Close
Zobrazit jako tabulku

Články

Rozšířené vyhledávání

Zobrazit jako tabulku Zobrazit jako seznam Zobrazit jako seznam s maximem dat Řadit dle: Času Počet položek: [8] [10] [14] [20] [24]
Nalezeno: 500
Načítám dataNačítám data
Číslo:0082Země:Česká republika
Zdroj:Blesk.czJazyk:čeština
Kategorie:BulvárDoba archivace:14 (dny)
Zpět na seznam zpráv

Předchozí 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9

VIDEO: Teroristický útok? Dodávka najela do lidí, 9 obětí. Jméno řidiče je známo
VIDEO: Teroristický útok? Dodávka najela do lidí, 9 obětí. Jméno řidiče je známo V kanadském Torontu najela dodávka do lidí na chodníku, podle policie bylo zabito 9 lidí a dalších šestnáct jich bylo zraněno. Uvedl to zástupce šéfa torontské policie Peter Yuen. Podle svědků bylo patrné, že šlo o úmyslný čin. Řidič dodávky z místa ujel, později však byl zadržen o několik bloků dál, zhruba 1,5 kilometru od místa tragédie. 
24.4.2018 01:50 |  

VIDEO: Teroristický útok? Dodávka najela do lidí na chodníku, 9 obětí
VIDEO: Teroristický útok? Dodávka najela do lidí na chodníku, 9 obětí V kanadském Torontu najela dodávka do lidí na chodníku, podle policie bylo zabito 9 lidí a dalších šestnáct jich bylo zraněno. Uvedl to zástupce šéfa torontské policie Peter Yuen. Podrobnosti o identitě řidiče ani o případném motivu během krátkého brífinku nesdělil. Podle svědků citovaných kanadskými médii je patrné, že šlo o úmyslný čin. Řidič dodávky z místa ujel, později však byl zadržen o několik bloků dál. 
23.4.2018 23:40 |  

Letadlo ČSA mělo problémy v Kodani. Nakonec nesmělo vůbec odletět
Letadlo ČSA mělo problémy v Kodani. Nakonec nesmělo vůbec odletět Pořádné zdržení zažili cestující, kteří měli letět v pondělí večer z dánské Kodaně do Prahy. Jejich letoun se opozdil už na příletu z Prahy. Na vině byly technické problémy. Po několika odkladech byl let zrušen a lidé zůstali odkázáni na ranní spoj.
23.4.2018 23:40 |  

Pro labuť sešplhali hasiči: Uvázla v železničním mostě
Pro labuť sešplhali hasiči: Uvázla v železničním mostě Pražští hasiči řešili kuriózní zásah. Ve Vyšehradském železničním mostě uvízla labuť. Aby tam neuhynula, vzali lana, slanili se k ní a vytáhli ji. 
23.4.2018 22:30 |  

Dítě (4) po nehodě bojuje o život: Chlapci (14 a 18) nechtějí říct, kdo řídil
Dítě (4) po nehodě bojuje o život: Chlapci (14 a 18) nechtějí říct, kdo řídil Teprve čtyřletý chlapeček bojuje o život po vážné dopravní nehodě, k níž došlo v neděli odpoledne u slovenské obce Litava. Pro zraněné dítě musel přiletět vrtulník. Policie zatím neví, kdo auto řídil.
23.4.2018 22:30 |  

K.O. boxerovi Plachetkovi: Žádost o obnovu procesu soud zamítl, 8 let za znásilnění platí
K.O. boxerovi Plachetkovi: Žádost o obnovu procesu soud zamítl, 8 let za znásilnění platí V ringu dokázal zvrátit řadu zápasů ve svůj prospěch, v soudní síni však v pondělí dostal K. O. Někdejší trojnásobný mistr republiky v boxu a účastník olympiády v Atlantě Ľudovít Plachetka (46) se marně domáhal obnovy procesu, ve kterém byl v roce 2012 odsouzen za znásilnění sestry své družky na 8 let do vězení. Jeho žádost Krajský soud v Brně zamítl.
23.4.2018 22:30 |  

VIDEO: Teroristický útok? Dodávka najela do lidí na chodníku, počet obětí není jasný
VIDEO: Teroristický útok? Dodávka najela do lidí na chodníku, počet obětí není jasný V kanadském Torontu najela dodávka do lidí na chodníku, podle policie bylo zraněno zřejmě osm až deset lidí. Další okolnosti incidentu zatím nejsou jasné. Agentura Reuters s odkazem na svědka hovoří minimálně o dvou mrtvých, což ale úřady dosud nepotvrdily.
23.4.2018 22:10 |  

Neviděli jste Kateřinu (14) a Nikolu (14)? Dívky pláchly z ústavu
Neviděli jste Kateřinu (14) a Nikolu (14)? Dívky pláchly z ústavu Dvě čtrnáctileté dívky společně pláchly z diagnostického ústavu v Praze. Kateřina a Nikola se zdržují na neznámém místě. Neviděli jste je?
23.4.2018 21:50 |  

