Close
Zobrazit jako tabulku

Články

Rozšířené vyhledávání

Zobrazit jako tabulku Zobrazit jako seznam Zobrazit jako seznam s maximem dat Řadit dle: Času Počet položek: [8] [10] [14] [20] [24]
Nalezeno: 500
Načítám dataNačítám data
Číslo:0082Země:Česká republika
Zdroj:Blesk.czJazyk:čeština
Kategorie:BulvárDoba archivace:14 (dny)
Zpět na seznam zpráv

Předchozí 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9

Ovčáček zahořel pro Havla a neštítí se ani Halíka. Kvůli větě proti Drahošovi
Ovčáček zahořel pro Havla a neštítí se ani Halíka. Kvůli větě proti Drahošovi Někoho takové spojení pobouří a možná i znechutí, ale v závěru prezidentské kampaně se zřejmě dočkáme ledasčeho. Mluvčí Hradu a finalisty prezidentské volby Jiří Ovčáček nově sdílí na sociálních sítích fotky prezidenta Václava Havla a jeden jeho 20 let starý citát. Hodí se mu totiž proti soupeři Miloše Zemana Jiřímu Drahošovi. Co na tom, že ho Havel v Lánech řekl v rozhovoru s katolickým knězem Tomášem Halíkem, za kterého jinak Ovčáček neztratí vlídného slova.
20.1.2018 12:00 |  

Chmelu se bude dařit i na Marsu, ukázal experiment. Marihuanu studentům zatrhli
Chmelu se bude dařit i na Marsu, ukázal experiment. Marihuanu studentům zatrhli Rostlina klíčová pro výrobu piva se možná dá vypěstovat i na Marsu. Tvrdí to aspoň studenti Villanovy University v Pensylvánii, kteří během uplynulého semestru v kurzu astrobiologie pěstovali několik plodin včetně chmele. A to v podmínkách kopírujících ty na rudé planetě.
20.1.2018 10:40 |  

Brno staví novou dominantu: V Čertově rokli na Lesné roste hypermoderní kostel
Brno staví novou dominantu: V Čertově rokli na Lesné roste hypermoderní kostel Jak vyhnat z města pekelníky? V Brně na to přišli. Na úbočí Čertovy rokle začali stavět kostel. A rozhodně ne ledajaký. Hypermoderní katolický chrám bude stát 100 000 000 korun! Polovinu peněz už mezi sebou vybrali farníci.
20.1.2018 10:40 |  

Alice (13) zmizela cestou z Prahy: Do autubusu nastoupila, domů nedojela
Alice (13) zmizela cestou z Prahy: Do autubusu nastoupila, domů nedojela Policie pátrá po třináctileté Alici Jelínkové z Chomutovska. V pátek se vracela autobusem z Prahy domů. Dívka je hubená, vysoká 155 centimetrů.
20.1.2018 10:20 |  

Restituce orné půdy po předcích přinesla nečekanou komplikaci: Pole? Ne, černá stavba a skládka!
Restituce orné půdy po předcích přinesla nečekanou komplikaci: Pole? Ne, černá stavba a skládka! Téměř hektarové pole se papírově změnilo v »jinou plochu«. Jiří Šubr (63), který je spolu s příbuznými zdědil, vůbec neví proč a z údivu nevychází. „Někdo nás uvedl v omyl,“ tvrdí.
20.1.2018 10:20 |  

Událost, co potěší návštěvníky i děti v nouzi. V Uhříněvsi proběhne „dobročinný“ ples
Událost, co potěší návštěvníky i děti v nouzi. V Uhříněvsi proběhne „dobročinný“ ples Sál divadla U22 v pražské Uhříněvsi ožije hudbou, tancem, zábavou a především plesáním. 20. ledna v sobotu se v něm totiž bude konat Ples Prahy 22. Výtěžek ze vstupného půjde na děti v nouzi.
20.1.2018 10:20 |  

Modelka přišla kvůli tamponu o nohu: Teď jí amputovali i druhou!
Modelka přišla kvůli tamponu o nohu: Teď jí amputovali i druhou! Poté, co v roce 2012 utrpěla modelka Lauren Wasser (29) syndrom toxického šoku, přišla o pravou nohu a prsty na levé. Kost v místě amputovaných prstů ale nepřestávala růst a způsobovala jí tak silné bolesti každý den. Lauren proto nakonec přišla o svou druhou nohu. Na duchu ale neklesá. „Jsem připavená na další kapitolu,“ říká.
20.1.2018 10:10 |  

Prezidentský kandidát dostal roli v divadle. Premiéra bude těsně před volbami
Prezidentský kandidát dostal roli v divadle. Premiéra bude těsně před volbami Známý bouřlivák ruské politiky Vladimir Žirinovskij si zahraje jednu z postav divadelní hry Hoře z rozumu. Představení se má odehrát v Moskvě krátce před prezidentskými volbami, ve kterých Žirinovskij kandiduje. Politik, jemuž některé průzkumy slibují druhou příčku hned za Vladimirem Putinem, ani v divadelní hře nedostal roli hlavní postavy, ale zpátečnického carského byrokrata.
20.1.2018 09:50 |  

