen Heureka.cz.
5.1.2018 00:40 |  

Plánovaná stavba nového logistického parku developera Goodman u Prahy na D8 se bude probírat na veřejném jednání
Plánovaná stavba nového logistického parku developera Goodman u Prahy na D8 se bude probírat na veřejném jednání Plánovaná stavba hal společnosti Goodman Czech Republic u Zdib u Prahy se má probírat na veřejném jednání na přelomu ledna a února. Obyvatelé obce se obávají zhoršení životních podmínek, například hluku, znečištění, nárůstu dopravy a podobně. Haly mají zabírat plochu 76 000 metrů čtverečních.
5.1.2018 00:40 |  

Dachser rozšiřuje logistickou síť ve střední Evropě, polský Stryków se stává oblíbeným přepravním uzlem
Dachser rozšiřuje logistickou síť ve střední Evropě, polský Stryków se stává oblíbeným přepravním uzlem Společnost Dachser buduje nový sklad u svého slovenského eurohubu nedaleko Bratislavy a rozšiřuje strategickou pobočku ve středním Polsku. Stryków, kam přesune i svou centrálu, se stal vyhledávanou oblastí, v níž umísťuje řada firem včetně třeba UPS nebo Geis své distribuční pobočky.
5.1.2018 00:40 |  

Distributoři nestíhají roznášku novin do desetitisíců schránek. Chybí jim doručovatelé
Distributoři nestíhají roznášku novin do desetitisíců schránek. Chybí jim doručovatelé Tisíce předplatitelů nedostávají do schránky noviny a časopisy. Na vině jsou roznáškové firmy PNS a Mediaservis, kterým chybí doručovatelé. Největší problémy jsou v Praze, Středočeském kraji a na Moravě.
5.1.2018 00:40 |  

Spletitá „fasádní“ logistika: Sipral vyšle pod londýnské mrakodrapy 1400 kamionů just-in-time
Spletitá „fasádní“ logistika: Sipral vyšle pod londýnské mrakodrapy 1400 kamionů just-in-time Logistické plánování projektů českého výrobce moderních fasád Sipral je extrémně komplikovaný proces, který obvykle začíná "od konce", tedy od časového plánu montáže, jež většinou probíhá na prostorově omezeném staveništi bez možnosti vytváření zásob. Aktuálně firma rozjíždí dodávky na mrakodrapy v Londýně, kam pošle v příštích dvou letech v režimu just-in-time více než 1400 kamionů.
3.1.2018 00:10 |  


Načítám data


1 | 2 | 3 | 4