VIDEO: Byl to teroristický útok? Dodávka najela do lidí na chodníku
VIDEO: Byl to teroristický útok? Dodávka najela do lidí na chodníku V kanadském Torontu najela dodávka do lidí na chodníku, podle policie bylo zraněno zřejmě osm až deset lidí. Další okolnosti incidentu zatím nejsou jasné. Agentura Reuters s odkazem na svědka hovoří minimálně o dvou mrtvých, což ale úřady dosud nepotvrdily.
23.4.2018 21:50 |  

V USA dopadli nahého střelce. V neděli chtěl vystřílet kavárnu, stihl zabít 4 lidi
V USA dopadli nahého střelce. V neděli chtěl vystřílet kavárnu, stihl zabít 4 lidi Útočníka, který v neděli zabíjel poloautomatickou puškou v kavárně  Waffle House v Nashville v americkém státě Tennessee, byl v pondělí zatčen policií. Zatčeným je Travis Reinking (29), po němž policie po útoku zahájila pátrání. Oblečený jen v kabátu v noci na neděli přiběhl v občerstvení Waffle House. Poté zahájil střelbu. Na místě zabil tři lidi, další později zemřel v nemocnici. Zraněni byli další 4 lidé. Poté, co ho jeden ze zákazníků odzbrojil, střelec uprchl. Při útěku se zbavil kabátu a zůstal zcela nahý. 
23.4.2018 21:10 |  

Muž brutálně umlátil psa kladivem: Pomstil se tak kamarádovi
Muž brutálně umlátil psa kladivem: Pomstil se tak kamarádovi Krutý tyran si vybil hněv na nevinném zvířeti. Kristián (38) ukradl psa svému kamarádovi, který ho naštval, a poté zvíře umlátil kladivem. Muž hrozí až pětileté vězení.
23.4.2018 21:10 |  

Záhadné vzkazy minulých civilizací: Co znamenají nerozluštěné obrazy a tajemný rukopis z Prahy?
Záhadné vzkazy minulých civilizací: Co znamenají nerozluštěné obrazy a tajemný rukopis z Prahy? Historie lidské civilizace je v různých druzích obrazových či písemných záznamů datována už tisíce let. Naši předci po sobě zanechali dechberoucí stavby a tak dodnes můžeme navštěvovat posvátná místa dnes už zaniklých říší. Stále ale existují tajemné střípky z minulosti, které dodnes neumíme vysvětlit. Jedná se snad o vzkazy do budoucnosti nebo černou magii?
23.4.2018 21:10 |  

V USA dopadli nahého střelce. Den předtím zabil v kavárně čtyři lidi a další zranil
V USA dopadli nahého střelce. Den předtím zabil v kavárně čtyři lidi a další zranil Pravděpodobného útočníka, který v neděli zabíjel poloautomatickou puškou v kavárně  Waffle House v Nashville v americkém státě Tennessee, byl v pondělí zatčen policií. Zatčeným je Travis Reinking (29), po němž policie zahájila pátrání. Muž oblečený jen v kabátu v noci na neděli přiběhl v občerstvení Waffle House. Poté zahájil střelbu. Na místě zabil tři lidi, další později zemřel v nemocnici. Zraněni byli další 4 lidé. Poté, co ho jeden ze zákazníků odzbrojil, střelec uprchl. Při útěku se zbavil kabátu a zůstal zcela nahý. 
23.4.2018 20:50 |  

Byl to teroristický útok? V Torontu najela dodávka do lidí na chodníku
Byl to teroristický útok? V Torontu najela dodávka do lidí na chodníku V Torontu najela dodávka do lidí na chodníku, podle policie bylo zraněno zřejmě osm až deset lidí. Motiv zatím není jasný, řidič z místa ujel.
23.4.2018 20:30 |  

V dolech u Chomutova se zranil muž. V nemocnici vážným zraněním podlehl
V dolech u Chomutova se zranil muž. V nemocnici vážným zraněním podlehl V provoze Dolů Nástup Tušimice se vážně zranil muž, který v pondělí zemřel. Ke zranění došlo v neděli odpoledne, letecky byl transportován do ústecké nemocnice.
23.4.2018 20:30 |  

Noční líbačka Míši Kuklové: Kamarád či osudový muž?
Noční líbačka Míši Kuklové: Kamarád či osudový muž? Proslavila se sice rolemi v pohádkách, ovšem ve skutečnosti se herečka Michaela Kuklová (50) zatím pohádkového konce nedočkala. Delší dobu je teď bez partnera a skoro se zdálo, že už na chlapy zanevřela úplně. Ovšem teď byla nachytána při polibku s neznámým mužem.
23.4.2018 20:00 |  

