Close
Zobrazit jako tabulku

Články

Rozšířené vyhledávání

Zobrazit jako tabulku Zobrazit jako seznam Zobrazit jako seznam s maximem dat Řadit dle: Času Počet položek: [8] [10] [14] [20] [24]
Nalezeno: 138
Načítám dataNačítám data
Číslo:0129Země:Česká republika
Zdroj:Bleskově.czJazyk:čeština
Kategorie:BulvárDoba archivace:14 (dny)
Zpět na seznam zpráv

Předchozí 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6

Hudebník Floex spojil síly s britským producentem. Vydávají desku o příbězích obyčejného člověka
Hudebník Floex spojil síly s britským producentem. Vydávají desku o příbězích obyčejného člověka Floex se do širšího povědomí dostal jako autor soundtracků k počítačovým hrám tuzemského studia Amanita Design.
21.4.2018 10:10 |  

Tak šel čas s britskou královskou rodinou. Podívejte se na snímky malé Alžběty II. a jejích potomků
Tak šel čas s britskou královskou rodinou. Podívejte se na snímky malé Alžběty II. a jejích potomků Podívejte se na snímky členů britské královské dynastie z časů, kdy byli ještě dětmi.
21.4.2018 09:10 |  

Odmala jsem si kreslila letadla a věděla, že chci být na letišti, říká pilotka Klára Teichmannová
Odmala jsem si kreslila letadla a věděla, že chci být na letišti, říká pilotka Klára Teichmannová Klára Teichmannová pracuje jako průvodčí, většinu času ale tráví na letišti. Létání má v krvi po rodičích a dosáhla v něm i několika úspěchů, stala se například mistryní České republiky. O kariéře dopravní pilotky neuvažuje, spíš by ji lákalo stát se instruktorkou v letecké škole.
21.4.2018 09:10 |  

Marx, Engels, Beatles je konstanta. Stále čekáme v našem mentálním skanzenu, říká Robert Nebřenský
Marx, Engels, Beatles je konstanta. Stále čekáme v našem mentálním skanzenu, říká Robert Nebřenský Pražská skupina Vltava slaví 20 let od vzniku své ceněné desky Marx, Engels, Beatles. Odehraje ji celou na koncertě v Paláci Akropolis.
21.4.2018 07:10 |  

Zemřel básník a textař Pavel Šrut, autor populárních Lichožroutů i Koleje Yesterday. Bylo mu 78 let
Zemřel básník a textař Pavel Šrut, autor populárních Lichožroutů i Koleje Yesterday. Bylo mu 78 let Pro díla Pavla Šruta je typická hravost, lehkost, humor a jazyková vynalézavost. Proslul zejména jako básník a autor knížek pro děti.
21.4.2018 00:10 |  

Zemřel populární dýdžej Avicii. Po operaci nevystupoval, hudbě se ale dál věnoval ve studiu
Zemřel populární dýdžej Avicii. Po operaci nevystupoval, hudbě se ale dál věnoval ve studiu „Začal jsem produkovat v šestnácti, na turné jsem jezdil od osmnácti. Od té doby jsem do toho šel na sto procent," říkal.
21.4.2018 00:10 |  

V Čáslavi cítil Miloš Forman kořeny a nikdy na ni nezanevřel, vzpomínala režisérova neteř
V Čáslavi cítil Miloš Forman kořeny a nikdy na ni nezanevřel, vzpomínala režisérova neteř S Formanem se viděla neteř Blahoslava Procházková naposledy před více než rokem, tehdy za ním přiletěla do USA.
21.4.2018 00:10 |  

Manic Street Preachers se nebojí podlehnout minulosti, natočili sympatickou a zábavnou desku
Manic Street Preachers se nebojí podlehnout minulosti, natočili sympatickou a zábavnou desku Právě vydaná deska velšské kapely Manic Street Preachers je sympatická, zábavná a chytrá oživlá vzpomínka.
21.4.2018 00:10 |  

Je berlínská subkultura ohrožená? Politička Alternativy pro Německo chce zavřít klub Berghain
Je berlínská subkultura ohrožená? Politička Alternativy pro Německo chce zavřít klub Berghain Členka berlínské městské rady zastupující Alternativu pro Německo navrhla zavření vyhlášeného tanečního klubu Berghain.
21.4.2018 00:10 |  

Podívejte se na další úspěch umělé inteligence. Robot sestavil židli z řetězce Ikea
Podívejte se na další úspěch umělé inteligence. Robot sestavil židli z řetězce Ikea Robot vycházel ze seznamu instrukcí, které do něj vložili jeho autoři. Poté už si ale musel s hromádkou rozsypaných součástí poradit sám.
21.4.2018 00:10 |  

Ötztal – místo nabité adrenalinem a dobrodružstvím
Ötztal – místo nabité adrenalinem a dobrodružstvím Komerční sdělení
21.4.2018 00:10 |  

Majestátné vrcholy, ryzí příroda, divoká voda
Majestátné vrcholy, ryzí příroda, divoká voda Komerční sdělení
21.4.2018 00:10 |  

"Tekutá smrt" mohla v Česku zabít přes 150 tisíc lidí, říkají tvůrci filmu Metanol
"Tekutá smrt" mohla v Česku zabít přes 150 tisíc lidí, říkají tvůrci filmu Metanol "Jeden panák - oslepnete, dva - zemřete." Tak zní podtitul dvoudílného televizního filmu Metanol, který si pochvalují i vyšetřovatelé případu.
20.4.2018 10:10 |  