V USA dražili Hitlerův luxusní mercedes. 200 milionů bylo ale na kupce moc
V USA dražili Hitlerův luxusní mercedes. 200 milionů bylo ale na kupce moc Historický mercedes, vyrobený před osmdesáti lety podle speciálních požadavků nacistického diktátora Adolfa Hitlera, se tento týden dražil spolu s dalšími automobilovými veterány v aukci ve Spojených státech. Hitlerův luxusní kabriolet Mercedes-Benz 770K se ale neprodal, protože nikdo nebyl ochoten zaplatit ani minimální požadovanou cenu deset milionů dolarů (208 milionů korun). Agentuře EFE to potvrdila aukční síň Worldwide Auctioners.
20.1.2018 09:10 |  

Drahoše na turné po Česku podpoří tři poražení: Fischer, Horáček i Hilšer
Drahoše na turné po Česku podpoří tři poražení: Fischer, Horáček i Hilšer Prezidentského kandidáta Jiřího Drahoše v neděli přijedou na setkání s občany v Brně podpořit tři jeho neúspěšní soupři. Společně s ním se s veřejností setkají Pavel Fischer, Michal Horáček a Marek Hilšer. Všichni jej podpořili už v sobotu po sečtení hlasů z prvního kola. Zároveň mu nabídli pomoc v kampani. Drahoš to řekl na tiskové konferenci v Holubově na Českokrumlovsku.
20.1.2018 09:00 |  

Nevšední domovní prohlídka: Ruská policie nalezla ve sklepě podezřelého pětimetrového krokodýla!
Nevšední domovní prohlídka: Ruská policie nalezla ve sklepě podezřelého pětimetrového krokodýla! Ruská policie našla ve sklepě jistého petrohradského domu krokodýla nilského. Oznámil to petrohradský server Fontanka. Zvíře objevili policisté při pátrání po skladu zbraní, munice a trhavin. Plaz se k násilnostem neuchýlil a jeho další osud řeší veterináři.
20.1.2018 08:40 |  

Praha 3 ukazuje hrůzy koncentračních táborů: Varuje před neonacismem
Praha 3 ukazuje hrůzy koncentračních táborů: Varuje před neonacismem Nezapomeňte na hrůzy koncentračních táborů. Žižkované blíže poznávají životy vězňů, kteří si za druhé světové války prošli těmito vyhlazovacími tábory. Výstava „Místa utrpení, smrti a hrdinství“ je k vidění v Galerii pod radnicí do konce ledna.
20.1.2018 08:40 |  

U koupaliště na Ládví uřezali stromy. Lidem v létě poskytovaly stín a bariéru
U koupaliště na Ládví uřezali stromy. Lidem v létě poskytovaly stín a bariéru Podél areálu koupaliště na Ládví zmizel početný zástup jalovců. Na sociálních sítích se začaly množit fotografie a dotazy na to, proč k tomuto kroku došlo. Radnice Prahy 8 zásah do vegetace obhajuje snahou o „restart“ celé lokality a slibuje, že po úpravách bude lokalita vypadat mnohem lépe.
20.1.2018 08:40 |  

Obyvatele Šárova kola v Radotíně ochrání protipovodňová hráz: Město vyjde na 50 milionů
Obyvatele Šárova kola v Radotíně ochrání protipovodňová hráz: Město vyjde na 50 milionů V Praze 16 byla zahájena další příprava stavby za desítky milionů korun, tentokrát na ochranu proti případným povodním. Celá rekonstrukce se bude týkat Šárova kola - oblasti v Radotíně, kde okolní domy nechrání téměř nic. Zahájení samotných stavebních prací je plánováno na letošní jaro. Z koryta řeky by měl zmizet starý hliněný val a místo něj vzniknout nový.
20.1.2018 08:20 |  

Cizinec ve vlaku: Podezřelá nabídka a Liam Neeson v překvapivě dobré akci
Cizinec ve vlaku: Podezřelá nabídka a Liam Neeson v překvapivě dobré akci Pokud přemýšlíte, co s načatým víkendem, možná vám přijde vhod stominutová jízda vlakem, při které půjde o všechno. Rozhodně si po cestě z kina budete dávat pozor na spolupasažéry. 
20.1.2018 08:10 |  