Policie na letišti zadržela partu cizinců: Jsou podezřelí z napadení číšníka v centru Prahy
Policie na letišti zadržela partu cizinců: Jsou podezřelí z napadení číšníka v centru Prahy Sedm cizinců v sobotu večer brutálně napadlo obsluhu jedné z pražských restaurací v centru Prahy. Číšník partičku napomenul, aby na zahrádce nekonzumovali vlastní alkohol a dostal, co pro to, a skončil na jednotce intenzivní péče. Policie po skupině násilníků pátrala a podezřelé měla zadržet v pondělí večer na letišti.
23.4.2018 20:00 |  

Vodáci odemkli Vltavu. Dorazí zase čtvrt milionu lidí a budou zase zácpy?
Vodáci odemkli Vltavu. Dorazí zase čtvrt milionu lidí a budou zase zácpy? Modernizovaná tábořiště čekají na turisty při splouvání Vltavy v úseku mezi Vyšším Brodem a Zlatou Korunou. Právě tuto část řeky lidé nejvíce využívají pro rekreaci. Loni Vltavu podle odhadů splulo 250 000 lidí. Letošní sezonu v sobotu oficiálně zahájilo odemykání řeky v Českém Krumlově a ve Vyšším Brodu.
23.4.2018 19:40 |  

Babiš to na fóru o dopravě schytal: Místo aby řešil zoufalé dálnice, šel radši za Sáblíkovou
Babiš to na fóru o dopravě schytal: Místo aby řešil zoufalé dálnice, šel radši za Sáblíkovou Na Žofíně se v pondělí řešila situace kolem četných problém v české dopravě. Bouřil tam hlavně prezident Svazu průmyslu a dopravy ČR Jaroslav Hanák, který kritice podrobil i premiéra Andreje Babiše. Za to, že se raději sešel s olympioniky a ze slibované účasti na debatě o zoufalých českých silnicích se nakonec omluvil.
23.4.2018 19:40 |  

Vévodkyně Kate jen pár hodin po porodu: Světu ukázala novorozené princátko!
Vévodkyně Kate jen pár hodin po porodu: Světu ukázala novorozené princátko! Sedm hodin po porodu nejmladšího syna a třetího potomka vyšla vévodkyně Kate z porodnice v rudých šatech s bílou krajkou kolem krku. V náruči držela novorozeného prince, kterého přišla ukázat čekajícímu davu britských fanoušků. 
23.4.2018 19:40 |  

„Britové zfalšovali důkazy o chemickém útoku na Dúmu,“ tvrdí syrský ministr
„Britové zfalšovali důkazy o chemickém útoku na Dúmu,“ tvrdí syrský ministr Náměstek syrského ministra zahraničí Faisal Mekdad tvrdí, že Velká Británie zinscenovala chemický útok na Dúmu. Dúma byla bombardovaná v sobotu 7. dubna a při náletu zemřelo 75 lidí a stovky jich byly zraněny. Západní spojenci uvedli, že mají důkazy o použití chemických zbraní. Podle Mekdada však Británie a ostatní země potřebovaly záminku, aby mohly napadnout režim prezidenta Bašára Asada, informoval deník Daily Mail.
23.4.2018 19:40 |  

Domorodci v Peru zlynčovali Kanaďana (†41)! Byla to krevní msta za vraždu šamanky
Domorodci v Peru zlynčovali Kanaďana (†41)! Byla to krevní msta za vraždu šamanky Do Jižní Ameriky odjel, aby studoval přírodní medicínu přímo u peruánské šamanky. Ovšem cesta za osvětou skončila pro Kanaďana Sebastiana Woodroffea tragicky. Na internetu se objevilo video, v němž ho domorodci lynčují. Podle všeho šlo o krevní mstu. Jednačtyřicetiletý muž měl zavraždit jejich šamanku.
23.4.2018 19:20 |  

V chrámu sv. Víta uloží ostatky kardinála Berana: Vyplní se mu tím poslední přání
V chrámu sv. Víta uloží ostatky kardinála Berana: Vyplní se mu tím poslední přání Ve svatovítské katedrále se v pondělí večer sešli lidé, aby se zúčastnili bohoslužby a uložení ostatků kardinála Berana do sarkofágu ve zdech chrámu po boku jiných velikánů. Když v roce 1969 kardinál Josef Beran umíral ve vynuceném exilu ve Vatikánu, jedním z jeho posledních přání právě bylo navrátit se do své vlasti a být pohřben právě na tomto svatém místě. 
23.4.2018 19:20 |  

Nova vzala na milost moderátora, který vtipkoval o smrti dětí: Návrat na obrazovku!
Nova vzala na milost moderátora, který vtipkoval o smrti dětí: Návrat na obrazovku! Za vtip o mrtvých dětech dostal moderátor Petr Říbal (32) stopku v moderování Snídaně s Novou. Spolu s ním dostala volno i jeho moderátorská kolegyně Hana Reiders (35). Ta prozradila, že se vrací na obrazovky!
23.4.2018 19:20 |  


Načítám data


Předchozí 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9