Německé divadlo nabízí lístky zdarma pod podmínkou, že si lidé na šaty připnou hákový kříž
Německé divadlo nabízí lístky zdarma pod podmínkou, že si lidé na šaty připnou hákový kříž Sociální experiment, který vymyslel režisér Serdar Somuncu, vyvolal v Německu značné pozdvižení a zabývá se jím už i policie.
20.4.2018 10:10 |  

Tak fotí držitelé fotografických Oscarů. Královnou fotografie pro rok 2018 je Alys Tomlinsonová
Tak fotí držitelé fotografických Oscarů. Královnou fotografie pro rok 2018 je Alys Tomlinsonová Největší prestižní fotografická soutěž světa, často přirovnávaná k fotografickým Oscarům, zná své letošní vítěze v kategorii profesionálů. Titul fotografa roku získala Alys Tomlinsonová za sérii Ex-voto, zaměřenou na nejrůznější podoby křesťanské víry. Podívejte se v galerii, jak fotí nejlepší fotografové světa.
20.4.2018 10:10 |  

Burgenland – svoboda a příležitosti zalité sluncem
Burgenland – svoboda a příležitosti zalité sluncem Komerční sdělení
20.4.2018 10:10 |  

Sedm let nesměl kvůli výrokům o Hitlerovi do Cannes. Teď se tam režisér Lars von Trier vrací
Sedm let nesměl kvůli výrokům o Hitlerovi do Cannes. Teď se tam režisér Lars von Trier vrací Von Trier před sedmi lety na tiskové konferenci mimo jiné řekl, že Hitler není zrovna "správný typ", ale že mu hodně rozumí a trochu s ním sympatizuje.
19.4.2018 21:10 |  

Cirkus pictus, Póvl a katalog Magdaleny Jetelové jsou nejkrásnější české knihy loňska
Cirkus pictus, Póvl a katalog Magdaleny Jetelové jsou nejkrásnější české knihy loňska V konkurenci 255 přihlášených titulů vybrala odborná porota dvacítku publikací ve dvanácti kategoriích.
19.4.2018 21:10 |  

Havelkův režisérský debut se povedl. Film Hastrman podle Urbanova románu je překvapivě vyzrálý
Havelkův režisérský debut se povedl. Film Hastrman podle Urbanova románu je překvapivě vyzrálý Havelkova adaptace obtížně zfilmovatelného románu Miloše Urbana překvapuje suverénní vyzrálostí.
19.4.2018 21:10 |  

Divoká voda a pestrá květena v Saalachalu
Divoká voda a pestrá květena v Saalachalu Komerční sdělení
19.4.2018 15:10 |  

Aktivní dovolená mezi ledovcem, horami a jezerem
Aktivní dovolená mezi ledovcem, horami a jezerem Komerční sdělení
19.4.2018 15:10 |  

Češi jen "krndují", jinde by lidé vyšli do ulic a demonstrovali, říká sběratel slovních novotvarů
Češi jen "krndují", jinde by lidé vyšli do ulic a demonstrovali, říká sběratel slovních novotvarů Internetový slovník Čeština 2.0 vznikl před deseti lety. V současnosti obsahuje téměř jedenáct tisíc slov od novotvarů až po regionální výrazy. Nejčastěji na něm lidé vyhledávají slova kuneral nebo muštelka. Nejsilnější emoce a nejširší diskuse ale v posledních dvou letech vzbuzují novotvary inspirované aktuální situací. "Například jeden z posledních příspěvků ve slovníku - krndování - dokazuje, jací my Češi jsme. Obyvatelé normálního velkoměsta by už byli v ulicích a demonstrovali. Zatímco my v klidu 'krndujeme' po Praze a děláme si z toho legraci na internetu," říká v rozhovoru pro Aktuálně.cz Martin Kavka, který za slovníkem Čeština 2.0 stojí.
19.4.2018 12:10 |  

Skotský hrad byl dva dny uzavřen kvůli rozzuřenému jezevci. Odešel až díky kočičímu krmení a banánům
Skotský hrad byl dva dny uzavřen kvůli rozzuřenému jezevci. Odešel až díky kočičímu krmení a banánům Skotský hrad Craignethan musel být na dva dny částečně uzavřen pro veřejnost poté, co jeho sklepení ovládl jezevec. Oznámila to britská média s odvoláním na správu hradu. Společnost věnující se ochraně historického dědictví (Historic Environment Scotland, HES) oznámila, že na jezevce zřejmě zabralo kočičí krmení, oříšky a banány a hrad již s největší pravděpodobností opustil. Sklepení zůstává však i nadále uzavřené, protože šelma intenzivně pracovala na tunelech, které bude nutné zasypat. 
19.4.2018 11:10 |  

Oproti idyle romantismu je dnešní svět nezajímavý. Národní divadlo uvádí balet Marná opatrnost
Oproti idyle romantismu je dnešní svět nezajímavý. Národní divadlo uvádí balet Marná opatrnost Choreografie je náročná pro tanečníky v sérii energických pas de deux a sólových výkonů, které vyjadřují mladistvou vášeň dívky Lise a jejího milého.
19.4.2018 11:10 |  


Načítám data


Předchozí 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6