Prodávají ateliér malíře Jana Zrzavého a dům režiséra Ivo Nováka: Bydlení ve stínu Hradu?...Za 51 milionů!
Prodávají ateliér malíře Jana Zrzavého a dům režiséra Ivo Nováka: Bydlení ve stínu Hradu?...Za 51 milionů! V prominentní lokalitě Nový Svět ve stínu Pražského hradu se neprodávajínemovitosti často. Teď jsou k dispozici hned dvě. Byt, kde měl ateliér malíř Jan Zrzavý (†86), a dům, který patřil režisérovi Ivo Novákovi (†85). A cena? 51 milionů!
20.1.2018 06:40 |  

Jen pět tisíc otců zůstává s dětmi doma. Čeští muži se na „rodičovskou“ nehrnou
Jen pět tisíc otců zůstává s dětmi doma. Čeští muži se na „rodičovskou“ nehrnou Jen každý 50. otec v Česku zůstává s dětmi na rodičovské dovolené. Až doposud se většině rodin nevyplatilo, aby muž zůstal doma, protože by tím rodinný rozpočet utrpěl. Nově je nicméně možné čerpat rodičovský příspěvek rychleji, což by mohli ocenit jak muži, kteří zpravidla vydělávají více peněz, a také ženy s vysokými příjmy.
20.1.2018 06:40 |  

Stravenky místo dávek: Handicapovaní musí nakupovat draze, bič na zneužívače semlel nevinné
Stravenky místo dávek: Handicapovaní musí nakupovat draze, bič na zneužívače semlel nevinné Lidé s přiznanou invaliditou nebo maminky pečující o postižené děti se kvůli legislativnímu paskvilu dostávají do neřešitelných situací. Část dávek v hmotné nouzi totiž od prosince dostávají v papírových poukázkách, které je ale možné použít jen v některých obchodech. Poukázky je navíc v očích prodavačů i úředníků zbytečně stigmatizují, přestože tito lidé za svou životní situaci většinou nemohou.
20.1.2018 06:30 |  

Ornella přiznala: Peněz nemáme nazbyt! Další dítě s jiným tatínkem, radí jí Pepa
Ornella přiznala: Peněz nemáme nazbyt! Další dítě s jiným tatínkem, radí jí Pepa V lednu to byly dva roky, co Ornella (24) řekla ANO Josefu Koktovi (60), s nímž má čtyřlletého syna Quentina. I když před lety měl Pepa miliony, tak dnes jsou rádi, když vyjdou.
20.1.2018 06:30 |  

Maturantka Monika (†19) vjela do protisměru, náraz do dodávky nepřežila
Maturantka Monika (†19) vjela do protisměru, náraz do dodávky nepřežila Při dopravní nehodě vyhasl život teprve devatenáctileté maturantky Moniky z Trenčína. Ve vypůjčeném autě od snoubence směřovala do školy. K tragédii došlo na vozovce s rozmočeným sněhem.
20.1.2018 06:10 |  

Celebrity na síti: Štíbrová se Sealem a Rolins na Bali
Celebrity na síti: Štíbrová se Sealem a Rolins na Bali Prolustrovaly jsme pro vás sociální sítě slavných a vybraly ty nejzajímavější příspěvky! Co se dělo tento týden? Seal v Praze, vánoční večeře u Moniky Absolonové nebo dovolená Marka Ztraceného a Dary Rolins.
20.1.2018 06:10 |  

Kuchyňské trendy 2018: Linka ve fialové, modré či černé barvě
Kuchyňské trendy 2018: Linka ve fialové, modré či černé barvě Chystáte se rekonstruovat kuchyň nebo třeba jen vyměnit kuchyňskou linku? Pak byste určitě měli vědět, jaké trendy letos ovládají interiérový design. Našli jsme pro vás více než šedesát fotografií kuchyňských linek v módních barvách. Inspirujte se!
20.1.2018 06:10 |  

Hana Brejchová se pustila do neteře Terezy Brodské: Jde po penězích!
Hana Brejchová se pustila do neteře Terezy Brodské: Jde po penězích! Sestra slavné herečky Jany Brejchové (77) Hana (71) se už před lety přestala stýkat se zbytkem své rodiny. Nemá zájem, jak o sestru Janu, která trpí degenerativním onemocněním mozku, tak o její dceru Terezu Brodskou (49).
20.1.2018 05:50 |  

Mazlíček je přestal bavit, tak ho chtějí zabít. Veterináři odrážejí prosby o „uspání“
Mazlíček je přestal bavit, tak ho chtějí zabít. Veterináři odrážejí prosby o „uspání“ Každý veterinář se někdy setká s tím, že za ním přijdou lidé s žádostí o usmrcení jejich domácího mazlíčka. Bohužel zdaleka nejde jen o situaci, kdy je zvíře nevyléčitelně nemocné, a tak mu jeho páníček chce zkrátit trápení. Například  do olomoucké veterinární ordinace takhle přišla rodina s králíkem. Protože je omrzel, požádali lékařku Jitku Tesaříkovou, aby ho utratila. Není to podle odbornice nijak výjimečné.
20.1.2018 05:50 |  


Načítám data


Předchozí 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9