Close
Zobrazit jako tabulku

Články

Rozšířené vyhledávání

Zobrazit jako tabulku Zobrazit jako seznam Zobrazit jako seznam s maximem dat Řadit dle: Času Počet položek: [8] [10] [14] [20] [24]
Nalezeno: 38
Načítám dataNačítám data
Odborný měsíčník Logistika přináší ucelený přehled o stavu , novinkách a trendech v oblastech dopravy, skladování, manipulace s materiály, distribuce a využití informačních technologií doma i v zahraničí.
Číslo:0074Země:Česká republika
Zdroj:IHned.cz - měsíčník LogistikaJazyk:čeština
Kategorie:ZpravodajstvíDoba archivace:30 (dny)
Zpět na seznam zpráv

1 | 2 | 3 | 4 | 5

Rozvoj e-commerce v EU brzdí národní hranice. Unie má plán, jak narovnat ceny a vzpružit přeshraniční doručování
Rozvoj e-commerce v EU brzdí národní hranice. Unie má plán, jak narovnat ceny a vzpružit přeshraniční doručování Přestože online obchod teoreticky nezná hranic, necelá polovina evropských firem prodávajících po internetu stále ještě nenabízí své zboží v zahraničí. Překážkou jsou vyšší náklady na přepravu a zpětnou logistiku či problémy se značením a reklamacemi. Do regulace cen přeshraničních zásilek se nyní pouští Evropská unie.
15.3.2018 00:10 |  

Iveco rozšířilo logistické plochy a dokončilo modernizaci výroby ve své továrně ve Vysokém Mýtě
Iveco rozšířilo logistické plochy a dokončilo modernizaci výroby ve své továrně ve Vysokém Mýtě Společnost Iveco Czech Republic investovala v letech 2015 až 2017 do svého závodu ve Vysokém Mýtě desítky milionů eur. Zmodernizovala několik provozů, postavila velké parkoviště pro zaměstnance a závod také disponuje většími logistickými plochami.
15.3.2018 00:10 |  

Budvar, Marlenka nebo DoDo. Soutěž Impuls Logistika o nejinovativnější logistické projekty a produkty zná TOP 3
Budvar, Marlenka nebo DoDo. Soutěž Impuls Logistika o nejinovativnější logistické projekty a produkty zná TOP 3 Porota právě rozhoduje o konečném umístění v soutěži Impuls Logistika. Do finálové trojky se ve třech kategoriích „nejinovativnější logistický projekt / produkt - hardware / produkt - software Česka“ dostaly například robotické vozíky, automatické zakladačové sklady nebo speciální program umožňující design komplexního dodavatelského řetězce. Vyhlášení konečných výsledků a předání cen proběhne na konferenci Zóna Logistika 5. dubna v Praze.
9.3.2018 11:40 |  

Videomapping, inventurní drony nebo rozšířená realita v praxi. Konferenci Zóna Logistika rozjede sekce o českém automotive
Videomapping, inventurní drony nebo rozšířená realita v praxi. Konferenci Zóna Logistika rozjede sekce o českém automotive K hlavním tahákům konference "Zóna Logistika 2018: Digitální drive" bude patřit část zaměřená na proměny logistiky v českém automotive. Vedle případových studií a přestavení průzkumu na téma zavádění moderních technologií v automobilovém průmyslu v ČR přinese zejména unikátní panelovou debatu logistických manažerů všech tří automobilek v Česku.
9.3.2018 10:10 |  

Většina zájemců o výběr mýta nabízí výrazně nižší ceny, než stát čekal. Náklady by mohly klesnout na polovinu
Většina zájemců o výběr mýta nabízí výrazně nižší ceny, než stát čekal. Náklady by mohly klesnout na polovinu Tři nabídky ze čtyř na mýtný tendr jsou na třetině až polovině očekávané ceny 29 miliard korun za deset let. Do tendru se přihlásil Kapsch, slovenský výběrčí SkyToll, maďarský National Toll Payment Services a německá firma T-Systems. Ministerský tendr počítá s tím, že po roce 2019 se zpoplatnění rozšíří o 900 kilometrů silnic první třídy z nynějších zhruba 230 kilometrů.
9.3.2018 09:40 |  

Skladový monopol v Brně se změní. Nastupují zde další developeři
Skladový monopol v Brně se změní. Nastupují zde další developeři Kolem druhého největšího tuzemského města zatím stavěl průmyslové nemovitosti téměř výlučně developer CTP. Jeho konkurenti tu ale nyní chystají rozvoj řady dalších industriálních ploch.
9.3.2018 00:40 |  

Logistická firma Jusda, patřící pod největšího výrobce elektroniky na světě Foxconn, si v Pardubicích pronajala další sklad
Logistická firma Jusda, patřící pod největšího výrobce elektroniky na světě Foxconn, si v Pardubicích pronajala další sklad Druhý největší tuzemský exportér, výrobce elektroniky Foxconn, změnil loni svou logistickou strategii. Všechny aktivity související s řízením dodavatelského řetězce vyčlenil do dceřiné firmy Jusda Europe, která plánovala, že začne poskytovat logistické služby ve větší míře i mimo mateřský koncern. Nyní si firma pronajala nové skladové prostory v CTParku Pardubice.
9.3.2018 00:10 |  

Průmyslové areály vydělávají, realitní fond Accolade s nimi trojnásobně vyrostl
Průmyslové areály vydělávají, realitní fond Accolade s nimi trojnásobně vyrostl Realitní fond Accolade Industrial Fund za poslední rok výrazně narostl. Rozjednanou má další akvizici, po jejím dokončení bude vlastnit průmyslové nemovitosti v hodnotě téměř sedm miliard korun. Meziročně tak jeho hodnota vzroste trojnásobně.
9.3.2018 00:10 |  


Načítám data


1 | 2 | 3 | 4 | 5